KSW 77 typy. Jakie kursy, zakłady, bonusy i kto faworytem?

KSW 77 typy bukmacherskie. Obstawianie sobotniej gali to prawdziwy hit wśród typerów. Warto sprawdzić, jakie są kursy, zakłady i dostępne bonusy. Kto faworytem do zwycięstwa i tak zwanym pewniakiem, a komu prawdopodobnie przyjdzie poczuć gorycz porażki?

KSW 77 typy. Jakie kursy, zakłady, bonusy i kto faworytem?
KSW 77 typy. Jakie kursy, zakłady, bonusy i kto faworytem?

KSW 77 zakłady bukmacherskie na galę

Mimo że w roku 2022 byliśmy świadkami gal KSW w każdym miesiącu, każdy zgodzi się prawdopodobnie z tym, że karta walk XTB KSW 77 zapowiada się najciekawiej. Na pewno głównym powodem jest to, że zobaczymy tutaj w main evencie dwie legendy polskiego MMA – Memeda Khalidova oraz Mariusza Pudzianowskiego. Organizatorzy tej walki nie ukrywają, że to najdroższe starcie w historii Konfrontacji Sztuk Walki.

Gala KSW o numerze 77 będzie miała miejsce 17 grudnia, a więc w najbliższą sobotę. Odbędzie się w Arenie Gliwice. Od dawna wiadomo było, iż w hali będzie komplet publiczności – bilety na wydarzenie rozeszły się bardzo szybko, a na wejściówki na najlepsze miejsca trzeba było dosłownie polować.

Fortuna bonus specjalny KSW 77
Fortuna bonus specjalny KSW 77
Wydarzenie🥊 KSW 77 🥊
Data📆 17.12.22 (sobota) 📆
Miejsce🏟️ Arena Gliwice 🏟️
Main eventMamed Khalidov 🆚 Mariusz Pudzianowski
Najwięcej zakładówwww.eFortuna.pl

W walce wieczoru zobaczymy dwóch najlepiej rozpoznawalnych zawodników MMA w naszym kraju, ale to nie wszystko, co przygotowane zostało na KSW 77. Podczas gali będzie można zobaczyć również aż dwa starcia o tytuł mistrza federacji – jedno w wadze koguciej, a drugie w kategorii półciężkiej.

Znakomita obsada sprawia, że związane z KSW 77 zakłady bukmacherskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Co więcej, nie brakuje ofert specjalnych, które pozwalają odebrać specjalnie przygotowane na KSW 77 bonusy!

KSW 77 gdzie obstawiać walki?

Dla wielu osób chcących postawić na swoich faworytów najważniejsze pytanie przed zbliżającą się galą, to KSW 77 gdzie obstawiać. Niektórzy znają odpowiedź, ale nie jest tak ze wszystkimi. Już teraz warto spojrzeć na to, na jakich stronach i jakie konkretnie oferty zostały przygotowane.

Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, by korzystać jedynie ze stron z licencją Ministerstwa Finansów. W każdej chwili można sprawdzić w naszym portalu ranking bukmacherów, by przekonać się, jakie marki oceniane są najlepiej i dlaczego.

Wśród tych, którzy chcą wiedzieć, jak obstawiać KSW 77 w internecie, najczęściej ostatecznymi wyborami są takie strony jak Fortuna, Superbet czy STS. Na każdej z nich można zdobyć obecnie specjalnie przygotowane na KSW 77 bonusy!

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

KSW 77 bonusy bukmacherskie – oferta na galę 17.12.22

Poniżej prezentujemy listę zawierającą wszystkie niezbędne informacje na temat tego, jakie przygotowano z okazji KSW 77 bonusy bukmacherskie. Oferta na galę 17.12.22 to wiele interesujących prezentów do zgarnięcia.

Fortuna: 200 PLN za wygraną Khalidova lub Pudzianowskiego

Khalidov to wojownik z krwi i kości, który zjadł zęby na MMA. Z kolei jego najbliższy rywal nie jest kojarzony przede wszystkim ze sportami walki, chociaż w ich świecie występuje już od wielu lat. Kto będzie górą? Na stronie www.eFortuna.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE” nowi klienci mogą otrzymać 200 PLN za poprawne wskazanie zwycięzcy main eventu gali XTB KSW 77!

