Tańcula – Murański na FAME MMA 12. Jakie kursy bukmacherów i typy?

Walka Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula na FAME MMA 12 zapowiada się na jedną z najgorętszych w tym roku w świecie freak fightów. Jakie są kursy na ten pojedynek? Czy typy ekspertów i graczy jasno pokazują, kto powinien zwyciężyć?

Tańcula - Murański na FAME MMA 12. Jakie kursy bukmacherów i typy?
Tańcula – Murański na FAME MMA 12. Jakie kursy bukmacherów i typy?

Murański – Tańcula walka na FAME MMA 12

Arkadiusz Tańcula i rodzina Murańskich to konflikt w show biznesie trwający już od bardzo dawna. Podczas FAME MMA 10 doszło do walki między „Aroyem” a Mateuszem Murańskim, a podczas odsłony numer 12 miało dojść do rewanżu. Tak się jednak nie stanie, ponieważ Mateusz Murański nabawił się kontuzji i nie jest na ten moment w stanie walczyć z rywalem. Zastąpić ma go jednak ojciec, czyli Jacek Murański, który również ma coś rywalowi do udowodnienia.

Do walki Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula początkowo miało nie dojść, jednak ten drugi napluł na żonę jednego z organizatorów FAME MMA, a ten postanowił przygotować klatkę rzymską, która była warunkiem Murańskiego do stoczenia walki. Wiadomo już więc, że nie w normalnym oktagonie, a w klatce 3×3 zostanie rozegrany jeden z najgorętszych freak fightów ostatnich miesięcy.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Kibiców interesują typy na FAME MMA 12, gdyż podczas gali odbywać się będzie wiele interesujących pojedynków, a przynajmniej kilka z nich zdaje się być dobrą okazją do zarobku. Warto wspomnieć chociażby o walce wieczoru na zasadach bokserskich, w których Don Kasjo zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem, byłym mistrzem KSW. Oczy kibiców będą też 20 listopada na pewno skierowane na Krzysztofa Radzikowskiego, który debiutuje w formule MMA.

Tańcula – Murański kursy bukmacherskie. Kto wygra?

Walka Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim to z pewnością znakomita niespodzianka dla miłośników MMA w naszym kraju, którzy lubią oglądać, jak realne konflikty przenoszone są do klatki. Oczywiście, tego pojedynku nie mogło zabraknąć w ofercie bukmachera www.Betclic.pl, który jest oficjalnym sponsorem gali FAME MMA numer 12.

Zdaje się, że w walce Tańcula – Murański bukmacherzy nie wierzą w sukces tego drugiego, na którego kurs to aż 3.00. Jeżeli wygra Tańcula, będzie można trafić na kuponie kurs w wysokości 1.30. Jak to się przekłada na potencjalny zarobek?

  • 100 złotych postawione na Tańculę to możliwość zdobycia 114 zł
  • 100 złotych zagrane na wygraną Murańskiego to możliwość wygrania 264 zł

Z racji tego, że to za zwycięstwo Jacka Murańskiego płaci się więcej, nie jest on uznawany jest za kandydata do zwycięstwa. Trudno było sobie nawet wyobrazić inny scenariusz. Tym bardziej, że obu panów nie tylko dzieli spora różnica wieku, ale „Muran” też nie miał zbyt długiego czasu na przygotowania. Oczywiście, zapominać nie można, iż obecnie trenuje do pojedynku z Marcinem Najmanem, do którego ma dojść na początku przyszłego roku podczas gali organizacji Elite Fighters.

Jeżeli kogoś interesuje Tańcula – Murański obstawianie, może postawić kupon na to starcie na stronie internetowej bukmachera Betclic, czyli www.Betclic.pl. Przygotowano z kodem promocyjnym „KOD550” aż 550 złotych zwrotu w przypadku niepowodzenia na starcie, więc nawet porażka faworyta nie powinna być tu dla nikogo szczególne bolesna.

Typy na wagę Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula (FAME MMA 12)

Nie tylko zwycięzcę pojedynku można typować u bukmachera Betclic. Jeżeli kogoś interesują inne zakłady, na pewno ucieszy się na wiadomość, że takowe też są dostępne w przypadku FAME MMA 12. Co dokładnie można postawić?

Do zagrania jest chociażby to, ile rund rozegranych zostanie w walce Tańcula – Murański. Większość spodziewa się dość szybkiego rozstrzygnięcia, a wygląda to następująco:

  • powyżej 1.5 rundy – 2.30
  • powyżej 2.5 rundy – 3.00
  • powyżej 3.5 rundy – 4.00
  • powyżej 4.5 rundy – 4.75

Warto mieć na uwadze to, że nie będzie to standardowa walka MMA, a pojedynek rozgrywany w małej klatce. Zawodnicy mają wyposażeni być w rękawice do mieszanych sztuk walki, ale będą mogli używać łokci, co może sprawić, że na arenie zrobi się naprawdę krwawo i gorąco.

A jak bukmacherzy widzą sposób, w jakim walka się zakończy? Nikt nie liczy raczej na to, że któryś z zawodników wygra na punkty. Najbardziej prawdopodobnie jest więc KO, TKO czy dyskwalifikacja. Grając na taki scenariusz, można zarobić nieco więcej, niż w przypadku typowanie jedynie samego zwycięstwa.

  • Tańcula wygra przez KO, TKO, DQ lub poddanie – 1.35
  • Murański wygra przez KO, TKO, DQ lub poddanie – 3.15
  • Tańcula wygra przez decyzję – 7.00
  • Murański wygra przez decyzję – 10.00

Aż 64% wszystkich zakładów na walkę Tańcula – Murański stawianych jest na to, że wygra ten pierwszy. Każdy musi sam ocenić, czy to dużo, jeśli weźmiemy pod uwagę, że obu bohaterów pojedynku dzieli 20 lat, a ten starszy zdecydował się zawalczyć tak naprawdę na ostatnią chwilę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X