FAME MMA 17: Wyniki walk. Kto wygrał 03.02.23?

FAME MMA 17 wyniki walk. Gala już za nami – kto wygrał w dniu 03.02.23? Zobacz rezultaty pojedynków Boxdel vs Jóźwiak, Ferrari vs Łuszczyk, Fabijański vs „Wac Toja” Osiecki oraz wszystkich pozostałych!

FAME MMA 17: Wyniki walk na żywo [03.02.23]
FAME MMA 17: Wyniki walk na żywo [03.02.23]

W tym materiale aktualizowaliśmy to, co działo się podczas gali FAME MMA 17. Wyniki na żywo od samego początku miały dla kibiców najwyższy priorytet, dlatego to właśnie przede wszystkim na nich skupiła się nasza FAME MMA 17 relacja live, która wystartowała 03.02.23 o godzinie 20.

Poniżej każdy może zobaczyć pełne FAME MMA 17 wyniki walk i przekonać się o tym, jak przebiegały konkretne pojedynki. Mamy również materiały wideo z najważniejszych akcji, które miały miejsce podczas tej imprezy. Chcesz wiedzieć na FAME MMA 17 kto wygrał? W tym miejscu dostaniesz to, na czym zależy ci najbardziej!

FAME MMA 17 wyniki walk na żywo (03.02.23)

Fortuna bonus bez depozytu - legalny!
Fortuna bonus bez depozytu – legalny!
FAME MMA 17: Wyniki walkKto wygrał?
Klaudia Sheeya Kołodziejczyk – Wiktoria Viki JaroniewskaSheeya
Marcin Rafonix Krasucki – Mikołaj Mixer MagdziarzRafonix
Marcin Polish Zombie Wrzosek – Piotr Szeli SzeligaSzeli
Filip Filipek Marcinek – Robert KaraśKaraś
Michał Boxdel Baron – Paweł Prezes FEN JóźwiakBoxdel
Cezary Czarmagedon Jóźwik –  Tomasz Gimper DziałowyGimper
Alan Kwieciński – Maksymilian WiewiórkaKwieciński
Wacław Wac Toja Osiecki – Sebastian Alterboy FabijańskiWac Toja
Amadeusz Ferrari Roślik – Kamil Szczurek ŁaszczykSzczurek

W zestawieniu zamieszczonym powyżej można sprawdzić z wydarzenia FAME MMA 17 wyniki i tym samym przekonać się, jak poradzili sobie konkretni uczestnicy. Znalezienie odpowiednich informacji nie powinno nikomu sprawdzić kłopotu.

Ten materiał już w trakcie gali był aktualizowany na bieżąco. Podczas FAME MMA 17 nie było wielu przerw pomiędzy starciami, dzięki czemu wszystko odbywało się znacznie sprawniej, niż w wielu poprzednich edycjach. Main event zakończył się chwilę po północy, chociaż niektórzy spodziewali się, że może rozstrzygnąć się bliżej godziny pierwszej.

Wszystkie walki FAME MMA typować można wyłącznie na stronie internetowej www.Betclic.pl. W naszym portalu sprawdzić można pewniaki na galę FAME MMA 17.

FAME MMA 17 kod promocyjny
FAME MMA 17 kod promocyjny

Niestety, przed galą nie obyło się bez komplikacji, które spowodowały zmiany w karcie walk – niektóre miały miejsce dosłownie na ostatnią chwilę. Przede wszystkim podczas FAME MMA 17 nie zobaczymy Arkadiusza Tańculi, który przez kontuzję musiał odłożyć walkę o pas mistrzowski z Maksymilianem Wiewiórką. Jeżeli chodzi o pierwotnie planowaną walkę Łukasz Mandzio Samoń – Karol Karolek Dąbrowski w K-1 na małe rękawice, została ona przeniesiona na wydarzenie z numerem 18.

FAME MMA 17: walki (najważniejsze informacje)

FAME MMA 17: Walka wieczoru 🔥Amadeusz Ferrari Roślik – Kamil Szczurek Łaszczyk
FAME MMA 17: Gdzie typować na żywo? 💰Betclic
FAME MMA 17: Transmisja za darmo 📺FAME MMA 17 online bez opłat

FAME MMA 17: dane o gali

Kiedy:🗓️ 3 lutego 2023 (piątek) 🗓️
Gdzie:🏟️ Tauron Arena w Krakowie 🏟️
Start transmisji PPV⌚️ 19.30 ⌚️

Kiedy znamy już wszystko to, co nie powinno być tajemnicą dla żadnego miłośnika freak fightów, nie pozostaje nic innego, jak tylko sprawdzić FAME MMA 17 opisy walk. Podajemy wszystkie najważniejsze informacje na temat pojedynków, które odbyły się podczas gali. Każdy może coś dla siebie znaleźć na temat pojedynków, które interesują go najbardziej!

FAME MMA 17 relacja na żywo - gala 03.02.23, start o 20
FAME MMA 17 relacja na żywo – gala 03.02.23, start o 20

FAME MMA 17: opisy walk

Klaudia Sheeya Kołodziejczyk – Wiktoria Viki Jaroniewska

Jedyny pojedynek kobiet podczas gali FAME MMA 17. Udany debiut w federacji zaliczyła Sheeya, której udało się pokonać rywalkę na 20 sekund przed końcem pojedynku. Jaroniewska w pewnym momencie mogła całkowicie odwrócić losy walki, jednak nie potrafiła wykorzystać przewagi pozycji i ostatecznie przyszło jej uznać wyższość rywalki.

