Startuje nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich! Plan transmisji

Zaplanowane w dniach 24-26 listopada (piątek-niedziela) zawody w fińskiej Ruce zainaugurują nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich! Wszystkie konkursy transmitowane będą na antenach TVN Warner Bros. Discovery. Jak to będzie wyglądało w szczegółach?

Puchar Świata w skokach na antenach TVN Warner Bros. Discovery

Na ten moment czekali wszyscy fani skoków narciarski, w tym przede wszyscy polscy fani! Już w najbliższy piątek (24 listopada) zobaczymy pierwsze skoki narciarskie tej zimy, a w sobotę i niedzielę pierwsze zmagania o punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2023/2024. W trakcie rozpoczynającego się właśnie sezonu TVN pokaże wszystkie zagraniczne konkursy Pucharu Świata. W Eurosporcie 1 dodatkowo transmitowane będą również imprezy rozgrywane w Polsce, a także kwalifikacje do wszystkich konkursów, włącznie z tymi niedzielnymi. 

TVN Warner Bros. Discovery zabierze widzów w świat skoków narciarskich w towarzystwie świetnych dziennikarzy, ekspertów i komentatorów. Studia TVN poprowadzi duet Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski, których stałymi gośćmi będą Jakub Kot i Magdalena Pałasz. Widzowie będą mieli okazję posłuchać ich opinii już podczas pierwszego weekendu ze skokami, gdy studio TVN będzie realizowane pod skocznią w Ruce. Reporterami TVN będą Paweł Łukasik i Krzysztof Skórzyński. Ponadto na kanale TVN24 w dniach kwalifikacji i konkursów rano i wieczorem nadawany będzie program Strefa Kibica – Zima.

W Eurosporcie 1 studia prowadzić będą Michał Korościel na zmianę z Pawłem Kuwikiem. Ekspertami stacji będą m.in. Wojciech Topór i Krzysztof Biegun, a rywalizację spod skoczni relacjonować będzie Kacper Merk. Podobnie jak w poprzednich sezonach transmisji Pucharu Świata w skokach narciarskich w TVN Warner Bros. Discovery na obu antenach konkursy komentować będą Marek Rudziński i Igor Błachut.

Skoki narciarskie to ukochana dyscyplina zimowa Polaków i bardzo się cieszę, że w tym sezonie zobaczą oni wszystkie konkursy Pucharu Świata na antenach TVN Warner Bros. Discovery. Wchodzimy w ten sezon z nadziejami na wspaniałe emocje, znakomitą dyspozycję polskich skoczków i pasjonującą rywalizację, którą postaramy się pokazać w jak najbardziej interesujący i angażujący sposób – powiedział Bogdan Czaja, Dyrektor Eurosportu w Polsce i Group Vice President Programming & Operations TVN Warner Bros. Discovery.

Przypominamy, że skoki narciarskie to jedna z wielu dyscyplin zimowych transmitowanych przez TVN Warner Bros. Discovery. Widzowie Eurosportu i Metra będą mogli śledzić rozpoczynający się w Ruce Puchar Świata w biegach narciarskich. Na antenach Eurosportu pokazywana jest również rywalizacja w narciarstwie alpejskim i łyżwiarstwie figurowym. W połowie grudnia rozpocznie się z kolei Puchar Świata w snowboardzie z udziałem Oskara Kwiatkowskiego. Wszystkie transmisje dostępne są również w Eurosporcie Extra w Playerze.

Najważniejsze informacje dotyczące sezonu zimowego, artykuły, wywiady i materiały wideo będą publikowane na stronie eurosport.pl, a także w mediach społecznościowych kanału. Oprócz widowiskowych wideo i ciekawych grafik, Eurosport szykuje w mediach społecznościowych kilka niespodzianek dla fanów sportów zimowych.

1. miejsce w rankingu grudzień 2023 – STS

Legalny bukmacher STS zwycięzcą rankingu bukmacherów w miesiącu grudzień 2023. Sprawdź pełne zestawienie i wybierz dla siebie najlepszą stronę do obstawiania!

STS ranking bukmacherów

Puchar Świata Ruka 2023: Terminarz i plan transmisji

Premierowe zawody sezonu 2023/2024 Pucharu Świata w skokach narciarskich odbędą się w dniach 24-26 listopada bieżącego roku. Pierwszego dnia (piątek) czekają nas kwalifikacje, a w weekend dwa konkursy indywidualne. Transmisje zawodów w Eurosporcie, Eurosporcie Extra w Playerze i TVN. Oto szczegóły:

Piątek, 24.11.2023

  • 14:00 – Oficjalny trening
  • 16:00 – Kwalifikacje

Sobota, 25.11.2023

  • 14:45 – Seria próbna
  • 16:15 – Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 26.11.2023

  • 14:50 – Kwalifikacje
  • 16:15 – Pierwsza seria konkursowa

Skład reprezentacji Polski na PŚ Ruka 2023

W premierowej odsłonie sezonu 2023/2024 Pucharu Świata w skokach narciarskich zobaczymy pięciu reprezentantów Polski. Będą to Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Paweł Wąsek, Aleksander Zniszczoł i Piotr Żyła.

Łącznie na belce podczas kwalifikacji zobaczymy 58 zawodników. To najmniejsza liczba skoczków na starcie sezonu od wielu lat.


Chcesz być na czasie i dowiedzieć się pierwszy o sporcie, typach i bonusach bukmacherskich? Obserwuj nas w Google News 💻 – dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco!

Źródło: TVN Warner Bros. Discovery (materiały prasowe)/Własne

5 / 5. Ocen: 2

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X