Tuchel: Nie chcę transferów, chcę zdrowych piłkarzy

Menadżer Chelsea, Thomas Tuchel, bardziej zadowoliłby się graczami powracającymi z kontuzji i Covid-19 niż nowymi transferami w oknie zimowym.

tuchel chelsea
Tuchel: Nie chcę transferów, chcę zdrowych piłkarzy

Tuchel nie wywiera presji na nowe transfery w Chelsea

The Blues widzą, jak ich nadzieje na tytuł wymykają się z rąk w ostatnich tygodniach, gdyż wielu graczy musi pauzować z powodu Covid-19, kontuzji i Pucharu Narodów Afryki.

Oglądanie powrotu tych graczy byłoby tak samo dobre, jak jakiekolwiek styczniowe transfery, powiedział Tuchel.

Dodał: „Oczywiście postaramy się poprawić, ale jeśli masz na myśli, czy potrzebujemy innych graczy, to myślę, że potrzebujemy tylko całego naszego składu.

Czy Liverpool był w stanie walczyć o tytuł w zeszłym roku? Nie. Jedyną prawdziwą różnicą było to, że brakowało mu Virgila Van Dijka.

„Mówiłem to wiele razy, kluczowi gracze są kluczowymi graczami, ponieważ są ważni we wszystkim, co robią i w każdym momencie, w jaki się zachowują.

„Nasz zespół to silna drużyna z ogromną ambicją, uwielbiam postawę i głód wygranej z jaką gramy. Nadal jesteśmy odważni i wciąż jesteśmy gotowi do walki i możesz zaufać każdemu, kogo postawisz na boisku. To przyjemność oglądać z ławki takich graczy.

„Ale jest inaczej, jeśli jako zawodnik musisz codziennie walczyć o swoje miejsce, a w naszym zespole tak nie jest. Jeśli masz negatywny test i jesteś w formie, masz ogromne szanse na bycie w pierwszym składzie.”

Od niedawna musi się zainteresowaniu Chelsea Frankie De Jong czy Sergino Dest, już zapewne wkrótce dowiemy się ile było w tym prawdy.

STS z kodem BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Logowaniewww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

200 PLN za min. 5 punktów Sochana!

X