Wypowiedzi przed XTB KSW 77. Co powiedzieli bohaterowie gali? [WIDEO]

14 grudnia w Warszawie odbyła się ostatnia konferencja prasowa przed galą XTB KSW 77. Bohaterowie gali na czele z Pudzianowskim i Khalidovem odpowiadali na pytania dziennikarzy. Co powiedzieli? Zobaczcie zapis wideo!

Wypowiedzi przed XTB KSW 77. Co powiedzieli bohaterowie gali? [WIDEO]
Wypowiedzi przed XTB KSW 77. Co powiedzieli bohaterowie gali? [WIDEO] (fot. YouTube)

Konferencja przed XTB KSW 77

17 grudnia odbędzie się gala XTB KSW 77, podczas której zobaczymy dwa pojedynki o tytuł mistrzowski – w wadze półciężkiej oraz koguciej. Oprócz tego w main evencie dojdzie do hitowego starcia dwóch legend MMA w naszym kraju – Mariusza Pudzianowskiego oraz Mameda Khalidova. Organizatorzy wydarzenia łącznie przygotowali dla kibiców aż jedenaście pojedynków w karcie walk.

Kibice mają bardzo różne typy na KSW 77. Faworyci w niektórych potyczkach wydają się wychodzić przed szereg dość wyraźnie, a w innych już niekoniecznie. Pewnie jest jedno – na pewno emocji nie zabraknie, a niejedna walka dostarczy interesujących akcji oraz z pewnością także i dość zaskakujących rozstrzygnięć.

KSW 77 bonus w Fortunie z kodem "BETONLINE"
KSW 77 bonus w Fortunie z kodem „BETONLINE”

Na kilka dni przed galą w Gliwicach, dokładnie 14 grudnia (środa), odbyła się w Warszawie konferencja z udziałem bohaterów sobotniej imprezy. Można było zobaczyć podczas niej Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova, a także mistrza kategorii koguciej Sebastiana Przybysza oraz pretendent do tytułu Jakuba Wikłacza. Na spotkaniu zjawił się również Ibragim Chuzhigaev, który będzie bronił pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej, a do tego także dziennikarze mogli zadawać pytania Danielowi Rutkowskiemu i Patrykowi Kaczmarczykowi.

Wypowiedzi przed XTB KSW 77. ZOBACZ WIDEO!

Już teraz można obejrzeć zapis konferencji prasowej i dowiedzieć się, jak przed najbliższymi występami czują się zawodnicy. „Pudzian” przyznał między innymi, że ostatnie tygodnie to dla niego… kara. Dlaczego? Wszystko wyjaśnione zostało w filmie:


Przypominamy, że sobotnia gala rusza o godzinie 19. Transmisję będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy Viaplay. Na łamach naszego serwisu przeprowadzona zostanie także relacja tekstowa, na którą już dziś serdecznie zapraszamy!

Na dzień przed galą zaplanowano oficjalną ceremonię ważenia. Odbędzie się ona w małej hali Areny Gliwice. Start wydarzenia zaplanowano na 18. Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.

4.9 / 5. Ocen: 119

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x