Gwiazdy MMA od kuchni, czyli „Tytani KSW” w Viaplay

Platforma Viaplay wypuściła zwiastun serialu „Tytani KSW”. To serial dokumentalny, gdzie każdy ma możliwość obejrzenia tego, jak największe gwiazdy MMA w Polsce żyją na co dzień oraz przygotowują się do swoich występów w oktagonie. Kiedy premiera? Poznaj szczegóły i zobacz zapowiedź wideo!

Gwiazdy MMA od kuchni, czyli "Tytani KSW" w Viaplay
Gwiazdy MMA od kuchni, czyli „Tytani KSW” w Viaplay (fot. Materiały prasowe)

„Tytani KSW” – kiedy premiera na Viaplay?

Produkcja ‘Tytani KSW’ to niepowtarzalna okazja do obserwowania zarówno legend, jak i wschodzących gwiazd tej organizacji w trakcie przygotowań do dwóch ostatnich gal KSW w 2022 roku. Bohaterami serialu są Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski, a także Sebastian Rajewski, Salahdine Parnasse oraz Marian Ziółkowski. Premiera pierwszego odcinka już 9 grudnia tylko na Viaplay!

Gala XTB KSW 77 zbliża się wielkimi krokami! Już 17 grudnia będziemy świadkami jedenastu elektryzujących pojedynków, a kulminacyjnym punktem wieczoru będzie starcie Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim. W produkcji ‘Tytani KSW’ zaglądamy za kulisy przygotowań dwóch legendarnych zawodników do tej walki: morderczych treningów, reżimu dietetycznego, wzlotów i upadków największych gwiazd MMA. Wszystko po to, by zwyciężyć w najbardziej doniosłym pojedynku w historii KSW.

Obstawianie KSW 77 na stronie Fortuna
Obstawianie KSW 77 na stronie Fortuna

KSW zza kulis

Kamery Viaplay towarzyszyły również dwóm młodym, ale znakomitym już zawodnikom, którym eksperci MMA wróżą wielkie kariery. Sebastian Rajewski i Salahdine Parnasse stanęli naprzeciw siebie w klatce podczas listopadowej gali KSW 76. W serialu zobaczymy jak nieprzewidywalną dyscypliną sportu są mieszane sztuki walki. Pierwszym przeciwnikiem Parnasse’a miał być Marian Ziółkowski, który doznał kontuzji na cztery tygodnie przed planowaną walką i musiał się z niej wycofać. Jego miejsce zajął Rajewski, który miał bardzo mało czasu na przygotowania do pojedynku z tak trudnym i wymagającym przeciwnikiem jakim jest Francuz, ale bez wahania podjął się tego wyzwania. Z kolei Parnasse musiał w tej sytuacji kompletnie zmienić taktykę obraną wcześniej na pojedynek z Ziółkowskim.

Codzienność fighterów to mordercze treningi, nieustanne kontrolowanie wagi, ogromy stres i elektryzujące napięcie przed walką, a wreszcie starcie, z którego tylko jeden z nich może wyjść zwycięsko. 

Inne oblicze wojowników MMA

Trzyodcinkowy dokument odsłania bardziej prywatne aspekty życia zawodników pozwalając widzom na wgląd w ich życie, osobiste historie i sytuacje, do których fani mają ograniczony dostęp lub nie mają go wcale.  W ‘Tytanach KSW’ zobaczymy Khalidova, który odpoczywa spędzając czas z synem, lub wędkując z przyjacielem. Dowiemy się, że sposobem Pudzianowskiego na oderwanie się od sportowej rzeczywistości jest… praca w roli zawodowego kierowcy ciężarówki rozwożącego gruz. Z kolei Rajewskiego łączą z najbliższymi bardzo silne więzy rodzinne, otrzymuje wyjątkowe wsparcie od swojego taty oraz braci. Tylko nieliczni mieli okazję poznać tych wybitnych sportowców od prywatnej strony. Dzięki serialowi ‘Tytani KSW’ taką unikatową szansę mają teraz widzowie Viaplay!

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 54 PLN freebety
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

‘Tytani KSW’ to produkcja wyjątkowa. To nie tylko pierwszy polski serial dokumentalny Viaplay przybliżający naszym widzom świat sportu. To także obraz, który powstał w bliskiej współpracy z KSW, a warto przypomnieć, że 18 grudnia minie dokładnie rok od kiedy na naszej platformie po raz pierwszy można było obejrzeć galę tej federacji. Teraz zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej i dać fanom MMA jeszcze więcej interesujących, zakulisowych, dynamicznie zmontowanych materiałów z ich ulubionymi zawodnikami w rolach głównych. Jestem przekonana, że w przyszłości zrealizujemy wspólnie jeszcze wiele innych, ciekawych projektów – komentuje Barbara Wiśniewska-Grzesiak, Executive Producer Non-scripted Content, Viaplay Group.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu „Tytani KSW” już teraz! WIDEO:


Podczas KSW 77 staną naprzeciwko siebie dwie legendy. To będzie największe starcie MMA w tej części świata. Dlatego ‘Tytani KSW’ to niezwykle ważny dla nas projekt, który odsłania i dokumentuje kulisy przygotowań do walki, która przejdzie do historii naszej dyscypliny sportu – podkreśla Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW.

Pojedynek Khalidov – Pudzianowski to najdroższe starcie w historii naszej organizacji. Tym bardziej cieszę się, że udało nam się namówić obu zawodników do wpuszczenia kamer tam, gdzie nigdy wcześniej nie miały one dostępu. Dzięki temu powstał pasjonujący dokument. Jestem przekonany, że fani MMA będą nim zachwyceni – dodaje drugi ze współwłaścicieli KSW, Martin Lewandowski.   

Serial „Tytani KSW”. Ile odcinków, kiedy premiery?

ranking bukmacherów mundial 2022
Sprawdź aktualny ranking bukmacherów

Reżyserem ‘Tytanów KSW’ jest Wojciech Klimala. Produkcją zajęła się ATM Grupa. Producentką kreatywną ze strony ATM Grupa jest Marta Dużbabel, kierownikiem produkcji jest Maciej Wójcicki, a za zdjęcia odpowiada Piotr Pawlus. Produkcja była nadzorowana przez Barbarę Wiśniewską-Grzesiak, executive producer non-scripted content Viaplay Polska oraz przez Katarzynę Burzawę, producentkę nadzorującą ze strony ATM Grupa S.A.

Serial składa się z trzech odcinków, których premierę zaplanowano na 9, 13 i 26 grudnia. Produkcja będzie dostępna dla polskich widzów wyłącznie na platformie Viaplay. 

4.8 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x