Tomasz Adamek pojawi się w FAME MMA?

Jeden z włodarzy FAME MMA – Michał „Boxdel” Baron w wywiadzie dla FanSportu TV wypowiedział się o potencjalnym starciu jednego z najbardziej uznanych polskich pięściarzy – Tomasza Adamka w klatce federacji freak-fight. Sam Boxdel zdradził, że pojawienie się „Górala” w FAME MMA jest możliwe, wszystko zależy tylko o kwestie finansowe.

Amadeusz „Ferrari” Roślik może zawalczyć z Tomaszem Adamkiem na gali FAME MMA. Foto: To jest boks(YouTube)/screen

Tomasz Adamek w Fame MMA?

Z Tomaszem Adamkiem bardzo chciałby pojedynek stoczyć Amadeusz „Ferrari” Roślik, który dzisiaj w walce wieczoru na gali FAME MMA 17 w Krakowie podejmie innego polskiego pięściarza- Kamila Łaszczyka. Ostatnio były zawodowy mistrz świata organizacji International Boxing Federation i International Boxing Organization w wadze junior ciężkiej odniósł się do umiejętności 'Ferrariego” i wyznał, że nic nie potrafi oraz według jego opinii na 100% tą walkę wygra Łaszczyk. Te słowa nie spodobały się gwieździe federacji FAME MMA, który postanowił rzucić wyzwanie Adamkowi i wezwać go na pojedynek w klatce FAME.

Wczoraj Boxdel został zapytany przez dziennikarkę fansportu.pl o to, czy jest szansa jakaś na zobaczenie pojedynku 46-latka z Żywca z Ferrarim na któreś z gal FAME MMA. Jednak sam jeden ze współwłaścicieli FAME odpowiedział na to pytanie omijająco.

-Tego typu informacji nie podam z tego powodu, że to FAME podaje. Nie mogę powiedzieć, bo w momencie, gdybym się przypucował z jakichś rzeczy tego typu, to by było, że załatwiamy, więc możliwe, że w przyszłości. Wiadomym faktem jest, że dużą motywacją dla każdego zawodnika są pieniądze. Więc po prostu kwestia dogadania. Już dochodziło do takich zestawień, że sama wiesz – powiedział Boxdel, który dziś w klatce rzymskiej zawalczy z prezesem FEN – Pawłem Jóźwiakiem.

Niewykluczone, że jeżeli Roślik pokona dziś Kamila Łaszczyka w formule MMA, to zawodnik freak-fight może wezwać Adamka na pojedynek z nim. Czy tak się stanie? Zobaczymy po zakończonej walce wieczoru tej gali. Całą galę FAME MMA 17 można obejrzeć tylko w systemie PPV za 34,99 zł lub w dodatkowym pakiecie PREMIUM o kwocie 39,99 zł. Początek studia zaplanowano na godzinę 19:30, a rozpoczęcie gali FAME MMA 17 rozpocznie się o godzinie 20:00.

Źródło: Fan Sportu TV/YouTube

5 / 5. Ocen: 55

Miłosz Sojka

Na Sport1 zajmuje się głównie newsami piłkarskimi z kraju i ze świata. Interesują się także sportami walki, zwłaszcza Fame MMA i KSW.

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x