Transmisja Gromda 13 za darmo. Gdzie oglądać? Start 26.05.2023 o 20!

Gromda 13 za darmo. Transmisja bez opłat w internecie. Gdzie oglądać i w jaki sposób? Dowiedz się wszystkiego o śledzeniu walk na gołe pięści. Początek imprezy o godzinie 20 w ten piątek, czyli 26.05.2023.

Transmisja Gromda 13 za darmo. Gdzie oglądać? Start 26.05.2023 o 20!
Transmisja Gromda 13 za darmo. Gdzie oglądać? Start 26.05.2023 o 20!

Gromda 13 transmisja online – 26.05.2023

Zapowiada się niezwykle emocjonująca gala! Podczas Gromda 13 dojdzie do starcia o pas mistrzowski, w którym weźmie udział popularny „Don Diego” oraz zawsze groźny i mocny „Balboa”. Tylko i wyłącznie z gali Gromda 13 transmisja online pozwala na obejrzenie starcia Kubiszyna z Domalikiem oraz innych walk, które zaplanowane zostały na ten piątek.

Chcesz wiedzieć, czy dostępna jest gdzieś Gromda 13 za darmo? Mamy bardzo dobrą wiadomość – właśnie tutaj można zobaczyć galę bez opłat! Pokazujemy dokładnie, co należy zrobić, by walki na gołe pięści były dla nas dostępne. Czy to na tablecie, czy na smartfonie lub komputerze!

STS zakład bez ryzyka - kod promocyjny BETONLINE
STS zakład bez ryzyka – kod promocyjny BETONLINE

Transmisja Gromda 13 online startuje o godzinie 20. Podczas gali zobaczymy turniej z pulą nagród w wysokości 100.000 PLN, a do tego aż cztery znakomicie zapowiadające się super fighty, w których wystąpią, między innymi, Łukasz Parobiec „GOAT”, Piotr „Capo” Półchłopek czy Sebastian Skiermański ps. „Scarface”.

Najważniejsze informacje o transmisji z gali:

Chcesz obejrzeć galę Gromda 13 za darmo? Poniżej znajdziesz całkowicie darmową transmisję, która udostępniana jest legalnie w portalu YouTube. Wystarczy jedno kliknięcie, by uruchomić relację wideo:


Gala powinna wystartować o 20, jednak player będzie działał już na kwadrans przed tą godziną. Dzięki darmowej transmisji można obejrzeć całe studio przed galą, a w nim rozmowy z zaproszonymi gośćmi i ekspertami od sportów walki.

Gromda 13 PPV. Ile kosztuje, jak wykupić?

Tylko dzięki PPV możliwa jest do oglądania Gromda 13 cała gala online. Wykupienie dostępu do transmisji nie jest trudne, a koszt nie na tyle wysoki, by mógł odstraszać prawdziwych fanów walk na gołe pięści.

Przed wykupieniem dostępu do transmisji warto rozważyć to, który wariant jest dla nas odpowiedni. Przygotowano na Gromda 13 aż trzy:

VIPPremiumBasic
– Transmisja Gromda 13 w jakości 1080p
– Dostęp do powtórki przez 7 dni
– Możliwość obejrzenia walk z gali Gromda 12
– Transmisja Gromda 13 w jakości 1080p
– Powtórka dostępna przez 7 dni
– Transmisja Gromda 13 w jakości 720p
– Dostęp do powtórki przez 24 godziny
44,99 zł39,99 zł34,99 zł

Nie są dostępne darmowe transmisje online z gal Gromda, które pozwalałaby na oglądanie całego wydarzenia bez jakichkolwiek opłat. Jak jednak widać, wystarczy mieć niecałe 35 złotych, by obejrzeć zbliżające się pojedynki w Gromda Fight Club w Pionkach.

To, co bardzo ważne – nie warto zostawiać sobie decyzji o wykupieniu Gromda 13 PPV na sam koniec. Sprawdź już teraz, kto będzie występował w tej imprezie i przemyśl, czy chcesz zobaczyć w akcji tych fighterów!

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

4.9 / 5. Ocen: 214

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x