MŚ 2022 – Mundial [18.12.22]

W każdej chwili możesz sprawdzić przygotowane bonusy na mundial. Jakie dostępne są promocje bukmacherskie z okazji MŚ 2022? Oto wszystkie bonusy z kodem promocyjnym w jednym miejscu!

Mundial 2022 – MŚ w Katarze

Jeśli będziesz zakładać konto u jednego z niżej wymienionych bukmacherów, pamiętaj o wpisaniu podczas rejestracji kodu BETONLINE. Jest to specjalny kod promocyjny, dzięki któremu zyskasz specjalne bonusy na Mundial 2022 w Katarze oraz inne promocje na zakłady bukmacherskie.

Mistrzostwa świata w piłce nożnej to dla fanów piłki nożnej okazja do obejrzenia w ciągu miesiąca wielu pojedynków na najwyższym poziomie. Obstawiający mają za to okazje, by grać typy na MŚ 2022 i tym samym powalczyć o spore wygrane. Najlepiej, gdy te ostatnie są możliwie jak największe, dlatego też nie brakuje chętnych do tego, by poznać bonusy na mundial 2022. Gdzie, co konkretnie i w jaki sposób można odebrać? Przygotowany tutaj materiał powstał po to, aby każdy mógł w dowolnym momencie dowiedzieć się wszystkiego o promocji na turniej w Katarze.

Będziesz obstawiał pojedynki z udziałem reprezentacji Polski, ale i nie tylko? To dobrze się składa, bo na MŚ 2022 promocje bukmacherskie to więcej niż tylko jedna oferta, a można spodziewać się, że będzie to wszystko cały czas na tak samo wysokim poziomie – zarówno na start mistrzostw, w trakcie fazy grupowej oraz przed najważniejszymi pojedynkami tej imprezy.

W tym miejscu dostępne na Mundial 2022 bonusy bukmacherskie aktualizowane są na bieżąco. Cały czas można je sprawdzać. Przy każdej ofercie dodawana jest informacja o tym, jak długo jest dostępna. Jeżeli tylko jest to możliwe, podajemy datę jej zakończenia. Tym samym każdy ma możliwość dowiedzenia się więcej o ofercie, która na pierwszy rzut oka przypadła mu do gustu.

🏆 Mundial bez podatku 🏆Betcris i Fortuna
⚽ Super Strzał (freebety) ⚽Superbet
🔥 Najlepszy bonus na Mundial 🔥1660 PLN w STS
🆓 Mundial: Bonus bez depozytu 🆓20 PLN w Fortuna
😃 Największe podwojenie wpłaty 😃200% do 300 PLN w ETOTO
🎁 Najwięcej prezentów na Mundial 🎁1400 PLN w Betcris
🆓 Darmowy freebet 🆓34 PLN w Superbet

MŚ 2022: Promocje tymczasowe [18.12.22]

Bonusy bukmacherskie na Mundial 2022

Ważny mecz reprezentacji Polski na MŚ 2022? A może hitowy pojedynek, o którym mówi cały świat? Mundial to taka impreza, gdzie nie brakuje interesujących wydarzeń. Bez względu na to, jak pójdzie naszym osobistym faworytom, możemy być pewni, że bonusy bukmacherskie na MŚ 2022 będą pojawiać się cały czas. Te okazjonalne z okazji różnych istotnych eventów cały czas podawane będą na naszej stronie.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie obecnie bonusy na mundial 2022 są do odebrania u konkretnych bukmacherów, wystarczy, że zajrzyj na listę z opisami, która została zamieszczona poniżej. Właśnie tutaj dodajemy wszystkie aktualne dane związane z akcjami specjalnymi na turniej w Katarze. Chcesz zgarnąć bonusy na mundial? Jeżeli tak, trafiłeś w odpowiednie miejsce! Nieustannie śledzimy rynek bukmacherski i pokazujemy, co oraz gdzie można odebrać, a także w jaki sposób.

Czy z promocji okazjonalnych korzystać mogą też ci, którzy dopiero co utworzyli konto u konkretnego bukmachera? Wiele zależy od regulaminu. Pamiętajmy, że najczęściej bonus powitalny jest nadrzędny, a więc to jego odebrać trzeba w pierwszej kolejności, by korzystać z prezentów dla osób już zarejestrowanych. Tym samym wydaje się, iż nie warto czekać z utworzeniem konta u bukmachera do ostatniej chwili.

STS: Kurs 150.0 na zwycięzcę finału MŚ 2022

STS: Kurs 150.0 na zwycięzcę finału MŚ 2022
STS: Kurs 150.0 na zwycięzcę finału MŚ 2022

Oferta specjalna dla nowych graczy przygotowana z myślą o tych, którzy chcą utworzyć konto tuż przed finałem MŚ 2022. Na stronie www.STS.pl można otrzymać boost kursowy 150.0 za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu Argentyna – Francja!

Promocja obowiązuje do 18 grudnia do godziny 15.59. Aby z niej skorzystać, należy wykonać kroki przedstawione poniżej:

 1. Wejście na www.STS.pl
 2. Założenie konta z kodem promocyjnym „BETONLINE300
 3. Wpłacenie co najmniej 50 PLN
 4. Zagranie za min. 2 PLN kuponu z typem na zwycięzcę finału MŚ 2022
 5. Odebranie aż 300 PLN premii w przypadku prawidłowego typowania!

Betfan: Kurs 100.0 na Argentynę lub Francję

Betfan: Kurs 100.0 na Argentynę lub Francję
Betfan: Kurs 100.0 na Argentynę lub Francję

Argentyna czy Francja – kto sięgnie po tytuł najlepszej piłkarskiej ekipy na świecie? Na stronie www.Betfan.pl nowi klienci mogą z kodem promocyjnym „BETONLINE” skorzystać z promocyjnego kursu aż 100.0 na zwycięzcę finału mundialu!

