Gdzie oglądać KSW 77 za darmo? Transmisja gali 17.12.22

Transmisja gali KSW 77 za darmo? W jaki sposób można zobaczyć to wydarzenie w internecie lub TV? Pokazujemy, gdzie oglądać KSW 77 i sprawdzamy, czy jest to możliwe bez jakichkolwiek opłat! Start imprezy zaplanowano na 17.12.22 na godzinę 19.

Gdzie oglądać KSW 77 za darmo? Transmisja gali 17.12.22
Gdzie oglądać KSW 77 za darmo? Transmisja gali 17.12.22

Transmisja KSW 77 za darmo w internecie (17.12.22)

O tej gali mówiło się już od bardzo dawna. Transmisja KSW 77 była kandydatką do hitu popularności w zasadzie od momentu, kiedy ogłoszono, kto będzie występował w walce wieczoru. Fanów czeka starcie Pudzianowskiego z Chalidowem, a to wydarzenie, na jakie wielu fanów MMA w naszym kraju czekało z wypiekami na twarzy. Pojedynek dwóch legend największej polskiej federacji nie sposób jest przegapić, dlatego bardzo często kibice pytają się o to, gdzie oglądać KSW 77 za darmo. Czy w ogóle jest taka możliwość, a jeśli tak, co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać?

W ostatnim czasie organizatorzy gal MMA bardzo często proponują widzom studio wstępne, a także pierwszą walkę całkowicie bez opłat. Tym samym każdy ma możliwość podjęcia decyzji, czy chce wydać swoje pieniądze na oglądanie pojedynków w klatce, czy też nie. Czy dokładnie tak będzie działało także KSW 77 za darmo?

Fortuna bonus specjalny KSW 77
Fortuna bonus specjalny KSW 77

Aż jedenaście pojedynków będzie miało miejsce podczas KSW 77, dlatego całe wydarzenie potrwa przynajmniej pięć godzin, a prawdopodobnie nawet i dłużej. Koniec ostatniej walki przewidziany jest dopiero na godzinę 0.30, czyli będzie już miał miejsce w niedzielę.

Wydarzenie🥊 Gala KSW 77 🥊
Data🗓️ 17.12.22 (sobota) 🗓️
Godzina startu⌚️ 19.00 ⌚️
Main event🔥 Mariusz Pudzianowski – Mamed Chalidow 🔥

Gala KSW 77 za darmo na YouTube? [Studio + pierwsza walka]

Przed „freakowymi” galami bardzo często można zobaczyć studio i przynajmniej jedną walkę bez opłat. Czy gala KSW 77 za darmo YouTube będzie udostępniona? Mnóstwo osób właśnie na to liczy i dlatego do samego końca zwleka z decyzją dotyczącą tego, jak obejrzeć całe to wydarzenie. Bilety szybko się wyprzedały i dlatego relacja wideo przez internet czy w TV jest już tak naprawdę jedyną opcją.

Mamy jednak złą wiadomość dla zainteresowanych oglądaniem gali KSW 77 za darmo. Nie będzie można zobaczyć żadnego jej fragmentu bez opłat w serwisie YouTube. Organizacja w tym portalu udostępnia jedynie takie treści jak trailery, konferencje czy ceremonie ważenia. Nie ma mowy o pokazywaniu części gal, a tym bardziej całych w formie transmisji na żywo.

Superbet TV darmowe transmisje meczów online
Superbet TV darmowe transmisje meczów online

Możemy być pewni, że już w temacie transmisji początku KSW 77 nic się nie zmieni. Niektóre portale ciągle uważają inaczej, ale mowa o mało wiarygodnych źródłach informacji, które nie szukają odpowiedzi na pytania u samego organizatora, a skupiają się na powielaniu plotek znalezionych w sieci.

Gdzie oglądać KSW 77 online lub w TV?

Dobrze jest zapoznać się z aktualnymi danymi dotyczącymi tego, gdzie oglądać KSW 77 online. W naszym materiale znajdują się wszystkie najważniejsze informacje na ten temat. Jasno możemy napisać już teraz, że KSW 77 za darmo nie będzie dostępne w żadnym legalnym źródle. Nie będzie można znaleźć relacji z gali bez opłat ani w telewizji, ani w internecie.

Niestety, cały czas pojawiają się serwisy internetowe, które starają się przekonać swoich użytkowników, że jest sposób na to, jak oglądać KSW 77 za darmo. To nie są prawdziwe informacje! Prawa do pokazywania transmisji gal organizowanych przez Konfrontację Sztuk Walki posiada jedynie Viaplay. I w naszym kraju tylko za pośrednictwem tej platformy można zobaczyć transmisję.

Dobra wiadomość jest taka, że można oglądać KSW 77 w internecie, ale także i TV. Wystarczy do tego dostęp do internetu oraz wykupiona subskrypcja Viaplay, której miesięczny koszt to 34 złote (kwota pobierana jest z karty automatycznie na początku każdego nowego okresu rozliczeniowego).

Transmisja KSW 77 a KSW TV w Polsce

Niegdyś wszystkie gale KSW można było oglądać legalnie za pośrednictwem serwisu KSW TV. To na nim oparty był system PPV w przypadku wydarzeń organizowanych przez Kawulskiego i Lewandowskiego. Czy transmisja KSW 77 dostępna będzie również w ten sposób? Jeżeli chodzi o Polskę, to nie.

Nadal widnieje w portalu KSW TV informacja o kolejnych galach, które czekają kibiców. Ta usługa jest już jednak całkowicie wyłączona w naszym kraju i oferowana jest jedynie w miejscach, gdzie nie ma możliwości korzystania z Viaplay. Mowa więc głównie o krajach spoza Europy, chociaż i nie tylko.

Uwaga! Jeżeli mieszkamy za granicą, upewnijmy się, o jakiej godzinie w naszej aktualnej strefie czasowej rozpocznie się transmisja KSW 77. W Polsce startuje o 19.

MiastoStart transmisji gali KSW 77
Gliwice 🇵🇱19.00
Nowy Jork 🇺🇸14.00
Londyn 🇬🇧19.00
Tokio 🇯🇵03.00

Koszt wykupienia dostępu do transmisji KSW 77 w portalu KSW TV to 40 złotych.

Oglądanie KSW 77 w Viaplay

Oglądanie KSW 77 za darmo w Viaplay? Niestety, nie jest to możliwe. Na szczęście, można w szybki sposób uzyskać dostęp do tej platformy za jedyne 34 zł na miesiąc. W tym czasie możemy oglądać sport, seriale oraz filmy!

W jaki sposób oglądać KSW 77 za pośrednictwem Viaplay?

  1. Wejście na Viaplay
  2. Utworzenie darmowego konta
  3. Zapisanie się do subskrypcji – dostępny plan miesięczny oraz roczny
  4. Dostęp do pełnej oferty platformy – filmy (w tym serię dokumentalną „Tytani KSW„), seriale, sport!

KSW 77 za darmo u bukmachera Fortuna?

Wiele osób sprawdza, czy legalny bukmacher Fortuna będzie pozwalał na oglądanie transmisji z KSW 77 za darmo. Dlaczego? Ten bukmacher umożliwia oglądanie UFC bez opłat, a dodatkowo jest oficjalnym sponsorem Konfrontacji Sztuk Walki. Niestety, także i tutaj nie mamy dobrych wiadomości – na stronie www.eFortuna.pl nie będzie dostępnej transmisji z gliwickiej gali.

Kurs 150.0 na zwycięzcę finału MŚ 2022
Kurs 150.0 na zwycięzcę finału MŚ 2022

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 341

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x