Masz już swoje na KSW 77 typy? Sprawdź, jak działa akcja specjalna w Fortunie, gdzie do zdobycia jest 200 PLN bonusu:

 1. Zarejestrowanie konta na www.eFortuna.pl ze specjalnym kodem promocyjnym „BETONLINE
 2. Dokonanie pierwszej wpłaty w wysokości co najmniej 30 PLN
 3. Zagranie pierwszego kuponu SOLO, stawiając na KSW 77 typy – kto wygra walkę Pudzianowski – Khalidov
  • Stawka min. 4 PLN
  • Liczy się tylko pierwszy kupon zagrany po rejestracji!
 4. Otrzymanie w razie wygranej dodatkowych 200 PLN premii!
KSW 77 bonus w Fortunie z kodem "BETONLINE"
KSW 77 bonus w Fortunie z kodem „BETONLINE”

Gracz sam decyduje o tym, na kogo postawi. Wszystko zależy od tego, co podpowiada mu analiza tego, jak może przebiegać main event XTB KSW 77.

Superbet: Kurs 100 na walkę Mamed – Pudzian

Kolejnym bukmacherem, który chce założyć się z graczami o to, kto wygra walkę Mamed – Pudzian jest portal www.Superbet.pl. Proponuje on nowym klientom kurs 100.0 na triumfatora main eventu XTB KSW 77.

W jaki sposób można odebrać ten bonus? Oto kilka prostych kroków:

 1. Wejście na stronę www.Superbet.pl
 2. Założenie konta za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. Dokonanie wpłaty numer jeden w wysokości co najmniej 50 PLN
 4. Zagranie za min. 2 PLN kupon pojedynczy, zawierający na KSW 77 typy, a dokładniej zakład na zwycięzcę walki Khalidov – Pudzianowski
 5. Odebranie dodatkowych 200 PLN w razie wygranej!
KSW 77 bonus kursowy 100.0 w Superbet
KSW 77 bonus kursowy 100.0 w Superbet

Warto wspomnieć, że nowo zarejestrowani cały czas mają możliwość zgarnięcia dzięki hasłu bonusowemu „BETONLINE” aż 34 PLN jako freebet. Dodatkowo można zdobyć tydzień grania bez ryzyka ze zwrotem nawet do kwoty 3500 PLN!

Jak widać, nie brakuje ofert specjalnych przygotowanych specjalnie z myślą o tych, którzy planują zagrać na KSW 77 typy bukmacherskie. Jeżeli tylko pojawiają się kolejne bonusy na tę galę, będą one na bieżąco dodawane właśnie w tym materiale.

KSW 77 kursy bukmacherskie. Kto jest faworytem?

Z racji tego, że możliwe jest obstawianie KSW 77, nie mogło również zabraknąć kursów. Dzięki nim łatwo jest stwierdzić, kto jest faworytem do zwycięstwa, a kto nie. Można również określić, w której walce czeka nas wyrównany bój.

Khalidov – Pudzianowski kursy bukmacherskie

To oczywiste, że najbardziej interesują kibiców w przypadku KSW 77 kursy na walkę wieczoru. Na kim można zarobić więcej i jak oferta standardowa ma się do bonusów, o których pisaliśmy wyżej?

Kurs na wygraną Khalidova 🥊1.70 w STS
Kurs na wygraną Pudzianowskiego 💪2.15 w Betfan

Więcej da zarobić Pudzianowski w przypadku zwycięstwa. Kurs na niego wskazuje, że jeśli postawimy 100 złotych, będziemy mogli zdobyć prawie 190. W przypadku Khalidova przy takim samym wkładzie własnym do zdobycia jest niecałe 150 zł.

Przybysz – Wikłacz kursy bukmacherskie

Tuż przed main eventem zobaczymy 17.12.22 w Arenie Gliwice pojedynek o pas wagi koguciej. Zmierzy się w nim aktualny mistrz Sebastian Przybysz, a także zawsze groźny i nieprzewidywalny Jakub Wikłacz. Kursy bukmacherskie dają do zrozumienia, że w najbliższą sobotę raczej nie poznamy nowego mistrza w limicie do 61,2 kg.

