Śląsk Wrocław – Asseco Arka Gdynia: Typy, kursy (15.01.2022)

Śląsk Wrocław wraca do gry po przerwie spowodowanej obecnością w zespole Covid – 19. Rywal na przetarcie idealny, bo do Wrocławia przyjeżdża Asseco Arka, która oprócz serii porażek zmaga się z kontuzjami. 

typy koszykówka plk
Śląsk Wrocław – Asseco Arka Gdynia: Typy, kursy (15.01.2022)

Typy na Śląsk Wrocław – Asseco Arka Gdynia

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1,70 WKS Śląsk – 11,5 (wygrana Śląska różnicą 12 punktów lub więcej) (STS)
  • 2,10 Asseco przegra maksymalnie 11 punktami lub wygra (STS

Śląsk Wrocław po 18 dniach przymusowej przerwy spowodowanej Covid – 19 wraca do ligowej rywalizacji. Starcie z Asseco Arką Gdynia będzie ich premierowym w 2022 roku. To właśnie forma wrocławian stanowi największy znak zapytania przed sobotnim meczem:

„Takie przerwy to nigdy nic dobrego dla drużyny. Przede wszystkim wybijają one zespół z rytmu, ale też osłabiają nas fizycznie, co zapewne będzie widoczne na samym początku. Teraz każdy trening jest dla nas bezcenny i z każdego musimy w pełni korzystać. Najbliższy mecz na pewno nie będzie łatwy, ponieważ byliśmy już przyzwyczajeni do gry co kilka dni, z kolei teraz przez prawie dwa tygodnie nie mogliśmy trenować i najprawdopodobniej będzie to miało swoje konsekwencje. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to mecz z kategorii tych, które musimy wygrać za wszelką cenę – przekonuje   kapitan Śląska, Michał Gabiński. – cytowany przez oficjalną stronę klubu. 

Jedyną przewagą Asseco Arki nad Śląskiem jest fakt, że znajdują się w rytmie meczowym, ale na tym pozytywy się kończą. Gdynianie Ponieśli kolejną porażkę w meczu z Twardymi Piernikami (co przewidzieliśmy w poprzednim typie na mecz Arka Gdynia – Pierniki Toruń). Co gorsza, na początku tego starcia kontuzji doznał ich podstawowy rozgrywający, Novak Musić. 

Śląsk Wrocław dysponuje większym potencjałem kadrowym i choć mogą mieć problem z właściwym wejściem w mecz, a gdynianie z pewnością będą się stawiać, to prognozujemy dość pewną, bo dwucyfrową wygraną gospodarzy. 

  • Nasz typ na mecz Śląsk Wrocław – Asseco Arka Gdynia: wygrana Śląska   – 11,5 (kurs 1,70 na www.STS.pl).

 Przygotował: Oskar Struk.   

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button

20 PLN bez depozytu - darmowa rejestracja!

X