Walka Wojewódzki – Koterski w MMA. Kiedy i gdzie?

Walka Wojewódzki – Koterski to hit internetu! Czy obaj panowie spotkają się w oktagonie, by sprawdzić się w formule MMA? Zobacz, kiedy i gdzie. W jednym miejscu zbieramy najważniejsze informacje na ten temat.

Walka Wojewódzki - Koterski w MMA. Kiedy i gdzie?
Walka Wojewódzki – Koterski w MMA. Kiedy i gdzie?

Kuba Wojewódzki w MMA. Gwiazdor TVN w oktagonie?

Skąd pomysł na to, że Kuba Wojewódzki w MMA to coś, co jest w ogóle realne? Wszystko zaczęło się od postu gwiazdora TVN-u opublikowanego na Instagramie. Na wstawionym przez celebrytę zdjęciu widać go w stroju federacji FAME MMA, a także w rękawicach do mieszanych sztuk walki. Oliwy do ognia dolał krótki podpis: „7 marca 2023🥊”.

Wydarzenie:🔥 Freak Fight 🔥
Zawodnicy:Kuba Wojewódzki 🆚 Misiek Koterski
Limit wagowy:Nieznany ❌
Data:⬇️ Sprawdź poniżej ⬇️

O wpisie Wojewódzkiego pojawiło się bardzo wiele informacji w internecie. Głos w tej sprawie zabrali nawet włodarze FAME, którzy przyznali, że widzieli post znanego dziennikarza, ale jednocześnie zaprzeczyli, by prowadzili z nim jakiekolwiek rozmowy w sprawie debiutu w formule MMA. Czy to zatem kolejny żart ze strony kontrowersyjnego showmana? A może próba zdobycia kontraktu z federacją freakową w dość osobliwy sposób?

Obstawianie FAME MMA bez ryzyka
Obstawianie FAME MMA bez ryzyka

Wydaje się, że walka Wojewódzkiego MMA byłaby hitem i prawdopodobnie znajdzie się wielu organizatorów gal, którzy zdecydują się odezwać do menadżera tej znanej telewizyjnej postaci. Oczywiście, nie trzeba było długo czekać na komentarze fanów, którzy chętnie zaczęli zestawiać gwiazdę telewizji z różnymi postaciami też czekający na debiut we freakach. Ni stąd, ni zowąd pojawił się na horyzoncie ktoś interesujący.

Misiek Koterski w MMA. „Teraz oficjalnie!”

Spekulacje wokół postu Wojewódzkiego w stroju MMA nie dobiegły końca, a tymczasem Misiek Koterski w mediach społecznościowych zaprezentował się w rękawicach bokserskich, zadziorną miną i wpisem: „Idę po Wojewódzkiego, teraz już oficjalnie!” Na reakcję internetu nie trzeba było długo czekać, a post aktora polubił również sam wywołany do tablicy, który rozpętał tę medialną burzę.

Czy rzeczywiście jest szansa na to, by Koterski w MMA się pojawił? Wykluczyć tego nie można, bo to na pewno również postać kontrowersyjna, wzbudzająca spore emocje i jednocześnie taka, którą na pewno kibice chętnie obejrzeliby w starciu z Kubą Wojewódzkim.

Fortuna High League bonus bez depozytu na start
Fortuna High League bonus bez depozytu na start

Pod zdjęciem Koterskiego pojawił się nawet komentarz Dariusza Michalczewskiego, który napisał: „Gdybyś Misiek potrzebował wsparcia, numer znasz!”.

Wojewódzki – Koterski walka w MMA?

Tym samym walka Wojewódzki – Koterski stała się tematem numer jeden wielu mediów zajmujących się życiem celebrytów. Na razie są to tylko spekulacje, ale nie można zapominać o dacie 7 marca, która została podana przez jednego z dwóch zainteresowanych. Być może to właśnie wtedy będzie można poznać więcej szczegółów, a pojedynek faktycznie zostanie ogłoszony.

Koterski napisał w poście, że przekazuje informację oficjalną. Oczywiście, jego wpis może być rozumiany dwuznacznie. Podkreślmy, iż na ten moment żaden z potencjalnych nowych freak fighterów nie napisał czegoś, co mogłoby jednoznacznie wskazywać na to, że Wojewódzki – Koterski walka MMA będzie miała miejsce.

Walka Wojewódzki – Koterski. Kiedy?

Na pewno oglądalność walki Wojewódzki – Koterski byłaby rekordowa. Nie można wykluczyć, iż zostałby pobity najlepszy polski wynik PPV. Na razie jest jednak jeszcze za wcześnie, by coś takiego prognozować, gdyż nie została jeszcze nigdzie ogłoszona walka Wojewódzki – Koterski. Kiedy już tak się stanie, będzie można znać przynajmniej prawdopodobną związaną z nią datę.

Wojewódzki znany jest ze swoich niecodziennych poczynań i dlatego nie można wykluczyć, iż wystąpienie w stroju FAME MMA było jedynie zabiegiem celowym, który miał zupełnie zmylić wszystkich kibiców.

Przypominamy, iż najbliższa gala FAME MMA, czyli ta o numerze 18, zaplanowana została na maj tego roku. Osiemnastka z najbardziej popularnym „staruszkiem” telewizji? Na pewno byłoby to coś, co idealnie pasowałoby do charakteru całego tego wydarzenia.

STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

Walka Wojewódzki – Koterski. Gdzie – dla jakiej federacji?

Walka Wojewódzki – Koterski na pewno nie odbędzie się w KSW i raczej nikt nie spodziewał się tego, by miało stać się inaczej. Najbardziej prawdopodobne jest to, że ten pojedynek zostanie zorganizowany albo przez High League, albo FAME MMA. Nie można również wykluczyć, iż jeden z zainteresowanych sam stworzy własną organizację, co też nie byłoby większym zaskoczeniem.

Na ten moment żadna duża federacja nie potwierdziła podpisania kontraktu z Wojewódzkim czy też Koterskim. Podkreślmy jednak, iż wcale nie musi się to zmienić. Być może mamy tutaj do czynienia z żartem, a jego finałem będzie chociażby zaproszenie Koterskiego do programu Kuby.

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.
Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Wojewódzki – Koterski data, godzina, miejsce

Kibice chcą wiedzieć, kiedy odbędzie się walka Wojewódzki – Koterski. Data, godzina, miejsce to coś, co mocno interesuje fanów freak fightów. Niestety, ciągle nie są znane aż takie szczegóły. Być może wkrótce się to zmieni.

W tym miejscu na bieżąco pojawiają się nowe informacje na temat tego, co związane z rzekomym pojedynkiem Wojewódzkiego z Koterskim w formule MMA. O ile nie będzie to boks, bo przecież jeden ze sprawców tego zamieszania miał na sobie rękawice służące zawodnikom właśnie w tej dyscyplinie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 152

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x