Fortuna nokautuje raka na XTB KSW 77. Każda walka to szansa na 10.000 PLN!

Podczas gali XTB KSW 77 będzie miała miejsce trzecia edycja akcji #raKOut. Bukmacher Fortuna po gali w Arenie Gliwice wpłaci na konto fundacji Cancer Fighters aż 10.000 PLN za każdy nokaut lub poddanie.

Fortuna nokautuje raka na XTB KSW 77. Każda walka to szansa na 10.000 PLN!
Fortuna nokautuje raka na XTB KSW 77. Każda walka to szansa na 10.000 PLN!

Kolejny rekord akcji #rakOut podczas XTB KSW 77?

Podczas pierwszej odsłony akcji #rakOut na gali KSW 57 w roku 2020 udało się zebrać kwotę w wysokości 50 000 zł. Środki te zostały przekazane na refundację kosztów leczenia oraz spełnienie marzeń podopiecznych fundacji Cancer Fighters.

Kolejna odsłona akcji #raKOut miała miejsce na gali KSW 65, gdzie oprócz nokautów postanowiliśmy wpłacać również 10 000 zł za każdą walkę zakończoną przed czasem – niezależnie od sposobu rozstrzygnięcia. Tego wieczoru byliśmy świadkami dwóch nokautów, dwóch technicznych nokautów oraz dwóch poddań, dlatego też Fortuna przekazała 60 000 zł na statutowe cele Fundacji Cancer Fighters.

Obstawianie KSW 77 na stronie Fortuna
Obstawianie KSW 77 na stronie Fortuna

Rok 2022 zostanie zakończony trzecią edycją akcji #raKOut, która odbędzie się podczas gali XTB KSW 77. Grudniowe wydarzenie zapowiada się bardzo emocjonująco, a kibice będą mieli okazję zobaczyć, nie jak to zawsze miało miejsce 9 walk, a 11! Liczymy, że to sprawi, iż liczba nokautów na gali będzie jeszcze wyższa. Co więcej, w karcie walk znajdują się specjaliści od kończenia przeciwników przed czasem. Main event KSW 77, czyli walka dwóch legend organizacji w postaci Mameda Khalidova oraz Mariusza Pudzianowskiego zapowiada się znakomicie. Należy wspomnieć, że „Pudzian” jest rekordzistą KSW jeżeli chodzi o nokauty w organizacji KSW. W taki sposób zakończył aż 12 swoich walk! Natomiast Khalidov w KSW zakończył aż 16 walk przed czasem.

Walka z rakiem podczas gali w Gliwicach

Akcja #raKOut stała się już tradycyjnym elementem ostatniej gali KSW w roku. Cieszę się, że jest to inicjatywa która jednoczy i scala ze sobą całe środowisko MMA. Każdy kibic, słysząc hasło KSW myśli o spektakularnych nokautach, dlatego mam nadzieję, że fighterzy w tym roku będą wyjątkowo zmotywowani. Na KSW 77 zobaczymy więcej zawodników niż mamy w zwyczaju. Większość z nich lubi kończyć swoje walki przed czasem. Wierzymy zatem, że uda się pobić rekord i w tym roku wpłacimy najwyższą w historii akcji #raKOut kwotę. – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

– Jesteśmy bardzo wdzięczni, że ta współpraca trwa i z tego miejsca bardzo dziękuję firmie Fortuna oraz KSW, że cały czas wierzą w naszą organizację i aktywnie ją wspomaga. Uważam, że jest to akcja wyjątkowa, bowiem z jednej strony wiąże się z wieloma pozytywnymi, sportowymi emocjami, a z drugiej ma olbrzymi wydźwięk dobroczynny. Razem z Fortuną i KSW zrobiliśmy już dużo dobrego dla naszych podopiecznych i jestem przekonany, że najbliższa gala dam nam kolejne możliwości działania. Wsparcie naszych Wojowników jest w tym momencie najważniejsze!  – prezes Fundacji Cancer Fighters

To już powoli jest tradycja. Fortuna po raz kolejny w grudniu nie zapomina o tych, którzy potrzebują pomocy. Akcja „raKOut” to wspaniała inicjatywa, której finał pozwala na pomoc w walce ze straszną chorobą dzieci, podopiecznych fundacji Cancer Fighters. Mam nadzieję, że nasi zawodnicy znów staną na wysokości zadania i na XTB KSW 77 posypią się nokauty, a na konto fundacji trafili kilkadziesiąt tysięcy złotych  – komentuje Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW.

Fortuna i KSW ramię w ramię z Cancer Fighters

Fundacja Cancer Fighters realizuje na co dzień różnorodne projekty. Głównym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, że diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły. Organizuje wydarzenia specjalne dla pacjentów dziecięcych oddziałów onkologicznych, zaprasza osoby, które swoją determinacją i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wyznaczonych celów. Motywuje dzieci do dalszej walki i robi wszystko, aby choć na moment mogły zapomnieć o chorobie. Fundacja również stale wspiera kliniki onkologiczne poprzez zakup sprzętu medycznego oraz refunduje leczenie swoich podopiecznych. 

4.9 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x