Aby skorzystać z tej promocji, trzeba wykonać następujące kroki:

 1. Wejść na stronę www.Betfan.pl
 2. Zarejestrować konto za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. Złożyć depozyt w wysokości 40 PLN
 4. Postawić pierwszy kupon za 38 PLN
 5. Zagrać za 2 PLN na zwycięzcę meczu finałowego MŚ 2022 (oferta w zakładce „Wystrzelony kurs”)
 6. Odebrać aż 176 PLN w razie wygranej!

Ewinner: Pewny freebet 50 PLN dla nowych graczy

Ewinner: Pewny freebet 50 PLN dla nowych graczy
Ewinner: Pewny freebet 50 PLN dla nowych graczy

Od piątku godziny 8.00 (9 grudnia) do niedzieli (11 grudnia) dostępna jest dla nowych klientów bukmachera Ewinner specjalna oferta, która pozwala na zdobycie pewnego freebetu w wysokości 50 PLN.

Jak dokładnie działa ta promocja? Oto wszystkie najważniejsze informacje:

 1. Gracz wchodzi na www.Ewinner.pl
 2. Rejestruje darmowe konto z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. Stawia pierwszy kupon AKO za min. 50 PLN
 4. Odbiera freebet w wysokości 50% stawki do 50 PLN
 5. Darmowy zakład można wykorzystać w aplikacji mobilnej – pojawia się na koncie od razu po zagraniu kwalifikacyjnego kuponu

Świetna wiadomość jest taka, że ta promocja obowiązuje wraz ze standardowym zakładem bez ryzyka do 110 PLN dla nowo zarejestrowanych!

Fortuna: AKO Master z pulą 200.000 PLN

Fortuna: AKO Master z pulą 200.000 PLN
Fortuna: AKO Master z pulą 200.000 PLN

U bukmachera Fortuna podczas fazy pucharowej MŚ 2022 do zdobycia jest część z puli wynoszącej aż 200.000 PLN. Wszystko to w ramach promocji o nazwie AKO Master.

Oferta obowiązuje od 3 do 18 grudnia. Podzielona została na trzy etapy.

 • Etap 1: 03.12 – 08.12 – okres na zrobienie zwycięskiego kuponu min. 5 AKO
 • Etap 2: 09.12 – 14.12 – okres na zrobienie zwycięskiego kuponu min. 10 AKO
 • Etap 3: 15.12 – 18.12 – okres na zrobienie zwycięskiego kuponu min. 15 AKO

Gracz może spróbować wykonać zadanie dostępne w etapie 2., tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy uda mu się przejść przez etap numer 1 itp.

Stawka kwalifikacyjna kuponu to min. 10 PLN brutto. Na kuponie muszą znaleźć się typy o kursie co najmniej 1.20.

Osoby, którym uda się przejść przez trzy etapy konkursowe, otrzymają cześć z puli 200.000 PLN. Nagroda przydzielana jest w gotówce i dzieli się ją pomiędzy zwyciezców – każdy z nich otrzymuje równą część.

Fortuna i NiespoZakład na MŚ 2022

Fortuna i NiespoZakład na MŚ 2022
Fortuna i NiespoZakład na MŚ 2022

Masz już swoje pewniaki przygotowane chociażby na dzisiejsze mecze? Legalny bukmacher Fortuna wybrał kilka meczów MŚ 2022, na które będzie można otrzymać bonus. Oferta będzie startowała na godzinę przed konkretnym spotkaniem.

GIGA KURS na mundial 2022 w Ewinner

GIGA KURS na mundial 2022 w Ewinner
GIGA KURS na mundial 2022 w Ewinner

Każdy grający pewniaki na mundial chce dzięki nim zarobić możliwie jak najwięcej. U bukmachera Ewinner każdego dnia trwającego mundialu, począwszy od 21 listopada, dodawany będzie specjalny GIGA KURS na wybrane spotkanie. Szczegóły sprawdzić można na stronie www.eWinner.pl.

Jak to dokładnie działa? Przede wszystkim nie ma znaczenia czy dopiero co utworzyliśmy konto, czy mamy je już od dawna. Oprócz tego można postawić SOLO lub AKO, a maksymalna stawka określana jest w nawiasie przy danym zakładzie.

GIGA Kurs znaleźć można w odpowiedniej zakładce w portalu internetowym marki Ewinner, czyli na www.eWinner.pl.

Darmowe typowanie do 1000 PLN w Ewinner

Darmowe typowanie w Ewinner
Darmowe typowanie w Ewinner

Osoby zarejestrowane na stronie internetowej www.eWinner.pl mogą każdego dnia mundialu po zalogowaniu na konto znaleźć do wypełnienia formularz, gdzie do odgadnięcia jest dokładny wynik meczu dnia. Obstawianie jest darmowe. Za prawidłowe wskazanie można otrzymać:

 • 10 PLN za pierwszy poprawny typ
 • 50 PLN za drugi
 • 250 PLN za trzeci
 • 1000 PLN za czwarty i każdy kolejne!

W promocji uwzględniane są tylko i wyłącznie osoby posiadające konta w pełni zweryfikowane, gdzie włączone są zgody marketingowe. Typowanie można znaleźć w zakładce poświęconej tej promocji.

Bonusy bukmacherskie na MŚ 2022: Promocje regularne

Regularne bonusy bukmacherskie na MŚ 2022 to takie akcje specjalne, które trwać będą przez przynajmniej większą część mundialu. Najczęściej to konkursy z nagrodami znacznie wykraczającymi poza kilka tysięcy złotych. Jeżeli szukamy bukmachera, gdzie będzie można obstawiać, ale też i walczyć o cenne upominki, powinniśmy zerkać na to, co podawane jest poniżej. Tutaj będziemy bez przerwy dodawać nowe promocje bukmacherskie na MŚ 2022. Bonusy na pewno wystarczą dla każdego, ale kto zgarnie te najcenniejsze? Przy regularnie organizowanych ofertach to często kwestia nie tylko szczęścia, ale również i odpowiedniego zaangażowania.

Betfan: Gorące boosty w zakładach na żywo

Betfan: Gorące boosty w zakładach na żywo
Betfan: Gorące boosty w zakładach na żywo

Każdego dnia trwania mundialu w Katarze można na www.Betfan.pl znaleźć podwyższone kursy na live. Oferta obowiązuje od godziny 20.00 do 22.00. Może skorzystać z niej każdy, kto jest zarejestrowany u bukmachera.

