Właściciele Liverpoolu, kupują zespół w nowej lidze golfowej Tiger Woodsa i Rory’ego McIlroya

Fenway Sports Group, właściciele klubu piłkarskiego Liverpool, nabyli zespół golfowy, który ma wziąć udział w lidze golfowej rozwijanej przez dwie ikony tego sportu, Tiger Woodsa i Rory’ego McIlroya.

Fenway Sports Group
Właściciele Liverpoolu, kupują zespół w nowej lidze golfowej Tiger Woodsa i Rory’ego McIlroya

Kim jest Fenway Sports Group?

FSG jest prowadzone przez Johna Henry’ego i Toma Wernera, z których pierwszy jest szczególnie znany fanom Anfield. Teraz mają zamiar stać się drugim zespołem dołączającym do TGL, której start zaplanowany jest na początek stycznia przyszłego roku.

W ogłoszeniu wydanym po oficjalnym potwierdzeniu ich udziału, Henry i Werner napisali:

„Cieszymy się na tę nową podróż. Poprzez tę nową, skoncentrowaną na technologii wersję gry, fani sportu z New England wkrótce będą mieli zespół zawodników PGA Tour klasy światowej do kibicowania i zdefiniowania dla tej społeczności, co to znaczy grać w grę w nowoczesnej erze”.

Jaka jest pozycja FSG na tle sportu?

To najnowszy dodatek do imponującego portfolio sportowego FSG, które już obejmuje The Reds, Major League Baseball’s Boston Red Sox i National Hockey League’s Pittsburgh Penguins.

Pierwszy zespół ogłoszony przez TGL ma jeszcze większe nazwiska stojące za nim, w tym współzałożyciela Reddit Alexis Ohanian, Serenę Williams i Venus Williams. Ten zespół będzie miał siedzibę w Los Angeles.

Sprawdź na naszej stronie ranking bukmacherów i przekonaj się, jaka oferta jest obecnie najlepiej oceniana!

Jakie jest stanowisko TMRW Sports?

TMRW Sports nadzoruje prowadzenie TGL i również wydało aktualizację po dołączeniu zespołu FSG.

„Zespół FSG jest wyjątkowo dobrze przygotowany do pomocy w budowie rosnącej społeczności fanów golfa i objęcie tej publiczności jest fundamentalne dla misji zespołu TGL z Bostonu,” powiedział Mike McCarley, współzałożyciel TMRW Sports.

Jaki jest cel TGL Golf Tour?

Głównym celem TGL jest zaangażowanie młodszych fanów poprzez wykorzystanie najnowocześniejszych technologii w rozgrywkach odbywających się w godzinach największej oglądalności, które łączą golf fizyczny i wirtualny.

Liga będzie składać się z sześciu zespołów, z których każdy będzie miał w swoim składzie trzech graczy PGA Tour. Na chwilę obecną liga nie wydała żadnej aktualizacji dotyczącej umowy o transmisji, ale mówi się, że trwają negocjacje.

Kiedy poznamy więcej szczegółów na temat nowego zespołu? Na razie nie wiemy, ale z niecierpliwością czekamy na kolejne aktualizacje i ogłoszenia na ten temat. Jedno jest pewne – nowy zespół na pewno przyniesie wiele emocji zarówno na zielonym boisku, jak i poza nim.

5 / 5. Ocen: 5

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia zakłady bukmacherskie. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x