Tomasz Hajto chce pracować z reprezentacją Polski

Tomasz Hajto dołączy wkrótce do reprezentacji Polski? Niewykluczone, na szczęście nie w roli następcy Czesława Michniewicza. Były piłkarz Schalke 04 chciałby objąć funkcję dyrektora sportowego reprezentacji Polski.

Tomasz Hajto chce pracować z reprezentacją Polski
Tomasz Hajto chce pracować z reprezentacją Polski

Sensacyjny pomysł PZPN-u. Reprezentacja będzie miała swojego dyrektora sportowego?

W ostatnim czasie dużo złego się dzieje wokół reprezentacji Polski. Najpierw wybuchła afera związana z wypłatą premii za wyjście z grupy na mistrzostwach świata w Katarze, a teraz w mediach pojawiła się informacja, że Tomasz Hajto może wkrótce współpracować z naszymi piłkarzami.

W programie „Misja Katar” został poruszony temat nowego stanowiska w polskiej reprezentacji. Na wzór niemieckiej kadry PZPN może stworzyć stanowisko dyrektora reprezentacji. Osoba pełniąca tę funkcję miałaby odciążyć selekcjonera.

Nie mówię już tylko o wkładzie merytorycznym do współpracy z selekcjonerem, ale również, by był to taki zderzak. By nie wszystko na siebie brał selekcjoner. Dyrektor sportowy pojawiałby się na konferencji, przyjmie ciosy, ułatwi robotę trenerowi. Przy rozmowie o pracę można powiedzieć: „Dosypiemy ci 5-10 tys. więcej, ale będzie też obrywał. Odciążymy selekcjonera – stwierdził Łukasz Olkowicz.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Tomasz Hajto obejmie ważne stanowisko? „Chciałby być polskim Bierhoffem”

Wśród osób pasujących na dyrektora sportowego dziennikarz Robert Błoński wymienił m.in. Michała Żewłakowa. Przemawiać ma za nim znajomość języków obcych oraz ogłada w stonku do prasy. Okazuje się jednak, że o pracę w kadrze zabiega szczególnie inny kandydat. Chodzi o Tomasza Hajto.

Za prezesem chodzi od pewnego czasu człowiek, który bardzo chciałby to robić. Były trener Jagiellonii, który jakiś czas temu zluzował Czesława Michniewicza, czyli Tomasz Hajto. Chciałby być Oliverem Bierhoffem w polskiej reprezentacji. (…) Powiem szczerze, nie wyobrażam sobie, by ktoś taki współpracował z selekcjonerem i był jednocześnie pomostem z piłkarzami i dziennikarzami. Hajto bardzo nalega na pracę z reprezentacją – przekazał Błoński.

Tomasz Hajto jest postacią bardzo kontrowersyjną. Oprócz kariery piłkarskiej jest również znany z licznych konfliktów z prawem. W 2004 został prawomocnie skazany przez sąd na 43 500 euro grzywny za nielegalny handel papierosami, natomiast trzy lata później spowodował wypadek samochodowy. Hajto potrącił idącą na przejściu dla pieszych 74-latkę, mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować życia kobiety.

UWAGA MUNDIAL 2022! Sprawdź nasze typy na MŚ 2022 od legendarnych typerów. Nie wiesz, gdzie grać zakłady? Sprawdź ofertę i bonusy na Mundial 2022, jakie oferują popularni i legalni w Polsce bukmacherzy na Mundial!

0 / 5. Ocen: 0

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x