 • Tylko i wyłącznie zakłady na mundial 2022
 • Oferta obowiązuje na www.Betfan.pl
 • Akcja aktywna od 20 do 22
 • Liczą się jedynie kupony na żywo – zakłady live na MŚ 222!

Betcris: Codzienny zwrot do 50 PLN na mundial 2022

Betcris: Codzienny zwrot do 50 PLN na mundial 2022
Betcris: Codzienny zwrot do 50 PLN na mundial 2022

Do samego końca mistrzostw w Katarze można obstawiać na stronie www.BetCris.pl z mistrzowskim zwrotem. Każdego dnia do odebrania jest nawet 50 PLN, a to wszystko za stawianie kuponów z pewniakami na Katar 2022. Oto, jak to wygląda w praktyce:

 1. Gracz loguje się na konto w BetCris Polska
 2. Wpłaca co najmniej 50 PLN
 3. Stawia kupon SOLO z oferty przedmeczowej lub LIVE za minimum 50 PLN (kurs min. 1.80 i tylko zdarzenia z oferty na MŚ 2022)
 4. W przypadku przegranej otrzymuje freebet w wysokości 50% zagranej stawki netto – nawet 50 PLN!

Freebet może być wykorzystany na kuponie SOLO z kursem co najmniej 1.80. Liczy się tylko obstawianie mundialu w Katarze.

Fortuna: Strzelecka susza, czyli zwrot za wynik 0:0

Fortuna: Strzelecka susza, czyli zwrot za wynik 0:0
Fortuna: Strzelecka susza, czyli zwrot za wynik 0:0

Na stronie legalnego bukmachera Fortuna można znaleźć bardzo wiele zakładów na mundial. Wśród nich mamy propozycje dla tych, którzy lubią stawiać na strzelców bramek.

Jeżeli ktoś na www.eFortuna.pl postawi na to, że dany zawodnik zdobędzie gola w jakimś meczu, a wynik spotkania będzie bezbramkowy, przyznany zostanie zwrot zagranej stawki.

Oferta obowiązuje tylko i wyłącznie przy zakładach granych w ofercie standardowej. Dotyczy typów „strzeli gola”.

 1. Postawienie kuponu na strzelca bramki w meczu
 2. Wynik spotkania to ostatecznie 0:0
 3. Fortuna przyznaje zwrot, a więc zakład rozliczany jest po kursie 1.0

STS: Wygraj mundial – 500 PLN do zdobycia!

STS: Wygraj mundial - 500 PLN do zdobycia!
STS: Wygraj mundial – 500 PLN do zdobycia!

Osoby, które są zarejestrowane na stronie www.STS.pl, mają możliwość zapisania się do promocji „Wygraj mundial”, gdzie czekają do wykonania zadania, za które łącznie otrzymać można aż 500 PLN.

Każdy etap promocji podzielony jest na pięć zadań. Za ich wykonanie otrzymuje się 100 PLN. Łącznie etapów będzie 5, co oznacza, że w sumie zgarnąć można 500 PLN na obstawianie.

Zadania widoczne są po zalogowaniu się na konto w zakładce poświęconej promocji mundialowej. W pierwszym etapie zadania to:

 • Wpłacenie minumum 30 PLN
 • Zagranie kuponu z zakładami przedmeczowymi
 • Zagranie kuponu z zakładami na żywo
 • Obstawianie piłki nożnej łącznie za min. 50 PLN
 • Wygranie kuponu AKO za min. 20 PLN

Etap numer jeden trwa do 24 listopada. Kolejne odbędą się:

2. etap25-28 listopada
3. etap29 listopada – 2 grudnia
4. etap3-6 grudnia
5. etap9-14 grudnia

Betfan: Graj za dyszkę i nie złap zadyszki

Betfan: Graj za dyszkę i nie złap zadyszki
Betfan: Graj za dyszkę i nie złap zadyszki

Wszystkie osoby zarejestrowane na www.Betfan.pl mogą w trakcie mistrzostw obstawiać kupony, które na koniec oferty specjalnej zamienią się w nagrody. Do zdobycia jest między innymi gwarantowana bluza czy też kwalifikacja do jackpotu wynoszącego aż 50.000 PLN.

Do oferty liczy się kupon zagrany za 10 PLN. Musi się w nim znaleźć przynajmniej jedno zdarzenie z mistrzostw świata. Kurs minimalny kuponu – 2.00

Za jeden kupon otrzymuje się jeden punkt. Po zdobyciu określonej liczby punktów można otrzymać następujące prezenty:

 • 15 kuponów – 75 PLN bonusu
 • 30 kuponów – freebet 100 PLN
 • 48 kuponów – do odbioru cześć z jackpotu wynoszącego 50.000 PLN
 • 64 kupony – gwarantowana bluza Betfan

Oferta obowiązuje do 18 grudnia do godziny 20. Jeden gracz może otrzymać maksymalnie cztery nagrody, z czego po jednej z każdego progu. Nie liczą się tu kupony zagrane za bonusy oraz zakłady systemowe czy Boost.

BetClic ranking – 100.000 PLN i wyjazdy do Dubaju

BetClic ranking - 100.000 PLN i wyjazdy do Dubaju
BetClic ranking – 100.000 PLN i wyjazdy do Dubaju

Specjalnie na mistrzostwa świata w Katarze przygotowano dla klientów marki Betclic wyjątkowy konkurs dla typerów. Nosi on nazwę Ranking Mistrzów, a do wygrania są freebety o łącznej wartości 100.000 PLN oraz cztery ekskluzywne wyjazdy do Dubaju, które wyceniono aż na 300.000 PLN.

Aby zapisać się do promocji, należy posiadać konto w Betclic. Kto jeszcze nie jest zarejestrowany, może to zmienić na www.Betclic.pl. Podczas wypełniania formularza warto pamiętać o kodzie promocyjnym „KODBET„.

Jak skorzystać z promocji?

