Superbet sprawdza wiedzę kibiców. Duża kasa do zdobycia!

W tym tygodniu Superbet, globalny operator zakładów bukmacherskich, uruchomił jubileuszową, 100. rundę SuperGame Jackpot, w której gracze za darmo typują wyniki meczów i inne zdarzenia podczas zawodów sportowych.

Superbet bonus na MŚ 2022
Superbet sprawdza wiedzę kibiców. Duża kasa do zdobycia!

SuperGame na katarski mundial

Setna runda SuperGame przypada na inaugurację mistrzowskiej edycji, która składać się będzie łącznie aż z 8 rund. Gwarantowana pula nagród to 200 000 PLN, a dodatkowo w każdej rundzie do zdobycia jest Jackpot o wartości do 100 000 PLN.

Promocja jest całkowicie darmowa i nie zawiera kursów oraz stawek, jak klasyczne zakłady bukmacherskie. Jedyny warunek uczestnictwa w Mistrzowskiej Edycji SuperGame to posiadanie aktywnego konta gracza Superbet. Rejestracji można dokonać na poprzez wpisanie specjalnego kodu promocyjnego w Superbet: „BETONLINE„.

Nie jest wymagany depozyt ani wkład własny. Wszystko, co należy zrobić, aby być w grze o atrakcyjne nagrody, to poprawnie typować wyniki meczów i prawdopodobieństwo wystąpienia innych zdarzeń podczas Mistrzostw jak np. liczba żółtych kartek.

Fortuna bonus bez ryzyka na MŚ 2022
Fortuna bonus bez ryzyka na MŚ 2022

Na naszej stronie internetowej można sprawdzać na bieżąco dostępne na MŚ 2022 bonusy bukmacherskie i promocje. Wśród nich dostępne są także inne propozycje od Superbet, poza SuperGame.

Darmowa promocja z prawdziwą kasą

W trwającej od niemal dwóch lat promocji SuperGame rozdano już łącznie ponad 4,25 mln PLN, a w zabawie wzięło udział ponad 150 tysięcy graczy. Zorganizowano też kilka edycji specjalnych. W marcu bieżącego roku padł pierwszy historyczny Jackpot, a zwycięzca zgarnął aż 225 000zł w gotówce. W maju Jackpot 225 000 PLN został podzielony między 12 graczy, a jeden z nich otrzymał również motocykl Harley-Davidson Pan America.

Trzy miesiące później oprócz gotówki dla najlepszego uczestnika przewidziano także 2 bilety na wycieczkę do Las Vegas. W zeszłym tygodniu jeden z klientów Superbet rozbił Jackpot i wygrał 100 000 PLN, a nagrodę osobiście wręczyli mu ambasadorzy Superbetu – Jerzy Dudek, Sławomir Peszko i Tomasz Smokowski.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Grupa Superbet w Polsce

Grupa Superbet to szybko rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line, który działa na blisko 30 rynkach. Jest 16. najwyżej notowaną firmą gier online na świecie i jednym z kluczowych graczy w Europie. Zatrudnia ponad 3,5 tysiąca pracowników na całym świecie. Działalność Grupy koncentruje się na zakładach sportowych i grach on-line i retail. Grupa rozwija się organicznie i poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie CEE. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity – amerykański Blackstone. Superbet inwestuje w innowacyjne, autorskie rozwiązania technologiczne.

Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet. Od 2020 roku, oferując zakłady on-line w oparciu o zezwolenie Min. Finansów RP w aplikacji mobilnej iOS, Android oraz na stronie superbet.pl. Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 w kategorii Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników. Superbet otrzymał również wyróżnienie jako Najlepszy operator zakładów sportowych w regionie CEE 2022 podczas Central and Eastern European Gaming Awards i nagrodę w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku podczas Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022. Został też wyróżniony w 2022 przez United Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.


Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr PS4.6831.5.2019.  Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 19

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x