Transmisja KSW 79 za darmo. Gdzie oglądać galę 25.02.23?

KSW 79 za darmo w internecie – gdzie oglądać galę 25.02.23? Jeżeli interesuje cię z KSW 79 transmisja, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Oto wszystkie najważniejsze informacje dla fanów MMA!

Transmisja KSW 79 za darmo. Gdzie oglądać galę 25.02.23?
Transmisja KSW 79 za darmo. Gdzie oglądać galę 25.02.23?

KSW 79 transmisja online 25.02.23

Dokładnie na dzień 25.02.23 (sobota) zaplanowano galę KSW o numerze 79. Dla fanów będzie na pewno wyjątkowa, bo to pierwsza odbywająca się w Czechach, a organizowana przez Konfrontację Sztuk Walki. Do tego wszystkiego w main evencie przygotowano starcie dwóch byłych zawodników UFC i stawką ich pojedynku w oktagonie będzie pas mistrzowski kategorii ciężkiej.

KSW 79 transmisja online rozpocznie się o godzinie 19. Co każdy powinien wiedzieć o oglądaniu tego wydarzenia? W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat tego, czy będzie KSW 79 za darmo w internecie, jak uruchomić transmisję oraz czy jest sposób na to, by oglądać w Polsce KSW TV.

Gala:🥊 KSW 79 🥊
Dyscyplina:🔥 MMA 🔥
Data + godzina:🗓️ 25.02.23 – 19.00 🗓️
Transmisja:Online 💻 | TV 📺

Kogo będzie można zobaczyć podczas czeskiego KSW? Phil De Fries i Todd Dufee to dwóch bohaterów wieczoru, którzy wystąpią podczas starcia wieczoru. Dużo emocji zagwarantować powinni nam także uczestnicy starcia Dominik Humburger – Jorge Bueno. Ten drugi rzutem na taśmę wpisany został do karty walk, ale kibice wiedzą, że brazylijskich wojowników nigdy nie można lekceważyć.

Betclic TV oglądanie za darmo
Betclic TV oglądanie za darmo

Przed KSW 79 sporo mówiło się także o rewanżu walki Arkadiusza Wrzoska i Tomasa Mozny’ego. Obaj fighterzy mieli okazję spotkać się ze sobą jeszcze za czasów kickbokserskich. Obecnie jeden i drugi ma za sobą debiut w MMA, chociaż wydaje się, że w tym przypadku to walki w stójce będzie najwięcej.

KSW 79 za darmo. Gdzie oglądać galę?

Nie było ani przez chwilę wątpliwości co do tego, że to KSW 79 za darmo będzie wśród fanów MMA w naszym kraju cieszyło się największą popularnością. Na wizytę w Czechach mało kto mógł sobie pozwolić, dlatego też to transmisja KSW 79 będzie tym razem najczęstszym wyborem wśród kibiców.

Czy jest możliwość obejrzenia KSW 79 za darmo na komputerze czy telefonie? Bardzo dużo informacji na ten temat dostępnych jest w internecie, ale traktować je wiarygodnie raczej nie można. Przestrzegamy na pewno przed tym, by korzystać z transmisji KSW w Strumyk TV oraz podobnych portalach – to witryny nielegalne, które łamią prawo i toczy się wobec nich wiele postępowań sądowych!

Gale UFC bez opłat w Polsce można oglądać za pośrednictwem Fortuna TV. To miejsce, które podoba się każdemu fanowi MMA w naszym kraju. Wszystkie wydarzenia największej organizacji na świecie są dostępne właśnie na www.eFortuna.pl i wcale nie jest wymagane typowanie każdego starcia w karcie walk!

⬇️ Fortuna daje 20 PLN bez wpłaty + transmisje MMA za darmo ⬇️

  1. Wejście na stronę www.eFortuna.pl 💻
  2. Zarejestrowanie konta za darmo – kod promocyjny BETONLINE
  3. Weryfikacja danych
  4. Odebranie 20 PLN bez depozytu na obstawianie! 🏆
  5. Możliwość oglądania gal UFC bez dodatkowych opłat! 🥊

UFC to jednak nie jest KSW i dlatego też trzeba podkreślić, że KSW 79 za darmo nie będzie można obejrzeć u bukmachera Fortuna. Znajdziemy u niego jednak wiele zakładów na wydarzenie w Libercu.

KSW 79 Fortuna kod promocyjny - bonus bez depozytu
KSW 79 Fortuna kod promocyjny – bonus bez depozytu

Jeżeli znajdziemy gdzieś informację o tym, że KSW 79 transmisja będzie opublikowana u bukmachera Fortuna, możemy być pewni, iż mamy do czynienia z oszustwem. Za chwilę przyjdzie pora na wyjaśnienie, dlaczego tak właśnie jest.

Darmowa transmisja KSW 79 w internecie

Bardzo wiele federacji MMA decyduje się na pokazywanie „próbki” gali zupełnie za darmo. Tak jest chociażby w przypadku High League. To uzasadnione, że niektórzy kibice liczą na opublikowanie darmowej transmisji KSW 79 w internecie. Fani chcieliby obejrzeć przynajmniej jeden pojedynek bez jakichkolwiek opłat. Jest to możliwe i mogłoby odbywać się w ramach portalu YouTube.

Czy wiadomo coś o tym, aby KSW 79 za darmo miało być przynajmniej w minimalnej części opublikowane? Niestety, ale nie. Gala nie będzie dostępna bez opłat, a więc tylko i wyłącznie za opłatą jest możliwość oglądania.

Każda darmowa transmisja KSW 79 w internecie to działanie niezgodne z prawem. Korzystanie z tego typu materiałów ma negatywny wpływ na rozwój sportu w Polsce oraz przyczynia się do zmniejszenia budżetów marek odpowiadających za organizację gal.

Betfan TV - darmowe transmisje
Betfan TV – darmowe transmisje

Gala KSW 79 – jak oglądać legalnie?

KSW 79 transmisja jest do obejrzenia na komputerze, telefonie, a nawet TV. Wszystko to w ramach platformy Viaplay. Tylko i wyłącznie w tym miejscu można oglądać transmisje z wydarzeń największej polskiej federacji MMA.

W ofercie Viaplay znajdziemy relacje z gal KSW, ale również i inne materiały z nią związane, chociażby specjalny serial o zawodnikach czy też kulisy najważniejszych imprez fighterskich.

⬇️ Jak wykupić, by oglądać galę KSW 79 online? ⬇️

  1. Odwiedzenie portalu Viaplay na dowolnym urządzeniu
  2. Założenie konta
  3. Wybranie pakietu
  4. Opłacanie subskrypcji
  5. Otrzymanie dostępu do pełnej oferty platformy!
KSW 79: cena Viaplay34 zł/miesiąc
KSW 79: cena KSW TV40 zł za galę

Uwaga! Jeszcze tylko w lutym skorzystać można z ceny 34 złote za miesiąc oglądania VIaplay. Od marca wzrasta koszt subskrybowania podstawowego pakietu aż do ponad 50 zł!

Dzięki jednej miesięcznej opłacie można obecnie zapewnić sobie nie tylko transmisję z gali KSW 79, ale także i zbliżającej się imprezy KSW 80.

Jednocześnie przypominamy, że w Polsce i krajach z dostępnością oferty Viaplay nie ma możliwości korzystania z KSW TV.

STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 491

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x