 1. Zalogowanie się do konta w Betclic
 2. Dokonanie zapisu do Rankingu Mistrzów w zakładce „Misje”
 3. Stawianie zakładów i zbieranie punktów

Rywalizacja typerów podzielona jest na cztery etapy:

 • 1. tydzień: 20.11. – 27.11.
 • 2. tydzień: 28.11. – 04.12.
 • 3. tydzień: 05.12. – 11.12.
 • 4. tydzień: 12.12. – 18.12.

Do oferty zaliczają się kupony zagrane za co najmniej 5 PLN o kursie minimalnym 3.00. Nie trzeba obstawiać piłki nożnej, gdyż zalicza się tu zakłady wielokrotne AKO przdmeczowe oraz na żywo. Na kuponie nie może być więcej niż 2 zdarzeń.

Dla zwycięzcy dnia przygotowano 1000 PLN we freebetach. Co tydzień z kolei zdobyć można wyjazd do Dubaju oraz 2000 PLN.

Etoto: Mundialowe bingo z nagrodami

Etoto: Mundialowe bingo z nagrodami
Etoto: Mundialowe bingo z nagrodami

Podczas całego mundialu wystarczy wchodzić na www.Etoto.pl i sprawdzać codzienne bingo. Do zdobycia są różnego rodzaju nagrody, a wszystko to za:

 • bramki
 • słupki/poprzeczki
 • VAR
 • kartki
 • rzuty karne

Oprócz tego w niektóre dni zdobywać można specjalne prezenty w aplikacji mobilnej.

Przykładowe pozycje w bingo:

 • Bonus 50 PLN za bramkę w pierwszych pięciu minutach
 • Premia 20 PLN, gdy sędzia podejdzie do monitora VAR
 • Bonus 30 PLN za bramkę Polski
 • Prezent 20 PLN za minimum 1 rzut karny w meczu
 • Bonus 20%+ do wygranej, stawiając w apce

Szczegóły na dany dzień sprawdzić można na www.Etoto.pl.

Betfan: Mistrzowska ścieżka Pudziana

Betfan: Mistrzowska ścieżka Pudziana
Betfan: Mistrzowska ścieżka Pudziana

Posiadasz konto na stronie www.Betfan.pl? W takim razie możesz wejść na mistrzowską ścieżkę Pudziana i odbierać nagrody za granie kuponów za 99 PLN.

W ramach promocji przygotowano listę zadań typerskich do wykonania. Po ukończeniu konkretnych etapów otrzymuje się specjalnie przygotowane nagrody. Cele do wykonania to obstawianie zakładów na konkretne spotkania: USA – Walia czy Meksyk – Polska.

 • Kupon kwalifikacyjny musi mieć stawkę 99 PLN
 • Kurs minimalny całego kuponu to 2.50

Jakie nagrody czekają na klientów marki Betfan?

 • Ukryte upominki specjalne!
 • Freebet 50 PLN za dojście do kroku 4.
 • Bonus 100 PLN za dotarcie do kroku 8.
 • 100 PLN freebet + 30 PLN bonus za dotarcie do kroku 13.
 • Jackpot 50 tysięcy do podziału dla tych, którzy dotrą do kroku 18.
 • Bluza Betfan po znalezieniu się przynajmniej w kroku 25.

Promocja obowiązuje do dnia 18 grudnia. Jeden gracz ma szansę otrzymać siedem nagród.

Betcris – Mistrzowski Predictor. W puli 3000 PLN!

Betcris - Mistrzowski Predictor. W puli 3000 PLN!
Betcris – Mistrzowski Predictor. W puli 3000 PLN!

Osoby posiadające stałe konta typerskie na stronie www.BetCris.pl mogą wziąć udział w rywalizacji bukmacherskiej Mistrzowski Predictor i powalczyć o swoją cześć z puli wynoszącej 3000 PLN.

Aby wziąć udział w akcji, należy być w pełni zarejestrowanym użytkownikiem portalu www.BetCris.pl. Jeżeli mamy dostęp do specjalnego Typera, wystarczy obstawiać i zdobywać punkty, które na koniec pozwalają zdobyć nagrody. Im lepiej idzie graczowi, tym wyższe miejsce zajmie w rankingu i tym samym otrzyma pokaźniejszy prezent:

1 miejsce900 PLN freebet
2 miejsce450 PLN freebet
3 miejsce300 PLN freebet
4 miejsce270 PLN freebet
5 miejsce240 PLN freebet
6 miejsce180 PLN freebet
7 miejsce150 PLN freebet
8 miejsce120 PLN freebet
9 miejsce105 PLN freebet
10 miejsce90 PLN freebet
11 miejsce60 PLN freebet
12 miejsce45 PLN freebet
13 miejsce30 PLN freebet
14 miejsce30 PLN freebet
15 miejsce30 PLN freebet

Poleć do USA z Gortatem dzięki zakładom na MŚ 2022

Poleć do USA z Gortatem dzięki zakładom na MŚ 2022
Poleć do USA z Gortatem dzięki zakładom na MŚ 2022

Na stronie internetowej www.eWinner.pl z okazji mistrzostw w Katarze uruchomiony został ranking typerski, w którym gracze za swoją aktywność mogą zdobywać punkty. Im więcej ich zgromadzonych, tym lepsze miejsce w rankingu. Dla zwycięzcy zestawienia nagroda główna – wylot do USA na mecz NBA w towarzystwie Marcina Gortata!

Najważniejsze zasady:

 • Kwalifikuja się tylko kupony za min. 22 PLN
 • Nie trzeba obstawiać jedynie MŚ 2022 w piłce nożnej
 • Bukmacher przygotował cztery rankingi tygodniowe
 • Ewinner nagrody przyznaje codziennie w typerskiej rywalizacji dobowej

Jak liczone są punkty? W tym przypadku chodzi o trafianie jak najwyższych kursów. W rankingu tygodniowym sumują się wyniki z 7 dni, natomiast w głównej tabeli bierze się pod uwagę aktywność z całego okresu trwania promocji.

