Gromda 13 karta walk. Kto walczy na gali 26.05.2023? [Turniej – drabinka]

W najbliższy piątek, czyli 26.05.2023, odbędzie się gala Gromda 13. Karta walk powinna zainteresować każdego miłośnika pojedynków na gołe pięści. Kto walczy na gali? Zobacz pełną obsadę, a także to, jak będzie wyglądał turniej. Drabinka została już wylosowana!

Gromda 13: Karta walk. Kto walczy na gali 26.05.2023? [Turniej - drabinka]
Gromda 13: Karta walk. Kto walczy na gali 26.05.2023? [Turniej – drabinka]

Gromda 13: Karta walk. Kto walczy?

Niewiele można znaleźć informacji na temat tego, jak wygląda przygotowana na Gromda 13 karta walk. Wszystko dlatego, że poza walką wieczoru wszystkie inne pojedynki rozlosowane zostały dopiero na nieco ponad dobę przed galą.

Czy wiadomo już na gali Gromda 13 kto walczy? Głównym wydarzeniem wieczoru jest starcie Don Diego vs Balboa. To właśnie ten pojedynek wzbudza największe emocje i cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców.


Balboa to król nokautu w świecie walk na gołe pięści. Mówi się, że jest najlepszym zawodnikiem w tej dyscyplinie. Po jego przeciwnej stronie stanie nie byle kto, bo Don Diego, czyli pogromca innego mocnego fightera – Tysona. Zawodnicy zawalczą o pas czempiona federacji Gromda.

To właśnie walka Don Diego vs Balboa będzie main eventem gali Gromda 13. Kto jeszcze będzie walczył? Karta walk to zarówno pojedynki turniejowe, jak i tak zwane extra fighty. Warto sprawdzić pełne zestawienie.

Gromda 13 fight card. Kto z kim walczy?

 • Main event: Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Bartłomiej „Balboa” Domalik 
 • Super fight: Łukasz „GOAT” Parobiec vs Valentin „French Viking” Vauthiers
 • Super fight: Paweł „GORILLA” Werszynin vs Piotr „CAPO” Półchłopek
 • Super fight: Paul „PARIS” Bichet vs „WAZYL”
 • Super fight: Sebastian „SCARFACE” Skiermański vs Rafał „ŁAZAR” Łazarek
 • Walka turniejowa: SIENIAW vs CYGAN
 • Walka turniejowa: SŁOMKA vs MORELA
 • Walka turniejowa: SIWOLLO vs SZTANGA
 • Walka turniejowa: BASQUE vs BULLET
STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

Przypominamy, że można sprawdzić na naszej stronie również pewniaki na FEN 46, a także sprawdzić prognozy na starcia takie jak Szpilka – Pudzianowski czy Khalidov – Askham 3!

Gromda 13 turniej. Oto drabinka!

Wiemy już, jakie pojedynki czekają nas podczas super fightów oraz w main evencie. Poznaliśmy także wszystkie pary ćwierćfinałowe. Pamiętajmy jednak, że Gromda 13 turniej to także pojedynki półfinałowe. W wielkim finale dojdzie za to do starcia o wysoką nagrodę pieniężną.

Jak przedstawia się na Gromda 13 drabinka turniejowa? Oto ona:

 • Pierwszy półfinał: SIENIAW lub CYGAN vs SŁOMKA lub MORELA
 • Drugi półfinał: SIWOLLO lub SZTANGA vs BASQUE lub BULLET

Półfinały odbędą się podczas piątkowej gali, jednak na pojedynek finałowy przyjdzie nam poczekać do następnej edycji Gromdy, czyli tej o numerze 14.

Gromda 13: Najważniejsze informacje

Gala Gromda 13 została wpisana do kalendarza imprez sportów walki na dzień 26 maja 2023. Start odbędzie się punktualnie o godzinie 20. Dla żadnego fana cyklu nie powinno być zaskoczeniem to, że miejscem rozgrywania mocnych walk będą Pionki – tak, jak ma to miejsce przy okazji innych gal od Gromdy.

Wydarzenie👊🏻 Gromda 13 👊🏻
Kiedy? 🗓️ 26.05.2023 (piątek) 🗓️
O której?⌚️ Start o 20 ⌚️
Gdzie?🇵🇱 Pionki, Polska 🇵🇱
Kto walczy?🔥 Don Diego, Balboa i nie tylko! 🔥

Podczas Gromda 13 zobaczymy nie tylko z góry zaplanowane pojedynki, ale także będziemy świadkami turnieju. Ośmiu fighterów będzie walczyło o nagrodę główną w wysokości 100.000 PLN (Polujesz na kasę? Możesz sprawdzić bonusy promocyjne u bukmacherów)!

5 / 5. Ocen: 81

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x