FAME MMA 18: kiedy, gdzie, kto walczy?

Gala FAME MMA 18 i wszystko, co trzeba o niej wiedzieć. Kiedy, gdzie się odbędzie, a także kto walczy podczas niej? Najważniejsze informacje zebrane w jednym miejscu!

FAME MMA 18: kiedy, gdzie, kto walczy?
FAME MMA 18: kiedy, gdzie, kto walczy?

FAME MMA 18 kiedy? [Data, godzina]

Kibice z zapartym tchem śledzą informacje związane z FAME MMA. Kiedy tylko kończy się jedna gala, szukają niemal natychmiastowo informacji o tym, kiedy będzie miała miejsce kolejna. Po wydarzeniu numer 17 przyszła pora na gorączkowe przeszukiwanie internetu w poszukiwaniu danych o FAME MMA 18. Co wiadomo o tej gali już teraz, a jakie informacje jeszcze nie zostały oficjalnie potwierdzone lub w ogóle ich jeszcze nie ujawniono?

Rzecz pierwsza, jaka kibiców interesuje, to – rzecz jasna – FAME MMA 18 data, a więc kiedy FAME MMA 18 się odbędzie. Bardzo często powodzenie dużych imprez zależy od odpowiednio dobranej pory organizacji i właśnie dlatego można było spodziewać się tego, że włodarze największej freakowej federacji w Europie dokładnie przeanalizują to, FAME MMA 18 kiedy najlepiej zorganizować.

Obstawianie FAME MMA bez ryzyka
Obstawianie FAME MMA bez ryzyka

Wielu kibiców zastanawiało się, w jaki sposób i kiedy dokładnie ogłoszona zostanie związana z galą FAME MMA 18 data. Wielu uważało, iż rąbek tajemnicy uchylony zostanie w trakcie imprezy numer 17, ale stało się inaczej, chociaż pierwsze szczegóły wyciekłī do mediów tuż po gali w krakowskiej Tauron Arenie.

Michał Jurczyga, rzecznik prasowy FAME MMA, poinformował, że przygotowana na FAME MMA 18 data to początek maja. Na gorąco nie był w stanie podać konkretnego dnia, ale będzie to weekend po tradycyjnej przerwie majowej na początku tego miesiąca. Impreza odbędzie się zatem albo 12, albo 13 maja. Prawdopodobny jest piątek

FAME MMA 18: kiedy🗓️ 12 lub 13 maja 2023 🗓️
FAME MMA 18: o której godzinie⌚️ 19.30 ⌚️
FAME MMA 18: gdzie typować?www.Betclic.pl

Jeszcze przed ogłoszeniem najważniejszych danych o FAME MMA 18 wiadomo było, iż galę będzie można typować tylko i wyłącznie na stronie marki bukmacherskiej Betclic Polska. Obecnie można zdobyć u niej na FAME specjalny bonus 200 PLN jako zakład bez ryzyka. Do wpisania jest specjalny kod promocyjny „KODBET„!

O czym warto wiedzieć przed galą FAME MMA 18:

FAME MMA 18 gdzie? [Miejsce, hala]

Bardzo istotne jest też to, FAME MMA 18 gdzie się odbędzie. Mowa o bardzo dużej imprezie, dlatego też od początku wiadomo było, iż nie będzie tutaj brany pod uwagę niewielki obiekt. Kibice chętnie zapełniają obiekty widowiskowe podczas gal FAME i dlatego też w przypadku FAME MMA 18 hala nie mogła zawodzić pod względem całkowitej pojemności.

Chcesz wiedzieć gdzie będzie FAME MMA 18? Właśnie tutaj zbierane są najważniejsze informacje na ten temat. Oficjalny komunikat w social mediów federacji jeszcze nie został opublikowany, a już wiadomo było, jakie zostało wybrane na FAME MMA 18 miejsce. Będzie to Arena Gliwice. To właśnie w tym obiekcie zobaczymy „osiemnastkę” najpopularniejszej organizacji freakowej w naszym kraju.

Fortuna bonus bez depozytu - legalny!
Fortuna bonus bez depozytu – legalny!

Początkowo spekulowano, iż wydarzenie odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Frekwencyjnie kibice nigdy w niej nie zawodzili w przypadku imprez freakowych, jednak teraz wiadomo już, iż ta hala na swoje FAME MMA 2023 będzie musiała poczekać do drugiej połowy roku.

Jeżeli chodzi o Gliwice, miasto to nie będzie po raz pierwszy gościć bohaterów gali FAME. Ostatni raz odbyło się tutaj wydarzenie oznaczone numerem 13.

Wydarzenie:🔥 FAME MMA 18 🔥
Hala:🏟️ Arena Gliwice 🏟️
Miasto:🇵🇱 Gliwice 🇵🇱
Pojemność całkowita:17 178

FAME MMA 18 kto walczy? [Karta walk]

Chcesz wiedzieć na FAME MMA 18 kto walczy? Od początku wiadomo było, iż włodarze zrobią wszystko, co w ich mocy, by przygotowana na FAME MMA 18 karta walk wzbudzała dużo emocji i nie brakowało w niej kontrowersji. Nie od dzisiaj freakowe gale bazują przede wszystkim na zainteresowaniu fanów internetowymi sprzeczkami celebrytów i nie tylko. Jakie konflikty tym razem zostaną rozstrzygnięte w oktagonie? Które starcie będzie uważane za to najgorętsze?

Już podczas gali oznaczonej liczbą 17 wiadomo było, że na FAME MMA 18 walczyć będzie Arkadiusz Tańcula, a jego rywalem będzie Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka. Będzie to pojedynek o pas mistrzowski, który nie mógł odbyć się w Tauron Arenie w lutym ze względu na kontuzję Tańculi.

Przygotowane na FAME MMA 18 walki to także – między innymi – pojedynek Łukasz Mandzio Samoń vs Karol Karolek Dąbrowski. Ci dwaj zawodnicy również mieli mierzyć się w lutym, ale ostatecznie ich pojedynek został przełożony.

Jak będzie wyglądała pełna, przygotowana na FAME MMA 18 karta walk? Z pewnością kolejne nazwiska będą sukcesywnie odsłaniane i pojawią się potwierdzenia kolejnych interesujących zestawień. W tym miejscu będzie można przeczytać informacje o wszystkich z nich.

STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

Prawdopodobnie na FAME MMA 18 zobaczymy łącznie przynajmniej dziewięć pojedynków. Jaki będzie main event oraz co-main event? Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej danych na ten temat!

FAME MMA 18 karta walk – kto walczy na gali?

Arkadiusz TańculaMaksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Łukasz „Mandzio” SamońKarol „Karolek” Dąbrowski
TBATBA
TBATBA
TBATBA
TBATBA
TBATBA
TBATBA
TBATBA

Zestawienie w tym miejscu będzie aktualizowane na bieżąco. Śledźcie uważnie wszelkie zmiany, jakie będą się pojawiać!

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 301

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x