Ranking dzienny – najlepsze nagrody:

MIEJSCENAGRODY
120 000 pkt w Klubie eWinner
210 000 pkt w Klubie eWinner
35 000 pkt w Klubie eWinner
44 000 pkt w Klubie eWinner
53 000 pkt w Klubie eWinner

Ranking tygodniowy:

MIEJSCENAGRODY
1400 000 pkt w Klubie eWinner
2200 000 pkt w Klubie eWinner
3100 000 pkt w Klubie eWinner
430 000 pkt w Klubie eWinner
520 000 pkt w Klubie eWinner

Ranking mundialowy (TOP 10, natomiast nagród jest aż 50!):

MIEJSCENAGRODY
1Wyjazd do USA z Gortatem
2500 000 pkt w Klubie eWinner
3300 000 pkt w Klubie eWinner
4200 000 pkt w Klubie eWinner
5200 000 pkt w Klubie eWinner
6100 000 pkt w Klubie eWinner
750 000 pkt w Klubie eWinner
850 000 pkt w Klubie eWinner
950 000 pkt w Klubie eWinner
1020 000 pkt w Klubie eWinner

Fi 70 PLN, a trzeci – 100 PLN. Zakłady kwalifikacyjne można zawierać na stronie www.eFortuna.pl.

Super Strzał na mundial 2022 w Superbet

Super Strzał na mundial 2022 w Superbet
Super Strzał na mundial 2022 w Superbet

Na stronie www.Superbet.pl pula nagród składa się aż z 100.000 upominków. W samych freebetach bukmacher rozdaje graczom aż milion złotych! Nagroda główna? Toyota Supra w krwistoczerwonym kolorze.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej promocji?

 1. Wejść na www.Superbet.pl i logowanie na konto
 2. Zapisanie się do udziału w loterii
 3. Postawienie zakładu za minimum 10 PLN
 4. Każdy zakład kwalifikacyjny to Super Strzał i walka o nagrody!
 5. Nie masz konta w Superbet? Jego założenie trwa tylko chwilę, a do promocji Super Strzał można dołączyć w dowolnym momencie!

Oferta specjalna przygotowana przez Superbet ważna jest do 18 grudnia 2022, a więc do dnia, na który zaplanowano wielki finał katarskiego mundialu.

Odbierz koszulkę na mundial od bukmachera Ewinner!

Odbierz koszulkę na mundial od bukmachera Ewinner!
Odbierz koszulkę na mundial od bukmachera Ewinner!

Marka Ewinner w swoim programie lojalnościowym przygotowała specjalne nagrody z okazji MŚ 2022. Do zgarnięcia jest między innymi limitowana koszulka.

Punkty odbiera się za typowanie na stronie www.Ewinner.pl. Ponadto w czasie mistrzostw publikowane będą zdarzenia, dzięki którym będzie można zdobyć ekstra punkty. Wystarczy zagrać wybrany zakład w kuponie SOLO lub AKO ze stawką co najmniej 50 PLN.

Jak sprawdzić aktualnie dostępne wydarzenie z ekstra punktami? Wystarczy przejść do kategorii „BOOST KEW” na stronie bukmachera albo odwiedzić zakładkę poświęconą promocji „Odbierz pewną koszulkę”.

STS przyznaje nawet 80 PLN za granie w lokalach

STS przyznaje nawet 80 PLN za granie w lokalach
STS przyznaje nawet 80 PLN za granie w lokalach

Jak dostępne na mundial bonusy, to nie mogło zabraknąć też tych w punktach! W listopadzie i grudniu, a więc również wtedy, gdy odbywają się piłkarskie mistrzostwa świata, można zdobyć nawet 80 PLN, stawiając kupony w lokalach naziemnych należących do marki STS. Oferta kończy się 31 grudnia 2022.

Akcja polega na graniu każdego dnia kuponów za minimum 15 PLN. 5, 10, 15, 20 oraz 25 dnia otrzymuje się specjalne premie, a są to:

 • 10 PLN – 5. oraz 10. dnia
 • 15 PLN – 15. dnia
 • 20 PLN – 20. dnia
 • 25 PLN – 25. dnia

Łącznie zdobyć można 80 PLN. Liczą się kupony przypisane do zweryfikowanej karty STS.

Obstawianie MŚ 2022 bez podatku: Gdzie większe wygrane na mundial?

Obstawianie MŚ 2022 bez podatku

Nie ma co ukrywać, i wydaje się to być oczywiste, że obstawianie mundialu u legalnych bukmacherów to jednocześnie konieczność płacenia należnych podatków. W naszym kraju można w zakładach bukmacherskich znaleźć dwa rodzaje opłat na rzecz państwa:

 • 12% od wniesionej stawki – podatek ten ma wpływ na współczynnik, który pojawia się na kuponie bukmacherskim. Wynosi on 0.88, a nie 1.00, co oznacza, że stawiane przez nas 100 złotych nie jest całkowicie wykorzystywane, a kurs ogólny kuponu mnożony jest w tym przykładzie przez kwotę 88 zł.
 • 10% od większych wygranych – oczywiście, tutaj nie jesteśmy skazywani na interpretację bukmachera, co jest wygraną dużą, a co niewielką. Wszystko określają stosowne przepisy. Jeżeli potencjalna wygrana to 2280 PLN lub więcej, przy jej otrzymywaniu otrzymujemy 10% mniej. Wygrana 5000 PLN oznacza przelanie na konto 4500 PLN. Oczywiście, nie jest już konieczne w późniejszym czasie opłacanie podatku dochodowego itp.

Kiedy wybieramy dla siebie firmę bukmacherską, możemy znaleźć taką, gdzie jest możliwość obstawiania MŚ 2022 bez podatku. Jak dokładnie to działa? Nie jest to nic, za co możemy zostać ukarani. Tu nie chodzi o unikanie płacenia państwu, a o zdobywanie większych wygranych. Innymi słowy – podatek de facto płacimy normalnie, jednak bukmacher nam to rekompensuje i wypłaca wygraną powiększoną o kwotę opłaty na rzecz kraju. Gdzie i na jakich zasadach można obstawiać bez podatku? Możliwe jest to u bukmachera Fortuna na www.eFortuna.pl, a także na stronie internetowej marki GoBet, czyli www.GoPlusBet.pl.

