FAME MMA 12 wyniki. Kto wygrał walki na gali 20 listopada?

Interesują cię wyniki FAME MMA 12? Koniecznie sprawdź na naszej stronie, kto wygrał, a komu ta sztuka się nie udała. Czy faworyci tym razem nie zawiedli, a może było sporo niespodzianek?

FAME MMA 12 wyniki. Kto wygrał?
FAME MMA 12 wyniki. Kto wygrał walki na gali 20 listopada?

FAME MMA 12 wyniki walk. Jak poszło faworytom?

Przed galą FAME MMA 12 mówiło się bardzo wiele o pojedynkach na nią zaplanowanych. Co ciekawe, niekoniecznie zawsze największe zainteresowanie wzbudzał main event, chociaż na pewno pojedynek Don Kasjo z Marcinem Wrzoskiem był dla wielu powodem wykupienia PPV.

Zaskakujące zestawienie to z całą pewnością starcie Tańcula – Jacek Murański. Początkowo miał w tym starciu wystąpić Mateusz, syn Jacka, jednak przez kontuzję musiał z udziału zrezygnować. Żeby było jeszcze ciekawiej, starszy „Muran” musiał walczyć 20 listopada z nie do końca sprawną jedną ręką.

Karta walk FAME MMA 12 to również dwa pojedynki kobiet. W jednym Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk i Anna Andrzejewska, natomiast w drugim popularne Zusje i Marta Rentel znana bardziej jako „Martirenti”.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Czy można powiedzieć, że na FAME MMA 12 wyniki były zaskakujące? Wiele na pewno zależy od tego, jak kibice wyobrażali sobie konkretne starcia. Nie wydaje się, by w niektórych walkach brały pod uwagę niespodzianki, a więc na pewne pewne rozstrzygnięcia w ogóle nie przychodziły niektórym do głowy.

Kto wygrał na FAME MMA 12? Oto oficjalne rezultaty!

Gala FAME MMA 12 przeszła już do historii. Jeżeli ktoś nie mógł jej obejrzeć na żywo, a powtórka FAME 12 zupełnie nie wchodzi u niego w grę, może sprawdzić na naszej stronie wszystkie rezultaty. Oficjalne wyniki pokazują, komu udało się pokonać rywala, a kto musiał pogodzić się z tym, że w tę sobotę był gorszy od przeciwnika.

FAME MMA 12 wyniki. Sprawdź, kto triumfował!
⬇️⬇️⬇️

 • Jakub Kaczmarski – Adrian Wieliczko
 • Patryk „Ryba” Karaś – Kornel „Koro” Regel
 • Arkadiusz Tańcula – Jacek Murański
 • Maciej „Szewcu” Szewczyk- Krystian „Krycha” Wilczak
 • Anna Andrzejewska – Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
 • Zusje – Marta „Martirenti” Rentel
 • Mateusz „Fit Lovers” Janusz – Kacper Blonsky
 • Piotr „Bestia” Piechowiak – Krzysztof Radzikowski
 • Adrian „Polak” Polański – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
 • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – Marcin Wrzosek

Powyższa lista to rozpiska wszystkich pojedynków, które zaplanowane były na 20 listopada. Można dzięki temu dowiedzieć się, kto wygrał na FAME MMA 12. Jak to się sprawdza? Wytłuszczonym tekstem zaznaczone są nazwiska tych, którzy zwyciężyli. W ten sposób wszystko sprawdzić można wyjątkowo szybko.

Gdzie obejrzeć powtórkę FAME MMA 12?

Powtórka FAME MMA 12 jest na celowniku bardzo wielu osób, dlatego że to wydarzenie było głośno komentowane już długi czas i wiele osób czekało na pewne pojedynki. Niestety, transmisja z gali dostępna była jedynie w systemie PPV, tak więc trzeba było zapłacić za jej oglądanie. Na tę opcję nie zdecydowali się wszyscy, dlatego tak popularne jest szukanie tego, gdzie obejrzeć retransmisję FAME MMA 12 online.

Niestety, nie będzie można znaleźć nigdzie bezpłatnie powtórki z całej gali FAME MMA 12. Organizatorzy na pewno na coś takiego się nie zdecydują, a jeśli już, to będzie to odpłatna opcja. Dla tych, którym nie przeszkadza wykupowanie powtórek, przygotowano następujące opcje:

 • wykupienie jednego z pakietów PPV na FAME 12 i tym samym otrzymanie dostępu do powtórki na 48 godzin lub 7 dni
 • obejrzenie powtórki z FAME 12 po wykupieniu PPV na FAME 13, które odbędzie się w przyszłym roku

Z pewnością osoby stojące za FAME MMA będą musiały przygotować ciekawe zestawienia na zbliżający się rok, gdyż konkurencja nie śpi i hucznie zapowiada swoje imprezy. Pisaliśmy niedawno o tym, że gala High League 2022 to będą aż trzy eventy, z czego pierwszy już 5 lutego 2022 w Krakowie.

Ile można było zarobić na FAME MMA 12?

Nawet ponad 5000 złotych za zagranie 200 złotych można było zarobić, grając na faworytów gali FAME MMA 12 na stronie bukmachera www.Betclic.pl. Jeżeli komuś nie udało się postawić zakładu tym razem, będzie miał okazję zrobić to przy okazji kolejnej gali.

Betclic jest jedynym bukmacherem w naszym kraju, gdzie typować można FAME MMA. Są jednak też inne marki, u których znajdziemy freak fighty do obstawiania. Do takich zaliczyć można chociażby www.eFortuna.pl, na której postawimy na wspomniane już High League czy nawet na MMA VIP od Marcina Najmana.

W pojedynkach celebrytów nie wszystko da się przewidzieć, jednak występują w nich postaci niebędące ściśle związane ze sportem, więc bardzo ostateczne rezultaty pokrywają się z prognozami ekspertów i obserwatorów branży. Widać to najlepiej na przykładzie tego, jak wyglądają FAME MMA 12 wyniki. W tym przypadku bardzo wielu zaskoczeń nie było, co nie znaczy, że samo wydarzenie nie spodobało się publiczności.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 5

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X