Sergino Dest odchodzi z Barcelony. Kierunek Chelsea?

Barcelona podobno planuje spotkać się z Sergino Destem i jego przedstawicielami, aby omówić przyszłość obrońcy z katalońskim klubem.

Sergino Dest barcelona
Sergino Dest odchodzi z Barcelony. Kierunek Chelsea? (foto: Sports Moments)

Sergino Dest w Chelsea już w styczniu?

Reprezentant Stanów Zjednoczonych podobno szykuje się do opuszczenia Camp Nou w tym miesiącu i uważa się, że może się nim zainteresować Chelsea, która chce podpisać kontrakt z nowym obrońcą przed końcem styczniowego okna.

Według The Mirror Barcelona spotka się z agentami Desta w niedzielę, aby omówić, czy prawy obrońca opuści zespół La Liga w nadchodzących tygodniach.

Dziennik twierdzi, że Amerykanin jest wyceniany na około 17 milionów funtów i jest otwarty na przejście do Premier League już w tym miesiącu.

Dest regularnie pojawiał się w Barcelonie w sezonie 2021-22, występując 16 razy we wszystkich rozgrywkach, zaliczając trzy asysty.

Były zawodnik Ajaksu wciąż ma trzy i pół roku obowiązującego kontraktu na Camp Nou, ale uważa się, że jest dostępny do sprzedaży, ponieważ drużyna Xaviego chce zrobić miejsce w swoim budżecie płac, aby zarejestrować Ferrana Torresa w swoim składzie.

STS z kodem BETONLINEBonus
Bonus za 3 depozyty1500 PLN
Zakład bez ryzyka100 PLN
Bonus za zadania60 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Logowaniewww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

5 / 5. Ocen: 2

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia zakłady bukmacherskie. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button

Kurs 200.0 na Liverpool - West Ham!

X