MŚ 2022 bonus bez podatku w GoBet

Na stronie internetowej www.GoPlusBet.pl każdy zarejestrowany ma możliwość obstawiania bez podatku meczów MŚ 2022. Oferta z większymi wygranymi dostępna jest w tym miejscu regularnie. Działa to na prostej zasadzie, a wszystko wyjaśnia tabela zamieszczona poniżej:

Minimalna ilość zdarzeń3 na jednym kuponie
Minimalny kurs 1.25 każdego zdarzenia
Bonus bez podatku14% wygranych więcej
Sposób odebraniaObstawianie na www.GoPlusbet.pl

Nie można zapominać, że na www.GoPlusBet.pl działa specjalny kod promocyjny „BETONLINE” dla nowych klientów. Dzięki niemu, tylko za pośrednictwem naszej strony, zdobyć można dodatkowy freebet w wysokości 30 PLN.

Mundial 2022 bonus bez podatku w Fortunie

Promocja bez podatku w Fortunie to inne warunki w przypadku grania na żywo, a inne, gdy decydujemy się na zakłady przedmeczowe. Wszystko doskonale widać na porównaniu przedstawionym poniżej. Oferta pre-match tylko w wyznaczonych godzinach i na wybrane zakłady, a w ofercie live można typować wszystko i to 24/7!

Zakłady przedmeczowe (pre-match)Zakłady na żywo (live)
Wybrane godziny24 godziny na dobę
Tylko w określone dni7 dni w tygodniu
Wybrane rozgrywkiWszystkie rozgrywki
Punkty stacjonarne lub onlinePunkty i strona
14% bonusu do wygranych14% bonusu do wygranych

Kiedy i jakie mecze można typować bez podatku? Te bonusy na mundial 2022 ogłaszane będą na bieżąco właśnie w tym materiale. Kilka z nich zapowiedzianych zostało jednak jeszcze przed startem tej imprezy i na pewno można o nich wspomnieć. A są to:

DataGodziny + dostępność
19 listopada 202210-12 w punktach stacjonarnych Fortuna
20 listopada 202210-12 w punktach stacjonarnych Fortuna
21 listopada 202210-12 w punktach stacjonarnych Fortuna
22 listopada 202210-14 na stronie www.eFortuna.pl
23 listopada 202210-12 w punktach stacjonarnych Fortuna
24 listopada 202210-12 w punktach stacjonarnych Fortuna
26 listopada 202210-14 na stronie www.eFortuna.pl
28 listopada 202210-12 w punktach stacjonarnych Fortuna
29 listopada 202210-12 w punktach stacjonarnych Fortuna
30 listopada 202210-14 na stronie www.eFortuna.pl
1 grudnia 202210-12 w punktach stacjonarnych Fortuna

Powyższa rozpiska dotyczy tylko i wyłącznie zawierania zakładów na mundial 2022. Oczywiście, kiedy gra Polska na pewno będzie można liczyć na dodatkowe innego rodzaju profity.

Przy okazji każdej promocji bez podatku w Fortunie zawsze obowiązują takie same warunki kwalifikacyjne. Te przedstawione zostały powyżej i warto, aby zapoznał się z nimi każdy, kto planuje regularnie typować mecze MŚ 2022.

Mundial 2022 dla nowych graczy na start

Bukmacherzy z bonusami na Mundial 2022
Bukmacherzy z bonusami na Mundial 2022

U legalnych firm bukmacherskich znajdziemy cała masę akcji specjalnych dla tych, którzy zdecydowali się na nowo utworzyć konto. Przygotowane bonusy na mundial 2022 to okazja do tego, by pomyśleć o znalezieniu sobie świeżego miejsca do obstawiania wyników spotkań piłkarskich. Gdzie i jakie konkretnie są dostępne na MŚ 2022 bonusy? Czy dostępne promocje otrzymuje się tylko po wpisaniu limitowanych kodów? To wszystko można sprawdzić na naszej stronie właśnie teraz!

Korzystanie z akcji promocyjnych na mundial 2022 za utworzenie konta zawsze sprowadza się do wykonania konkretnych kroków. Najczęściej są one dokładnie opisywane na stronie bukmacherskiej związanej z daną promocją. Czy można przygotować uniwersalną instrukcję, która pasować będzie do każdego bonusu? Mogłoby się wydawać, że nie, ale dla nas takie słowo nie istnieje – przedstawiamy wszystko, o czym trzeba pamiętać, gdy chcemy korzystać z promocji dla nowych typerów.

 1. Wchodzimy na stronę bukmachera, którego wybraliśmy
 2. Wypełniamy dostępny u niego formularz rejestracyjny
 3. Jeżeli znamy kod promocyjny, podajemy go w odpowiedniej rubryce
 4. Weryfikujemy adres e-mail lub numer telefonu
 5. Możemy zalogować się na konto i obstawiać
 6. Jeżeli wymagana jest natychmiastowa weryfikacja, musimy jedynie przesłać zdjęcie dowodu lub ewentualnie paszportu!

Dzięki temu, że obecnie bukmacherzy oferują konta tymczasowe, proces rejestracji jest uproszczony do granic możliwości. Niekiedy wystarczy z poziomu konta typerskiego zalogować się do banku, by nasza tożsamość została potwierdzona!

Bonusy na mundial 2022 przygotowane dla nowo zarejestrowanych mogą się zmieniać w trakcie tej imprezy? Jest to mało prawdopodobne, ale niczego wykluczyć nie można! Mamy jednak też i dobrą wiadomość – cały czas trzymamy rękę na pulsie i zmieniamy dane związane z konkretnymi promocjami, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. Można być pewnym, że dostępne na naszej stronie MŚ 2022 promocje bukmacherskie są aktualne.

