Czy można grać w STS za granicą?

Jesteś poza Polską, chciałbyś postawić kupon w STS za granicą? Poznaj najważniejsze informacje, które musisz znać, by nie złamać prawa i nie wpaść w kłopoty!

Czy można grać w STS za granicą?
Czy można grać w STS za granicą?

Bukmacher STS jest legalny nie tylko w Polsce?

Nikt raczej nie powinien być już zdziwiony tym, że bukmacher STS jest w Polsce legalny. Firma ta posiada licencję Ministerstwa Finansów, a to oznacza, iż może prowadzić działalność na terenie naszego kraju. W przypadku STS mówimy o zgodzie zarówno na przyjmowanie zakładów online, jak i w punktach stacjonarnych. Najlepszy dowód na to, to, że wygrana w STS podatek automatycznie aktywuje powyżej wymaganych 2280 PLN.

Okazuje się, że sporo osób nurtuje kwestia tego, czy STS za granicą działa na podobnych zasadach, co na terenie naszego kraju. Czy to rzeczywiście prawda, że również poza Polską można stawiać kupony bukmacherskie i robić to zgodnie z przepisami? A może to tylko plotki, które nijak mają się do rzeczywistości? Przedstawimy tutaj wszystkie ważne dane na ten temat!

Jeżeli na co dzień nie mieszkamy w Polsce, niekoniecznie bukmacher STS musi być naszym pierwszym wyborem. Mimo wszystko, wielu graczy z naszego kraju decyduje się na granie wedle starych przyzwyczajeń. Jak wiadomo, te często są bardzo silne i trudno się im oprzeć.

superbet kod promocyjny 2022
Nowy bonus w Superbet z kodem promocyjnym BETONLINE

STS za granicą – jak grać, by nie płacić wysokich kar?

Za granie u nielegalnych bukmacherów grożą bardzo wysokie kary finansowe. Typerzy jeszcze niedawno omijający przepisy, grając w Bwin Polska czy innych, rezygnują z takich praktyk, gdy tylko przyjdzie im zapłacić grzywnę. Nic zatem dziwnego, że również na temat STS za granicą poszukiwanych danych jest coraz więcej.

Dobra wiadomość jest taka, że rzeczywiście można grać w zagranicznym STS. Nie jest to jednak ta sama strona, co dostępna w Polsce! W naszym kraju bukmacher dostępny jest pod adresem www.STS.pl, natomiast jego wersja zagraniczna nosi nazwę STSbet.

Polski gracz przebywający w kraju nie będzie mógł zagrać kuponu w STSbet, ponieważ w tym portalu dostępne są chociażby automaty typu jednoręki bandyta. Na szczęście, to tak naprawdę jedyna większa różnica pomiędzy polskim a zagranicznym STS-em. Pamiętajmy, że na www.STS.pl znajdziemy przecież wirtualne sporty, zakłady na tradycyjne dyscypliny, a także karty online jak legalny poker i nie tylko.

Jeżeli nie planujemy wyjeżdżać za granicę, standardowa strona STS jest tym, co w zupełności nam wystarczy. A w przypadku, gdy często dłużej przebywamy w Holandii czy Wielkiej Brytanii, to rozwiązanie nie będzie już dla nas wystarczające. Wspominane kraje to, rzecz jasna, tylko przykład.

STSbet bonus powitalny. Kod promocyjny 2022

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny 2022 na darmowy bonus

Dostępny w STS kod promocyjny dla Polaków brzmi „BETONLINE„. Nie można grać w STSbet w Polsce, ale za to cały czas dostępny jest bonus powitalny na www.STS.pl. Nowi klienci do zdobycia mają pakiet startowy o wartości ponad 1200 PLN!

Za założenie konta u bukmachera STS można otrzymać na dobry początek 100 PLN bez ryzyka. Dzięki temu zaraz po rejestracji zgarnia się dodatkowo 100 PLN, a to wszystko za samo podanie kodu „BETONLINE„! Dalej do odebrania są jeszcze następujące prezenty:

  • 20 PLN jako zakład bez ryzyka na Wirtualny Sporty
  • bezpieczny kupon 20 PLN w Betgames (legalne gry karciane)
  • 100% do 1500 PLN przy pierwszej wpłacie na konto typerskie.

Darmowy profil typerski w STS można założyć bez żadnego problemu zarówno na stronie, jak i w wersji mobilnej. Bonus powitalny dostępny jest również dla osób korzystając z urządzeń przenośnych.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 3

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X