Tylko we wtorek – kupon na najbliższe KSW z gwarancją zwrotu! Jak postawić?

Tylko w ten wtorek, czyli 30 maja, można postawić kupon na najbliższą galę KSW i otrzymać gwarancję zwrotu w sytuacji, gdy nie uda się trafić wszystkich wytypowanych zakładów!

Tylko we wtorek - kupon na najbliższe KSW z gwarancją zwrotu! Jak postawić?
Tylko we wtorek – kupon na najbliższe KSW z gwarancją zwrotu! Jak postawić?

Typy chronione na KSW – tylko 30.05.2023

Między godziną 18 a 19 wystarczy zagrać odpowiedni kupon zawierający typy na galę KSW w Warszawie, która odbędzie się 3 czerwca, by otrzymać pełną wygraną albo zwrot stawki aż do 30 PLN. Warunki są bardzo proste, a z akcji skorzystać może każda osoba, która posiada konto na stronie www.eFortuna.pl.

Jeżeli ktoś jeszcze nie jest klientem Fortuny, może zarejestrować się w kilka chwil. Z kodem promocyjnym BETONLINE bukmacher proponuje graczom pakiet bonusów, w skład którego wchodzi – między innymi – 20 PLN bez depozytu!

Oferta o nazwie „Typy chronione” to gwarantowany zwrot w przypadku 1, 2 lub 3 błędów na kuponie kwalifikacyjnym. Oto, co można otrzymać:

  • 30 PLN zwrotu w przypadku jednego błędnego typu
  • 20 PLN zwrotu za dwa błędy
  • 10 PLN zwrotu za trzy błędy

W promocji biorą udział kupony zagrane na stronie standardowej oraz mobilnej, a także w aplikacji na smartfony. Zakład kwalifikacyjny musi być postawiony dokładnie za 30 PLN i nie może zawierać mniej niż 4 typów na czerwcową galę KSW.

Nie wiesz, co obstawiać? Na naszej stronie możesz sprawdzić pewniaki na KSW 83! Nie brakuje hitowych starć, które zapowiadają się niezwykle interesująco.

PROMOCJATYPY CHRONIONE
Kanałwww.eFortuna.pl + aplikacja mobilna
Data30.05.2023 (w godz. 18:00-19:00)
OfertaPrematch (wyłącznie zdarzenia z KSW)
StawkaDokładnie 30 PLN
KuponMin. 4 AKO (wyłącznie zdarzenia z KSW)
Bonus1 błąd – 30 PLN w punktach FKP
2 błędy – 20 PLN w punktach FKP
3 błędy – 10 PLN w punktach FKP
Fortuna bonusy na czerwcową galę KSW!
Fortuna bonusy na czerwcową galę KSW!

30 PLN z powrotem na konto Fortuny!

Gracz sam decyduje, na jakie zakłady zdecyduje się zagrać w kuponie kwalifikacyjnym. Im więcej pewniaków, tym pokaźniejsza wygrana. W przypadku tej promocji nawet trzy błędy umożliwiają zdobycie bonusu, co nie zdarza się zbyt często w podobnych akcjach.

Założenie konta w Fortunie w tym momencie to okazja do tego, by grać na to, kto awansuje do Ekstraklasy albo wybranie interesujących propozycji z bogatej oferty typów na spotkania tenisowe.

Warto podkreślić, że w czerwcu czekają nas kolejne dni z obstawianiem bez podatku w Fortunie! Na łamach naszego portalu można śledzić bieżące informacje związane z tą promocją.

UWAGA! Tylko do jutra (31 maja) można w GoBet dostać 20 PLN za samo utworzenie konta – nie jest wymagana żadna wpłata, jeśli poda się kod promocyjny „BETONLINE”! Oto szczegóły:

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

4.9 / 5. Ocen: 25

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Darmowe kody PPV na Fame Friday Arena 2!

X
0
Dodaj swój komentarz.x