FAME MMA 12 skróty walk. Zobacz najlepsze akcje!

FAME MMA 12 skróty walk – gdzie obejrzeć najważniejsze akcje z pojedynków, które odbyły się 20 listopada? Jeżeli nie miałeś okazji oglądać gali albo chcesz sobie ją przypomnieć, teraz będziesz mógł to zrobić!

FAME MMA 12 skróty walk. Zobacz najlepsze akcje!
FAME MMA 12 skróty walk. Zobacz najlepsze akcje! (fot. YouTube/FAME MMA)

Gala FAME MMA 12 powtórka

FAME MMA 12 okazało się być medialnym sukcesem, bo działo się podczas tego wydarzenia naprawdę sporo. Sam fakt, że na trybunach zasiadł Maciej Kawulski z KSW mówi sam za siebie. Na pewno jednak nie był w dobrym nastroju po tym, jak zawodnik z jego organizacji, Marcin Wrzosek, przegrał w walce wieczoru z popularnym twórcą internetowym, Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

Trudno dostępna jest z gali FAME MMA 12 powtórka. Całe nagranie retransmisyjne dostępne jest jedynie dla osób, które zdecydowały się na wykupie PPV, czyli wydały przynajmniej prawie 30 złotych. A co, gdy ktoś chciałby zobaczyć FAME MMA 12 skróty walk za darmo? To także jest możliwe, a to już z pewnością bardzo dobra wiadomość dla fanów freak fightów.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Bukmacherzy online niektórych wyników się nie spodziewali. Trzeba przyznać, że podczas 12. edycji najbardziej znanego freakowego wydarzenia w Polsce było kilka dość sensacyjnych rozstrzygnięć. Największe emocje wywołał jednak nie sam main event, a bójka w klatce rzymskiej 3 na 3, w której zmierzyli się ze sobą Arkadiusz Tańcula oraz Jacek Murański. Ten drugi przegrał przez dyskwalifikację za łapanie się siatki. Pojedynek obu panów był jednak na tyle widowiskowy, że kolejnych starć na podobnej arenie na pewno możemy się spodziewać.

Skróty walk FAME MMA 12 – gdzie obejrzeć?

Osoby korzystające tylko i wyłącznie z legalnych źródeł muszą uzbroić się w cierpliwość, bo nie zapowiada się, by w najbliższym czasie pokazane gdzieś zostały z FAME MMA 12 wszystkie walki. Jedynym miejscem, gdzie na ten moment należy szukać tego typu materiałów jest YouTube oraz oficjalny kanał federacji FAME. Nie wydaje się jednak, by zaraz po 20 listopada miało to nastąpić i jest to jak najbardziej zrozumiałe.

Bardzo dużo działo się podczas gali FAME w Ergo Arenie. Już teraz każdy może zobaczyć nie tyle FAME MMA 12 skróty walk w dosłownym tego słowa znaczeniu, co najlepsze momenty całego wydarzenia. Będzie coś i dla walk kobiet, jak i ostrych bójek pomiędzy mężczyznami:

Wiele osób zaskoczyło to, że nie zwyciężyła Kamila Wybrańczyk, która przegrała z Anną Andrzejewską. Faworytem do zwycięstwa nie był również Kornel Regel. Ciekawy pod względem sportowym był na pewno pojedynek Maksymiliana „Wiewióra” Wiewiórki oraz Adriana „Polaka” Polańskiego. Z dobrej strony pokazał się również Mateusz „Fit Lovers” Janusz, który raczej może liczyć na angaż przy jednej z kolejnych gal FAME.

To, co zaskakujące – podczas całej gali nie miał miejsce ani jeden nokaut. Żadna walka nie zakończyła się przed czasem poza wydarzeniem specjalnym w klatce rzymskiej. Sędziowie przy stolikach mieli więc ręce pełne roboty. I jak to zwykle bywa – nie wszyscy zgadzają się z każdym ich werdyktem.

Don Kasjo – Boxdel cała walka online

Mimo że Kasjusz Życiński występował w main evencie z Marcinem Wrzoskiem, po tym pojedynku zdecydował się jeszcze na starcie z jednym z współorganizatorów. Walka Don Kasjo – Boxdel była czymś, na co liczyło bardzo wiele osób. Niespodzianki w kwestii zwycięzcy nie było, co nie znaczy, że samego starcia nie można zaliczyć do udanych pod względem medialnym. A to o rozgłos tutaj przecież chodzi najbardziej i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości.

Don Kasjo – Boxdel skrót walki na razie dostępny nie jest. Mamy za to wideo z pojednania w oktagonie obu zawodników. Jesteśmy przekonani, że nie będzie brakowało chętnych do obejrzenia tego materiału.

Przypominamy, że walki z udziałem Życińskiego odbywają się od pewnego czasu jedynie na zasadach bokserskich. Marcin Wrzosek na FAME MMA 12 nie przegrał więc w mieszanych sztukach walki, podobnie jak Michał Baron.

FAME MMA 13 – co już wiadomo?

Z pewnością echa po FAME MMA 12 jeszcze długo nie ucichną, ale fani już ciekawi są tego, kiedy będzie miało miejsce wydarzenie o numerze 13. Z pewnością nie będzie to już w tym roku kalendarzowym, więc pozostaje czekać na ogłoszenie przez FAME daty w 2022.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakiś czas temu swoje plany na przyszłość zdradził Malik Montana. Wiadomo dzięki temu, kiedy HIGH League 2022 – będą aż trzy eventy z tego cyklu!

Pierwszym uczestnikiem, który pojawi się na FAME MMA 13, jest Daniel Majewski. Mąż Deynn potwierdził podpisanie kontraktu z federacją i nie ukrywa, że chciałby, aby jego rywalem był Paris Platynov. Na razie nie wiadomo, czy dojdzie do tego pojedynku.

Warto śledzić dostępne u nas wiadomości sportowe, aby być na bieżąco również z galami z freak fightami. Trzymamy rękę na pulsie, by nie przegapić żadnego newsa, który byłby istotny dla fanów tego typu wydarzeń.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X