Doładowanie od STS na kwotę aż 1660 PLN

1660 PLN na Mundial 2022

Osoby, które chciałby obstawiać mecze MŚ 2022 na stronie oficjalnego sponsora reprezentacji naszego kraju, mogą założyć konto właśnie na www.STS.pl dosłownie w ciągu paru chwil. Dostępny jest w STS kod promocyjnyBETONLINE„, dzięki któremu można otrzymać na dobry początek wiele premii specjalnych. Doskonałą wiadomością dla każdego powinno być to, że bonusy na mundial 2022 to nie tylko coś dla tych, co już w danym miejscu typują i to od bardzo dawna.

Aby otrzymać dodatkowe środki na grę w STS, wystarczy utworzyć konto, co można zrobić w następujący sposób:

 1. Wejście na stronę www.STS.pl
 2. Kliknięcie pomarańczowego przycisku „Załóż konto”
 3. Wypełnienie formularza online, podając przy tym kod promocyjny „BETONLINE
 4. Otrzymanie obiecanych bonusów – to nawet 1660 PLN!

Można w ramach oferty specjalnej od STS otrzymać 100 PLN jako zakład bez ryzyka, a przy trzech pierwszych depozytach – do 1500 PLN ekstra. Nowi typerzy dostają też możliwość skorzystania z wyjątkowych prezentów za wykonanie pewnych specjalnych zadań dostępnych na koncie. Za te ostatnie dostaje się do 60 PLN ekstra.

Fortuna nie każe nic wpłacać – daje 20 PLN od razu!

20 PLN za darmo na Mundial 2022 w Fortuna

Nikt nie powinien dziwić się temu, że firma bukmacherska Fortuna jest bardzo chętnie wybierana przez tych, którzy chcą grać zakłady na mundial 2022. Bonusy na stronie www.eFortuna.pl zaczynają się od ulubionej premii graczy, czyli bonusu bez depozytu. Mowa o prezencie, który dostaje się bez konieczności przelewania na konto bukmacherskie jakichkolwiek środków.

Osoby, które utworzą konto u bukmachera Fortuna z kodem promocyjnym „BETONLINE„, otrzymują na dobry początek gry w tym miejscu następujące bonusy:

 • 20 PLN bez depozytu
 • 600 PLN jako zakład bez ryzyka
 • Specjalne 10 PLN przy dokonaniu pierwszej wpłaty na konto

W tym wpisie udowodnione jest to, że w trakcie MŚ 2022 bonusy bukmacherskie na stronie Fortuny to nic niespotykanego. Kto gra w tym miejscu, może liczyć na bardzo dużo premii wszelkiego rodzaju i nie zmieni się to aż do wielkiego finału imprezy w Katarze.

W eTOTO jest grubo i ponadprzeciętnie!

Na pewno za sprawą Mateusza Borka nie będzie brakować chętnych do tego, by typy na mistrzostwa w Katarze grać w portalu online www.eTOTO.pl. Teraz u tego bukmachera w pakiecie powitalnym otrzymać można dwa prezenty – każdy z nich ponadprzeciętnie duży.

Przy pierwszej wpłacie w eTOTO można zgarnąć 200% do 100 PLN. Gracz przelewa więc do bukmachera 50 PLN, a otrzymuje aż 100 PLN ekstra, czyli razem ma 1500 PLN na grę. Bonus po uwolnieniu od razu staje się gotówką i może być wykorzystany w dowolny sposób – nawet wypłacony z konta!

Warunki kwalifikacyjne do uwolnienia bonusu w eTOTO to:

Typ zdarzeńPre-match lub LIVE
Łączny kurs kupony (minimalny)2.00
Kurs pojedynczego typu (minimalny)1.30
Rodzaj kuponuAKO

Nowo zarejestrowani od eTOTO dostają też możliwość otrzymania dodatkowego 1000 PLN na typowanie, jeśli przy drugim depozycie wpłacą do bukmachera co najmniej 2000 PLN. To ogromny zastrzyk gotówki, który dla wielu będzie pomocny przy zawieraniu zakładów na spotkania, jakie przyniesie nam mundial 2022. Bonusy w eTOTO od drugiej wpłaty nowi gracze mogą odbierać w następujący sposób:

 1. Zalogowanie na konto na www.eTOTO.pl
 2. Dokonanie drugiego depozytu w wysokości min. 2000 PLN
 3. Odebranie premii 50% do 1000 PLN

Jak widać, warunki kwalifikacyjne są banalnie proste. Warto zwrócić uwagę, że wszystko działa legalnie i bez niepotrzebnych komplikacji, które najczęściej sprawiają, że korzystanie z promocji jest drogą przez mękę. Jakie jeszcze znajdziemy bonusy na mundial 2022 w eTOTO? To wszystko sprawdzić można u nas na stronie!

Najwięcej prezentów na Mundial 2022? Betcris Polska!

1400 PLN w depozytach na Mistrzostwa Świata 2022 w Betcris

Ilość czy jakość? Cóż, to stary dylemat i to nie tylko jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie przygotowywane z okazji różnego rodzaju sportowych imprez. Jeżeli chodzi o bonusy na mundial 2022, bardzo dużo znajdziemy ich dla nowych graczy w BetCris Polska. Ofertę tego bukmachera w dowolnej chwili można przejrzeć na www.BetCris.pl.

Przy okazji MŚ 2022 promocje w Betcris na start to łącznie aż pięć prezentów. Odebrać je można przy pierwszych wpłatach, a przygotowane premie wyglądają następująco:

Pierwsza wpłata100% do 400 PLN
Druga wpłataFreebet 50 PLN
Trzecia wpłata50% do 400 PLN
Czwarta wpłataFreebet 50 PLN
Piąta wpłata50% do 500 PLN

Nie trzeba być w tym przypadku zagubionym. Chociaż na pierwszy rzut oka promocja w Betcris na start wydaje się być mało przyjazna nowym i początkującym graczom, wcale tak nie jest. Po pierwsze, nagradza nawet niewielkie wpłaty. Po drugie, umożliwia zdobycie bardzo wielu bonusów, a nie tylko jednego, w porywach do dwóch.

Jeżeli interesują nas dostępne na bonusy na MŚ 2022, możemy być przekonani o tym, że pod tym względem strona www.BetCris.pl nie zawiedzie. I to bez względu na to czy w drabince turniejowej będzie wiele niespodzianek, czy też dojdzie do dość spodziewanych rezultatów.

