To nie koniec afery na polskim YouTube? „Jest jeszcze gorzej”

Wkrótce możemy spodziewać się kolejnych ujawnień związanych z aferą pedofilską na polskim YouTube? Konopski wraz z Wardęgą zapowiadają: „Drugi rozdział Pandory wygląda niestety jeszcze gorzej”.

To nie koniec afery na polskim YouTube? "Jest jeszcze gorzej"
To nie koniec afery na polskim YouTube? „Jest jeszcze gorzej”

Będzie Pandora Gate cz. 2? Jest już zapowiedź!

Afera Pandora Gate wywróciła świat polskich youtuberów do góry nogami. Wydaje się jednak, że na tym nie koniec, a w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych materiałów. Sylwester Wardęga poinformował, że w całej tej sytuacji jeszcze wiele może ujrzeć światło dzienne: „Trzeba będzie przejrzeć wnikliwie wszystkie maile i wiadomości. Drugi rozdział Pandory wygląda niestety jeszcze gorzej” – zapowiada.

Obecnie nie wiadomo, kiedy dokładnie mogłyby pojawić się nowe materiały w tej sprawie. Nie można jednak liczyć na to, że nastąpi to bardzo szybko. Konopski oraz Wardęga sami przyznają, że potrzebują chwili na złapanie oddechu i psychiczny odpoczynek. Nie wydaje się być to niczym dziwnym, gdyż w ostatnim czasie obaj panowie znajdowali się na ustach wszystkich, a każdy ich ruch był śledzony przez ogromną rzeszę Polaków.

Odpowiedzialni za ujawnienie brudów Stuu oraz tego, co mają za uszami inni znani influencerzy, nie kryją tego, że jeszcze wiele w całej sprawie może ludzi zaszokować. „Sprawa Stuu to tylko wierzchołek góry lodowej” – przyznaje Sylwester Wardęga.

Mimo że Konopski i Wardęga nie darzyli się w przeszłości sympatią, zdali sobie sprawę z tego, że dla dobra ogółu muszą stworzyć team. „Dawniej walczyliśmy między sobą, ale jak czas pokazał współpracując możemy zdziałać znacznie więcej” – czytamy w poście opublikowanym przez użytkownika „SA Wardega” na Twitterze.

Internautom nie pozostaje zatem nic innego, niż tylko czekać na to, co jeszcze przerażającego inni influencerzy mają na sumieniu. Pewne jest to, że teraz zarówno Wardęga, jak i Konopski mają spore doświadczenie w gromadzeniu dowodów i ujawnieniu ich policji. „W 2020 Justyna Sukanek zgłosiła sprawę na komisariacie niestety wtedy bez odpowiednich dowodów i bez namiaru na dziewczyny sprawy nie ruszono. Wierzymy, że tym razem będzie inaczej bo przygotowaliśmy obszerny materiał dowodowy i z tego co wiemy codziennie przesłuchiwani są kolejni świadkowie” – poinformował znany youtuber, lider tak zwanej „Watahy”.

4.9 / 5. Ocen: 100

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X
0
Dodaj swój komentarz.x