Jest pierwsza zapowiedź walki Khalidov – Pudzianowski!

Podczas gali XTB KSW 77 w Gliwicach dojdzie do najważniejszego starcia w formule MMA w tym roku – Khalidov zmierzy się z Pudzianowskim. Pojawiła się właśnie pierwsza zapowiedź tego wydarzenia. Można ją obejrzeć już teraz!

Jest pierwsza zapowiedź walki Khalidov - Pudzianowski!
Jest pierwsza zapowiedź walki Khalidov – Pudzianowski! (fot. KSW)

Khalidov – Pudzianowski: zapowiedź walki na XTB KSW 77

Nadchodzi najbardziej doniosła walka w historii KSW. Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski, dwa największe nazwiska w dziejach organizacji, spotkają się w klatce przed piętnastoma tysiącami fanów w Arenie Gliwice podczas XTB KSW 77 – czytamy w oficjalnej informacji prasowej nadesłanej do naszej redakcji przez federację KSW.

Poniżej można sprawdzić zapowiedź walki Khalidov – Pudzianowski, która będzie main eventem XTB KSW 77 już 17 grudnia.


Jednym ze sponsorów gali XTB KSW 77 jest Fortuna. Już teraz można sprawdzić na stronie www.eFortuna.pl aktualne kursy na walki zaplanowane na 17 grudnia. Z kolei przygotowany specjalnie dla naszych czytelników Fortuna kod promocyjnyBETONLINE” pozwala na zdobycie specjalnych premii na start.

Warto sprawdzić również zapowiedź walki Rutkowski – Eskiev, która pojawiła się w internecie parę dni temu. Portal Sport1.pl przeprowadzi relację z ostatniej gali KSW w tym roku. Śledźcie u nas na bieżąco wszystkie informacje na jej temat!

4.8 / 5. Ocen: 164

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x