Walka Peszko – Malik na High League 2023. Kiedy, gdzie, jakie zasady?

Sławomir Peszko i Malik Montana zmierzą się podczas gali High League w roku 2023? W jednym miejscu publikujemy wszystkie ważne informacje na ten temat – kiedy, gdzie, jakie zasady walki oraz wiele więcej!

Walka Peszko - Malik na High League 2023. Kiedy, gdzie, jakie zasady?
Walka Peszko – Malik na High League 2023. Kiedy, gdzie, jakie zasady?

Peszko – Malik na High League. O co chodzi?

Miłośnicy freak fightów zacierają ręce na myśl o walce Peszko – Malik, które ma odbyć się podczas High League. Czy to rzeczywiście prawda i do takiego starcia dojdzie? Jest to zagadkowa kwestia, ponieważ zestawienie jest bardzo zaskakujące, a po drugie – ogłoszono je w dniu 1 kwietnia, czyli w Prima Aprilis. To święto znane jako dzień żartów i psikusów.

Walka🔥 Sławomir Peszko – Malik Montana 🔥
Dyscyplina🥊 Freak fight 🥊
Gala🏆 High League 2023 🏆
ZakładyObstawianie High League tylko w Fortunie!

Pod postem dotyczącym walki Peszko – Malik na High League pojawiło się wiele komentarzy osób czekających na walkę z wypiekami na twarzy, ale nie brakuje też i tych, którzy twierdzą, że nie dali się nabrać i są przekonani o tym, że takie zestawienie nie będzie miało miejsca. Tym bardziej, iż federacja High League nie podała żadnych większych szczegółów na temat rzekomej walki.

Zawodnicy mieliby zmierzyć się o pas mistrzowski kategorii Super Freak. Coś takiego na pewno nie byłoby niemożliwe, ale nie wydaje się, by zarówno Peszko, jak i Malik Montana mieli w tego typu pojedynku wystąpić. Tym bardziej, iż „Peszkin” cały czas jest zawodowym piłkarzem i bierze czynny udział w meczach swojej drużyny, Wieczystej Kraków.

Fortuna High League bonus bez depozytu na start
Fortuna High League bonus bez depozytu na start

Oryginalny post mówiący o tym, że odbędzie się walka Peszko – Malik na High League w roku 2023 można znaleźć poniżej

Walka Peszko – Malik. Kiedy?

Kiedy odbędzie się pojedynek, o którym tak wiele mówi się w internecie? Walka Peszko – Malik, według oryginalnego postu na ten temat, miałaby odbyć się jeszcze w roku 2023. Na razie nie są znane dalsze szczegóły na ten temat.

Sytuacja przypomina nieco tę, w której dochodziło do zestawienia Wojewódzkiego i Koterskiego. Padały w tej akcji nawet daty, jednak w realnym świecie się zupełnie nie potwierdziły. Wydaje się, iż w tym przypadku może być podobnie.

Środowisko freaków jest bardzo specyficzne, dlatego też nie można wykluczyć w tym przypadku nawet najbardziej zaskakującego zestawienia. Jakie są jednak szanse na to, by pojedynek Peszko – Malik doszedł do skutku? Wydaje się, iż niewielkie.

Walka Peszko – Malik data i godzina

Gdyby tylko znana była data walki Peszko – Malik, ogłoszona byłaby już w wielu miejscach. Tymczasem na razie nic w tej sprawie więcej nie wiadomo poza tym, co podane zostało na Twitterze 1 kwietnia 2023. Peszko – Malik data i godzina prawdopodobnie nigdy nie zostaną podane. A jeśli miałoby to nastąpić, będzie to prawdopodobnie na jednej z gal federacji.

Trzymamy rękę na pulsie i będziemy informować na bieżąco, jeśli tylko będzie wiadomo coś więcej w tej sprawie. Nasz artykuł jest aktualizowany na bieżąco.

Najbliższa gala High League odbędzie się w czerwcu. Jej zapowiedź została już opublikowana:

Peszko – Malik walka. Zasady – MMA czy może boks?

Na jakich zasadach miałaby odbyć się walka Peszko – Malik? Kibice oczekiwaliby z pewnością MMA, jednak wydaje się, że tutaj najbardziej prawdopodobny byłby boks w małych rękawicach. Oczywiście, to tylko przypuszczania, ponieważ oficjalnie walka Peszko – Malik nie została jeszcze ogłoszona w sposób… niebudzący wątpliwości.

W momencie, gdy ogłoszone zostaną szczegóły na temat starcia Peszki z Malikiem, na pewno legalny bukmacher Fortuna opublikuje pierwsze kursy na tę walkę. Wówczas będzie można rozpocząć analizę, kto ma większą szansę na zwycięstwo.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

4.8 / 5. Ocen: 455

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na West Ham lub Fiorentinę. Możesz zagrać!

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x