Weekend z trzema freebetami od Betcris!

Marka bukmacherska Betcris dla swoich klientów ma aż trzy freebety na ten weekend. Pokazujemy dokładnie to, w jaki sposób można je zdobyć.

Weekend z trzema freebetami od Betcris!
Weekend z trzema freebetami od Betcris!

Długi weekend z bonusami w Betcris

Przed nami majówka. Mimo że za oknami upalnie raczej nie będzie, w sporcie emocji brakować nie będzie. Dla typerów to okazja do typowania, a u bukmachera Betcris przygotowano nie jeden, nie dwa, ale aż trzy specjalne bonusy.

Oferta przeznaczona dla osób, które mają już konto na www.Betcris.pl. Bonusy odbiera się w trzech krokach:

  • Krok 1 – Gracz wpłaca na konto typerskie co najmniej 50 PLN, a następnie stawia zakład AKO za minimum 50 PLN brutto. Kupon musi zawierać min. 3 zdarzenia (bez zakładów wirtualnych oraz kart) z kursem każdego pojedynczego w wysokości co najmniej 1.30. Bez względu na to, jak zakończy się kupon – freebet 10 PLN!
  • Krok 2 – Depozyt minimum 50 PLN oraz kupon za 50+ PLN z co najmniej 3 zdarzeniami (znowu bez kart i „wirtuali”) o kursie każdego co najmniej 1.30. Niezależnie od rozliczenia – freebet 20 PLN.
  • Krok 3 – Zagranie kuponu AKO za 50 PLN lub więcej po uprzednim wpłaceniu co najmniej 50 PLN. 3 zdarzenia, kurs co najmniej 1.30 każdego typu – warunki takie, jak w poprzednich krokach. Do odebrania jest freebet 50 PLN.
Weekendowe bonusy w Betcris Polska
Weekendowe bonusy w Betcris Polska

80 PLN w jeden weekend. Jak otrzymać?

Łącznie można otrzymać aż 80 PLN na typowanie meczów. Jedną premię można zgarnąć tylko jeden raz. Wykonanie wszystkich kroków musi nastąpić w trakcie promocji, czyli między 28 kwietnia godziną 12:00 a 30 kwietnia godziną 23:59.

Tylko osoby, które dokonały minimum jednego depozytu przed startem tej oferty, mają możliwość odebrania freebetów. Przypominamy, że na nowych klientów czeka tutaj nawet 1400 PLN, a co roku można też odbierać w Betcris bonus na urodziny.

Więcej szczegółów na temat tej promocji można przeczytać na stronie internetowej www.Betcris.pl. W przypadku każdego zakładu kwalifikacyjnego liczą się zakłady z oferty przedmeczowej lub na żywo. Nie można obstawiać kart jak poker czy wirtualnych dyscyplin.

Kody promocyjne:

Betclic kod bonusowy
Betclic kod bonusowy

Betcris Polska Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 41

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na West Ham lub Fiorentinę. Możesz zagrać!

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x