High League w 2022. Kiedy kolejne gale?

Federacja High League podała, kiedy odbędą się kolejne gale z cyklu. W jakich dniach odbędą się następne imprezy dla fanów freak fightów? Sprawdź już teraz!

High League w 2022. Kiedy kolejne gale?
High League w 2022. Kiedy kolejne gale?

HIGH League wraca w 2022! Znamy terminy i miejsca trzech gal

Pierwsza gala HIGH League odbyła się 28 sierpnia w Ergo Arenie (Gdańsk/Sopot) i osiągnęła ogromny sukces. Wszystkie bilety na wydarzenie zostały wyprzedane, a ponadto show uzyskało rekordowy wynik sprzedaży biorąc pod uwagę debiutanckie gale MMA na świecie. Podczas wydarzenia doszło do ośmiu pojedynków, w których wystąpiły największe gwiazdy w Polsce, a wśród nich Lexy Chaplin, Natalia “Natsu” Karczmarczyk, Aniela “Lil Masti” Bogusz, Jakub “Japczan” Piotrowicz i mistrzyni świata w boksie zawodowym, Ewa Brodnicka.

Konkretnie przepracowaliśmy ostatnie miesiące. Teraz z dumą możemy ogłosić wam termin i miasto nie jednej, ale aż trzech przyszłych gal HIGH League. Wracamy do was już na początku roku. Szykujcie się na prawdziwe bomby i jeszcze większe hity niż przy naszym debiucie” – zapowiada szef ligi, Malik Montana.

Kiedy High League w 2022? Oto oficjalne daty!

2022 rok HIGH League rozpocznie od wizyty w stolicy Małopolski. 5 lutego w Krakowie odbędzie się druga gala. Kolejne show planowane są na 4 czerwca na pograniczu Gdańska i Sopotu oraz na 17 września w Gliwicach. W tym czasie HIGH League odwiedzi największe hale widowiskowo-sportowe w Polsce, gdzie zorganizuje niezwykłe gale będące połączeniem sportu i rozrywki.

  • HIGH League II – 5 lutego 2022, Kraków
  • HIGH League III – 4 czerwca 2022, Gdańsk/Sopot
  • HIGH League IV – 17 września 2022, Gliwice

Rok 2022 będzie wyjątkowy dla HIGH League

Przypomnijmy, że wysoka liga to nie tylko gale, ale również towarzyszące im wydarzenia takie jak treningi medialne czy konferencje prasowe. Szykowane są również nowości i innowacje, które dotychczas nie były spotykane w świecie sportów walki.

W klatce gali HIGH League występują gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka, których codzienne życie każdego dnia obserwują miliony widzów w całym kraju. Dzięki temu możemy zobaczyć, co w sportach walki prezentują najsłynniejsze gwiazdy w Polsce. Pojawią się również aktorzy czy muzycy, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, daje niezwykłą i niespotykaną rozrywkę.

5 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X