Finały Siatkarskiej Ligi Narodów 2023 w Polsce!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że gdańsko-sopocka ERGO Arena będzie miejscem finałowych zmagań Siatkarskiej Ligi Narodów 2023, co powinno osłodzić polskim kibicom brak chociażby jednego turnieju interkontynentalnego tych rozgrywek w naszym kraju. Aplikacja VolleyLand – wirtualny dom polskiej siatkówki – już dostępna!

Finały Siatkarskiej Ligi Narodów 2023 w Polsce!? (Fot.: FIVB/materiały prasowe)

Turniej finałowy Ligi Narodów 2022 w Gdańsku

Mniej więcej tydzień temu poznaliśmy ramowe terminarz Siatkarskiej Ligi Narodów w piłce siatkowej kobiet oraz mężczyzn, wraz z datami turniejów finałowych zarówno pań (12-16 lipca), jak i mężczyzn (19-23 lipca). Poznaliśmy również gospodarzy oraz skład grup fazy interkontynentalnej SLN 2023.

Najważniejsza informacja pojawiła się jednak w sobotę 19 listopada 2022. Gospodarzem jednego z przyszłorocznych turniejów Siatkarskiej Ligi Narodów będzie Gdańsk. Jedyną niewiadomą pozostaje to, czy na Pomorzu będziemy oglądać najlepsze zespoły męskie, czy żeńskie. Decyzja na początku grudnia!

Terminarz Siatkarskiej Ligi Narodów Mężczyzn 2023

Źródło: VolleyballWorld.com

Harmonogram Siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet 2023

Przypominamy, że w tygodniu poznaliśmy również wyniki losowania turniejów finałowych EuroVolley 2023. Poznaj rywali Polaków podczas przyszłorocznych Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn.

UWAGA MUNDIAL 2022! Sprawdź nasze typy na MŚ 2022 od legendarnych typerów. Nie wiesz, gdzie grać zakłady? Sprawdź ofertę i bonusy na Mundial 2022, jakie oferują popularni i legalni w Polsce bukmacherzy na Mundial!

Źródło: volley24.pl

5 / 5. Ocen: 3

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x