STS bonus o co chodzi? Oto wszystko, co trzeba wiedzieć!

Nowym graczom proponuje bukmacher STS bonus. O co chodzi? Poznaj odpowiedzi na najbardziej nurtujące graczy pytania: czy można wypłacić bonus, jak odebrać, ile razy trzeba obrócić oraz wiele innych!

STS bonus o co chodzi? Oto wszystko, co trzeba wiedzieć!
STS bonus o co chodzi? Oto wszystko, co trzeba wiedzieć!

STS bonus o co chodzi? [Najważniejsze informacje]

Firma bukmacherska STS należy do jednych z najpopularniejszych w naszym kraju. Posiada największy udział na rynku zakładów w Polsce i prawdopodobnie jeszcze przez wiele lat tak właśnie będzie. Bardzo dużo osób jest zainteresowanych graniem w STS. Bonus dostępny w tym miejscu to jedna z tych rzeczy, o których mówi się w sieci bardzo wiele w kadym tekście stworzonym dla początkujących typerów.

Jeżeli ktoś chce rozpocząć granie u bukmachera, bardzo często szuka informacji na temat tego, jaki jest w STS bonus, o co chodzi w jego odbieraniu, a także co dokładnie należy zrobić, by móc go wykorzystać i następnie wypłacić na konto bankowe. Nie tylko dla tych, którzy nigdy wcześniej nie grali, ale również i dla osób, co chcą utworzyć konto w STS, przygotowaliśmy specjalny materiał, w którym zostały zebrane do kupy wszystkie informacje związane z bonusową ofertą specjalną od STS.

STS bonus co to jest? Najprościej rzecz ujmując są to środki, które bukmacher przyznaje graczowi. Najczęściej można otrzymać je za wzięcie udziału w jakiejś promocji, chociaż nie zawsze, bo zdarza się też, że można znaleźć oferty, gdzie premie są za samo wyrażenie zgód marketingowych itp. Nie jest jednak w ogólnej definicji najbardziej istotne to, za co otrzymać można dodatkowe środki, ale z czym się one wiążą i na co takiego pozwalają.

Superbet kod promocyjny "BETONLINE"
Superbet kod promocyjny „BETONLINE”

Bonusowe pieniądze charakteryzują się tym, że nie są traktowane jak gotówka od samego początku. Kiedy dostajemy je na konto, nie od razu możemy robić z nimi wszystko to, na co mamy ochotę. Jest więc to trochę inaczej, niż w przypadku pieniędzy, które samy przelewamy do bukmachera. Nie bez powodu, logując się na stronie www.STS.pl, naszym oczom ukazują się dwa salda:

  • Depozyt
  • Bonus

STS depozyt a bonus. Na czym polega różnica?

Bardzo często legalne marki bukmacherskie decydują się na stronie głównej informować gracza o środkach na koncie depozytowym, a także bonusowym. Nie jest to to samo. Nie można też tych kwot ze sobą sumować, bo w zasadzie ta, która widnieje przy słowie „Bonus” nie jest w stu procentach naszą własnością.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Typerzy często pytają się jaka jest różnica między dostępnym w STS saldem depozyt a bonus. Bardzo łatwo jest to wytłumaczyć.

  • Na koncie „Depozyt” znajdują się pieniądze, które są gotówką. Chodzi o środki, którymi gracz może dysponować tak, jak tylko chce. Najczęściej pochodzą one z wpłat z konta bankowego, ale chodzi tutaj także o pieniądze otrzymywane za udział w promocjach, ale już po dokonanym obrocie.
  • Saldo „Bonus” to informacja o tym, ile na naszym koncie znajdzie się pieniędzy bonusowych. Mówimy tu o kwocie, którą musimy przed wypłatą obrócić. Więcej na ten temat będzie już za chwilę. Najważniejsze jest, aby zapamiętać, iż pieniądze, o jakich jest tutaj mowa, nie są w zasadzie naszą własnością, dopóki nie sprawimy, by tak było.

O co chodzi z bonusem w STS?

Nowo zarejestrowani mogą wykorzystać u bukmachera STS kod promocyjny, który brzmi „BETONLINE„. W pakiecie powitalnym przygotowano dla graczy najróżniejsze nagrody w postaci bonusów. Zdobyć można między innymi 100 PLN jako zakład bez ryzyka czy też do 1500 PLN przy trzech pierwszych wpłatach.

ranking bukmacherów mundial 2022
Sprawdź aktualny ranking bukmacherów

Bukmacher jak najbardziej pozwala graczom na odebranie tych pieniędzy, ale początkowo trafiają one na konto bonusowe, a nie depozytowe. Związane są więc z nimi warunki obrotu, do których przejdziemy.

O co chodzi z bonusem STS? Prosta sprawa – to pieniądze, które dostaje się za udział w promocjach. Niekiedy jest to więcej, niekiedy mniej.