W Superbet nawet na minusie wychodzisz na swoje

Czy uważasz, że tytuł nagłówka wprowadza w błąd i myślisz sobie, że na pewno nie może mieć nic wspólnego z prawdą? Jeżeli tak właśnie jest, prawdopodobnie jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z ty, co jest dostępne w ofercie na stronie www.Superbet.pl. A tymczasem w tym miejscu można zgarnąć naprawdę sporo na start. Bonusy na mundial 2022 nie są tutaj ograniczone tylko do jednego prezentu.

Warto pamiętać o użyciu kodu promocyjnego „BETONLINE„. Tylko przy rejestracji można go podać. Bonus powitalny to 34 PLN jako freebet i 20 PLN po pobraniu aplikacji mobilnej. Z kolei przy pierwszej wpłacie do zgarnięcia jest nawet 200 PLN ekstra. Gwóźdź programu jest tygodniem gry bez ryzyka – ze zwrotem nawet do 3500 PLN, gdy pierwsze 7 dni obstawiania skończy się na minusie!

WarunekBonus od Superbet
Kod promocyjny „BETONLINESpecjalny freebet 34 PLN
Pobranie aplikacji mobilnejDodatkowe 20 PLN na obstawianie
Pierwsza wpłata do Superbet100% do 200 PLN
Utworzenie kontaObstawianie bez ryzyka przez 7 dni – zwrot do 3500 PLN

Dobrze jest śledzić to, jakie przez całe MŚ 2022 bonusy pojawiają się w firmie bukmacherskiej Superbet. W tym miejscu liczyć można chociażby na pokaźne kursy na wybrane spotkania. Nie ma o czym zresztą pisać „na sucho” – wszystko sprawdzić można powyżej!

Legalne oferty bukmacherskie na MŚ 2022

Nie ma obaw o legalność. Wszystkie dostępne w tym miejscu akcje specjalne są dostępne tylko i wyłącznie w legalnych zakładach bukmacherskich. Sprawdzaj u nas bonusy na mundial i miej pewność, że robisz to w taki sposób, jaki jest dopuszczany przez prawo!

Jeżeli zainteresowały cię jakieś promocje bukmacherskie na MŚ 2022 znalezione gdzieś w internecie, upewnij się, czy na pewno związane są one ze stroną, która posiada niezbędne licencje Ministerstwa Finansów do prowadzenia działalności w naszym kraju. To nietrudno jest zweryfikować, a przy tym nie trzeba nawet zagłębiać się w sprawy czysto „papierkowe”.

Jak sprawdzić, czy bonusy na mundial 2022 są legalne?

 • Strona internetowa bukmachera ma adres z końcówką „.pl”
 • Firma posiada licencję polskiego resortu finansów
 • Witryna do obstawiania dostępna jest w polskim języku
 • Na stronie nie znajdziemy gier kasynowych i innych, które są w Polsce nielegalne poza Total Casino od Totalizatora Sportowego

Jeżeli nie jesteśmy do końca przekonani, gdzie powinniśmy obstawiać, odbierać na MŚ 2022 bonusy, a także szukać najlepszych kursów, w każdej chwili sprawdzić możemy dostępną na naszej stronie zakładkę zawierającą ranking bukmacherów. To miejsce w sam raz do porównania tego, co w swojej ofercie mają najpopularniejsze portale.

Jakie dostępne są na MŚ 2022 bonusy u bukmacherów?

Zakłady bukmacherskie na MŚ 2022 to temat na tyle popularny, że o promocjach z nimi związanych mówiło się już na długo przed startem samej imprezy. Dobrą wiadomością jest to, że bonusy na mundial odbierać można bez względu na swój typerski staż. Co jest do zgarnięcia i na co pozwala? To bardzo ważne pytanie. Trzeba pamiętać przede wszystkim o najbardziej popularnych premiach takich, jak:

 • Zakłady bez ryzyka, które pozwalają na obstawianie i albo wygranie kuponu, albo otrzymanie zwrotu w razie niepowodzenia;
 • Bonusy bez depozytu, czyli środki, które bukmacher przekazuje graczowi bez konieczności przelewania przez niego pieniędzy na konto typerskie. Taką premię można otrzymać najczęściej za rejestrację, ale i nie tylko;
 • Freebety, które są niczym innym jak darmowym zakładem. Gracz otrzymuje od bukmachera możliwość postawienia kuponu bez żadnych opłat – wygrywa lub po prostu nic nie traci;
 • Bonusy na mundial od wpłat – firmy bukmacherskie często nagradzają kolejne depozyty złożone przez graczy. Doładowania najczęściej przedstawiane są w postaci wartości procentowej przelewu. Nie musi być to maksymalnie 100%, gdyż na www.eTOTO.pl zdobyć można aż 200% premii do 200 PLN! – wystarczy podanie kodu promocyjnego „BETONLINE” przy rejestracji!

Powyżej podane są formaty bonusów, które najczęściej pojawiają się w firmach bukmacherskich. To oczywiste, że właśnie takie bedą najpopularniejsze bonusy na mundial 2022. Wpisywane tutaj MŚ 2022 promocje są najlepszym przykładem tego, że freebety, bonusy od wpłat czy zakłady bez ryzyka to coś, co znaleźć można najczęściej. Do tego dochodzą jeszcze inne oferty o nieco mniej standardowym charakterze. Chodzi tutaj o typowanie bez podatku. To coś, czym warto zająć się w oddzielnym wątku. Zrobiliśmy to wcześniej – warto się z tym zapoznać.


Gdzie są najlepsze bonusy na MŚ 2022?

Według opinii graczy najlepsze bonusy i promocje na MŚ 2022 są obecnie w: STS, Fortunie, GoBet i Superbet.

Z jakim kodem promocyjnym są dodatkowe bonusy na Mundial 2022?

Kod promocyjny: BETONLINE gwarantuje u wszystkich legalnych bukmacherów: zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu, freebety lub wyższe kursy.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

4.9 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x