Marcin Rafonix Krasucki – Mikołaj Mixer Magdziarz

Walka, która początkowo była pojedynkiem ukrytym. Tutaj kibice długiego starcia nie oglądali. Marcin Rafonix Krasucki poradził sobie z Mixerem w 44 sekundy. Wygrał dzięki skutecznemu duszeniu zza pleców.

Marcin Polish Zombie Wrzosek – Piotr Szeli Szeliga

Pojedynek rozegrany na zasadach K-1 w małych rękawicach. Po kopnięciu przez rywala Marcin Wrzosek upadł na wyprostowaną rękę i tym samym doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu kontynuację występu. Zakończenie walki nastąpiło po 43 sekundach od startu. Można spodziewać się, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżu – kto wie, być może nawet już na FAME MMA 18.

Filip Filipek Marcinek – Robert Karaś

Kolejne starcie w piątkowy wieczór, w którym kibice zobaczyli K-1, a nie MMA. Karaś pod względem fizycznym był dużo lepszy od Marcinka i było to widać na każdym kroku – trudno było spodziewać się innego scenariusza. Sędziowie nie mieli wątpliwości, komu w tym pojedynku należy się wygrana.

Michał Boxdel Baron – Paweł Prezes FEN Jóźwiak

Walka elektryzująca dosłownie wszystkich! To był pojedynek dwóch włodarzy. Po jednej stronie barykady przedstawiciel FAME, a po drugiej – prezes FEN! Co najważniejsze, wszystko odbyło się w klatce rzymskiej.

Boxdel od samego początku korzystał ze swojej przewagi w kilogramach. Prezes FEN w środkowej rundzie dwukrotnie został ukarany za nieprzepisowanie złapanie siatki. Chwilę po otrzymaniu drugiej reprymendy punktowej, znów zagrał nieczysto, tym razem uderzając rywala po zatrzymaniu akcji. W końcówce rundy numer dwa było wyraźnie widać ogromne zmęczenie obu zawodników. Jóźwiak zalany krwią i skrajnie wycieńczony nie był w stanie wyprowadzać sensownych ataków, które mogłyby zranić Boxdela.

Jeszcze przed startem trzeciej rundy było wiadomo, że Jóźwiak musi w zasadzie znokautować rywala, aby zwyciężyć. Wszystko przez dwa ujemne punkty, którymi został ukarany przez sędziego. Prezes FEN postanowił jednak nie przystępować do ostatniego starcia. Pokręcił głową w kierunku arbitra, dając do zrozumienia, iż rezygnuje z występu. Sędzia Jarosz podjął decyzję o zakończeniu walki.

Cezary Czarmagedon Jóźwik –  Tomasz Gimper Działowy

Jeden z głośniejszych debiutów we freak fightach. Kibice zastanawiali się nad tym, jak poradzi sobie Cezary Jóźwik. Kursy bukmacherskie od samego początku wskazywały na Gimpera i okazało się to być jak najbardziej słuszne. Mimo że pojedynek zakończył się werdyktem sędziów, wyraźną przewagę miał tutaj Działowy i to na jego korzyść orzekli arbitrzy.

Alan Kwieciński – Maksymilian Wiewiórka

Kwieciński zastąpił Tańculę w tym pojedynku. Jego zadanie od początku było jasne – pokazać, że to zastępstwo nie musiało być dla kibiców złą wiadomością. Perfekcyjnie mu się to udało! Pokonał „Wiewióra” po efektownym nokaucie – wystarczyło latające kolano, a rywal nie miał najmniejszych szans!

Alan Kwieciński i jego nokaut na FAME MMA 17 [WIDEO]

Ten nokaut po prostu trzeba zobaczyć. Trudno to opisać słowami, ale już teraz możemy być pewni, iż tę akcję będziemy oglądać jeszcze wielokrotnie w materiałach od FAME:

Wacław Wac Toja Osiecki – Sebastian Alterboy Fabijański

W co-main evencie starcie z cyklu tych, które w przypadku fanów freak fightów lubi się najbardziej. Jeszcze przed startem zawodnicy starli się w oktagonie, zderzając się głowami. Fabijański był zdenerwowany na oponenta i wcale się z tym nie krył. Tyle że od początku to Osiecki lepiej się prezentował. Ostatecznie wygrał przez nokaut po tym jak zadał dwa potężne ciosy lewą ręką. Walka skończyła się szybciej, niż można było się tego spodziewać, a przede wszystkim wygrał ten, kogo stawiano w roli underdoga.

Fabijański na FAME MMA 17. Tak przegrał! [WIDEO]

W jaki sposób Fabijański przegrał w swoim debiucie w sportach walki? Poniżej każdy ma możliwość obejrzenia tego, jak zakończyło się starcie, które wygrał Wacław Wac Toja Osiecki:

Amadeusz Ferrari Roślik – Kamil Szczurek Łaszczyk

Wiadomo było od samego początku, że w tej walce wieczoru nie zabraknie emocji i będzie się dużo działo. Kibice nie mogli narzekać na to, co zobaczyli tutaj w oktagonie. W zasadzie od samego początku walkę kontrolował Ferrari – kiedy tylko nadarzała się ku temu okazja, sprowadzał rywala do parteru, a tam Łaszczyk miał niewiele do powiedzenia. Tyle że końcówka należała właśnie do tego drugiego. Na paręnaście sekund przed ostatnim gongiem Ferrari został zaatakowany gradem ciosów i faktem stało się to, iż przegrał w zasadzie wygrany pojedynek.

Czy są wyniki, które was zaskoczyły? A może wszystko wyglądało dokładnie tak, jak się tego spodziewaliście?


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 591

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x