Warto zwrócić uwagę na to, że nie tylko w STS można zdobywać specjalne bonusy. Co najlepsze, niektóre strony pozwalają na otrzymywanie środków bez obrotu:

  • Na www.eWinner.pl gracz ma szansę z kodem „BETONLINE” otrzymać do 110 PLN zwrotu w razie przegranej w pierwszym kuponie. Bonus można od razu wypłacić!
  • Na www.Fuksiarz.pl nowo zarejestrowani mogą otrzymać nawet 500 PLN z powrotem na konto, gdy nie powiedzie im się na starcie. Środki są od razu gotówką!
  • Na www.iForbet.pl też dostępny jest kod promocyjny „BETONLINE”. Gracze przez 30 dni mogą tutaj grać bez podatku – wygrane są traktowane tak, jak normalne środki!

Nie można więc na pewno generalizować i powiedzieć, że u każdego legalnego bukmachera konieczne jest obracanie otrzymanych pieniędzy. Gdy jednak zachodzi już taka konieczność, trzeba dowiedzieć się, jak to dokładnie się odbywa. Absolutnie nie jest prawdą to, że bonusów nie można wypłacać!

Czy można wypłacić bonus w STS?

Gracz otrzymał pieniądze na konto bukmacherskie STS o nazwie „Bonus” i teraz nie do końca wie, co może z nimi zrobić. Oczywiście, w wielu przypadkach pierwszą myślą będzie wypłata. To jednak się nie uda przed obrotem. Czy można wypłacić bonus w STS? Oczywiście, że tak, a teraz przyjrzyjmy się dokładnie, w jaki sposób jest to możliwe.

Nieprawdą jest, że bonus to coś, co zawsze służy jedynie obstawianiu. Gdyby tak było, odbieranie takich nagród byłoby pozbawione sensu, ponieważ można byłoby za ich pomocą tylko grać, a wygrane i tak nie stanowiłyby gotówki do wypłaty.

fuksiarz polsat go
Bonus bez obrotu + Polsat GO w Fuksiarz.pl

Bardzo wiele osób nie wie, czy saldo bonusowe w STS można wypłacić. To pokazuje, iż nie zawsze łatwo jest znaleźć informacje na ten temat w podstawowych opisach konkretnych promocji. Pod tym względem STS legalny bukmacher wypada bardzo dobrze na tle konkurencji – wyraźnie informuje graczy, z jakim bonusem mają do czynienia oraz co muszą zrobić, by środki z salda bonusowego trafiły na konto depozytowe, czyli to główne.

Logując się na swoje konto w STS, w parę chwil sprawdzić można, jak obecnie przebiega obrót bonusem. Skąd można wiedzieć, w jaki sposób traktować należy bonusowe środki przyznane przez bukmachera? To kolejna bardzo ważna kwestia, którą musieliśmy się zająć.

Ile razy trzeba obrócić bonus STS?

Kiedy bukmacher STS przyznaje nam pieniądze w ramach jakiejś promocji, jednocześnie informuje, że będzie można je wypłacić dopiero po spełnieniu warunków obrotu. Chodzi o zagranie u bukmachera za pieniądze promocyjne konkretną ilość razy. Przykładowo: 3 razy po kursie 1.91 lub wyższym.

W jaki sposób rozszyfrować warunek opisany powyżej? Chodzi o to, że otrzymane pieniądze trzeba postawić trzykrotnie, zawierając konkretny kupon. W tym przypadku mowa o kursie ogólnym co najmniej 1.91. Niekiedy bukmacher narzuca graczowi postawienie zakładu z min. 3 typami, gdzie kurs każdego to np. 2.00.

Obrót: STS zakład bez ryzyka STS 🎯3x kurs min. 1.91
Obrót: STS bonus od I wpłaty 💰3x kurs min. 1.91
Obrót: STS bonus od II wpłaty 💰💰3x kurs min. 1.91
Obrót: STS bonus od III wpłaty 💰💰💰3x kurs min. 1.91

W tabeli zamieszczonej powyżej dokładnie przedstawiamy aktualne informacje na temat tego, jak obecnie wyglądają warunki obrotu w STS w przypadku promocji dla nowych graczy. Jeżeli chodzi o oferty specjalne organizowane okazjonalnie, trzeba zawsze sprawdzać dotyczące ich regulaminy, aby dokładnie sprawdzić warunki obrotu.

eWinner kod promocyjny - zakład bez ryzyka
eWinner kod promocyjny – zakład bez ryzyka

STS bonus a wygrana. Jak wypłacić?

Jeżeli otrzymaliśmy bonus w STS, a następnie udało nam się dzięki niemu wygrać jakieś pieniądze, nie będziemy mogli wykorzystać tych środków do momentu, w którym nie ukończymy obrotu. Wypłata pieniędzy jest możliwa tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy pieniądze, które chcemy przelać, znajdują się na koncie depozytowym. Trzeba o tym pamiętać – to bardzo bardzo duże znaczenie, a – niestety – bardzo często jest powodem wielu nieporozumień, które potem negatywnie wpływają na opinie na temat konkretnego bukmachera.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 194

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x