Kurs na wygraną Przybysza 🏅1.40 w Fortunie
Kurs na wygraną Wikłacza 🥊2.96 w Superbet

Jeżeli ktoś postawi spore pieniądze na Przybysza, może wyjść na swoje. Stawka ma przy takich kursach spore znaczenie. Za 300 złotych do zdobycia jest prawie 70 na plusie. Dużo więcej da się „wyciągnąć” przy graniu na pretendenta do tytułu mistrza – kurs 2.96 oznacza, że przy stawce 300 złotych do wygrania jest 781!

Chuzhigaev – Erslan kursy bukmacherskie

Teraz już do pojedynku obu tych panów na pewno dojdzie, bo Chuzhigaev postarał się już o to, by załatwić sobie wszelkie niezbędne dokumenty do przyjazdu do Polski. Czy pogromca Tomasza Narkuna będzie w stanie znów pokazać się z dobrej strony i udowodni, że nie bez powodu został mistrzem?

Kurs na wygraną Chuzhigaeva 🏅1.40 w STS
Kurs na wygraną Erslana 🥊2.96 w Betclic

Jak widać, bukmacherzy w przypadku drugiej walki mistrzowskiej XTB KSW 77 kursy wystawili dokładnie takie same, jak w przypadku tej pierwszej. Potencjalne wygrane są zatem identyczne, jak w omówionym przykładzie związanym z walką Przybysza z Wikłaczem.

Jak przedstawiają się pozostałe kursy na galę XTB KSW 77? Można to zobaczyć na www.STS.pl. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” na start dostaje się zakład bez ryzyka w wysokości 100 złotych!

 1. Gracz wchodzi na stronę www.STS.pl
 2. Otwiera konto za darmo, podając kod promocyjny „BETONLINE
 3. Gra pierwszy zakład, na przykład zawierający KSW 77 typy bukmacherskie
 4. Odbiera wygraną lub zwrot stawki do 100 PLN!

Warto podkreślić, że posiadając konto w STS, można oglądać walki UFC za darmo. W tym celu tuż przed galą wystarcza postawienie zaledwie jednego kuponu za 2 PLN.

UFC za darmo w STS
UFC za darmo w STS

KSW 77 typy bukmacherskie. Kto jest pewniakiem?

Popularne na galę KSW 77 typy bukmacherskie jasno wskazują na to, kogo uważają gracze za faworyta do zwycięstwa. Jak wygląda typowanie walki Pudzianowskiego z Khalidovem? Na byłego strongmana stawia się znacznie mniej:

Zakłady na Pudzianowskiego28,7%
Zakłady na Khalidova71,3%

Tutaj nie trzeba szczególnie nikomu tłumaczyć, że dysproporcja w podziale stawek jest spora i jasno wskazuje na to, że popularny Pudzian nie jest przez obstawiających uznawany za tego, kto ma duże szanse na wygraną. Być może powodem takiego stanu rzeczy jest chociażby niedawny uraz nogi, o którym zawodnik informował w mediach społecznościowych.


O ile przygotowane na KSW 77 kursy mówią nam o tym, że swój występ podczas gliwickiej gali wygrać powinien Sebastian Przybysz i to dość wyraźnie, niekoniecznie wszyscy podzielają to zdanie. Na Wikłacza stawiany jest co czwarty kupon!

Zakłady na Przybysza74,2%
Zakłady na Wikłacza25,8%

Nie będzie za to u nikogo większego zaskoczenia w przypadku walki mistrzowskiej numer dwa na XTB KSW 77. Chuzhigaev jest faworytem i w przypadku kursów, i zakładów granych przez graczy. Tylko niecałe 10% osób uważa, iż Erslan poradzi sobie z rywalem.

Zakłady na Chuzhigaeva90,5%
Zakłady na Erslana9,5%

Oczywiście, MMA to sport, więc nie wszystko da się w nim przewidzieć. Na pewno nie można sugerować się tylko i wyłącznie tym, jak grają inni, gdyż przy każdej gali zdarzają się niespodzianki. Jeżeli więc z naszych analiz wynika, iż wygra ktoś, kogo nie uzna się za faworyta, wcale nie oznacza, iż powinniśmy ze swojego zakładu rezygnować.

Przygotowane kupony warto grać tam, gdzie kursy są największe. Nie można także zapominać o ofertach specjalnych, które otrzymuje się na przykład dzięki wpisaniu kodu promocyjnego STS czy też innych podobnych haseł. Nigdy na duże imprezy sportowe nie brakuje zakładów bez ryzyka, freebetów i tym podobnych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 495

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x