Pudzian wygra na KSW 64? Bukmacherzy przedstawili kursy!

Mariusz Pudzianowski kontra Serigne Ousmane „Bombardier” Dia – jeden z hitów KSW 64. Bukmacherzy doskonale wiedzą, kto jest faworytem. Ile można zarobić na tym pojedynku?

Pudzian wygra na KSW 64? Bukmacherzy przedstawili kursy!
Pudzian wygra na KSW 64? Bukmacherzy przedstawili kursy!

Hit KSW 64 – walka, która miała odbyć się wcześniej

Gala KSW 64 odbędzie się w dniu 23 października w Atlas Arenie w Łodzi. Początek zaplanowano na godzinę 20, jednak pojedynki wieczoru odbędą się bliżej 23. Jedną z najgłośniej komentowanych walk jest starcie Mariusza Pudzianowskiego z „Bombardierem”, mistrzem senegalskich zapasów. Masywny zawodnik z Afryki miał zmierzyć się z polskim mistrzem strongmanów podczas KSW 59, jednak ze względu na problemy z wyrostkiem robaczkowym zmuszony był do rezygnacji z udziału w walce. Teraz zapowiada jednak, że jest jeszcze silniejszy, niż jeszcze parę miesięcy temu i będzie chciał udowodnić to w klatce.

Najbliższy rywal Pudzianowskiego jeszcze nie przegrał w formule mieszanych sztuk walki. Do tej pory walczył łącznie 2 minuty i 11 sekund, a w tym czasie pokonał dwóch rywali. Jednym z jego oponentów był Dan Podmore – brytyjski czempion walk na gołe pięści. Mimo wszystko, to właśnie występ na KSW 64 będzie bez wątpienia największym wyzwaniem dla Senegalczyka w dotychczasowej karierze.

Mariusza Pudzianowskiego przedstawiać szczególnie nie trzeba, a Atlas Arena w Łodzi nie jest dla niego nową miejscówką. „Pudzian” występował już w tym obiekcie sześć razy i jeszcze nigdy nie doznał na jego terenie porażki. Tym razem nie będzie brał udziału w main evencie, chociaż nie ulega wątpliwości, że wielu kibiców właśnie jego występ będzie traktowało jako swoistą wisienkę na torcie.

Bukmacherzy wystawili kursy na walkę Pudzianowski – Bombardier

Na stronie www.eFortuna.pl, oficjalnego sponsora KSW, pojawiły się już na walkę Pudzianowski – Bombardier kursy. Dzięki nim wiadomo, kto jest uznawany za faworyta do zwycięstwa i ile konkretnie da zarobić typerom konkretny scenariusz. Tutaj raczej trudno było spodziewać się szczególnej niespodzianki, a to jakie są popularne typy na KSW 64 pokazuje jasno, kto nie będzie uznawany za kandydata do odniesienia zwycięstwa.

Wygrana Mariusza Pudzianowskiego została wyceniona na 1.30, natomiast jego rywala – 3.92. Remis w tym pojedynku jest – oczywiście – najmniej prawdopodobny, a kurs na taki scenariusz to aż 45.00.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę tylko i wyłącznie kursy, wszystko wskazuje na to, że walka Pudziana na KSW 64 nie powinna potrwać więcej niż 1. rundę. Wydaje się, że tutaj rozstrzygnięcie nastąpi bardzo szybko – Bombardier nie powinien być zainteresowany tym, by przedłużać występ przeciwko Pudzianowskiemu. Polak z kolei wydaje się być dużo lepiej przygotowany kondycyjnie od rywala, ale i on znany jest z tego, że zazwyczaj szybko pokazuje swoją wyższość nad oponentem.

Oczywiście, mało prawdopodobne według bukmachera Betfan jest również to, że walka zakończy się przez poddanie, bo raczej nic nie wskazuje na to, by zawodnicy mieli stoczyć pojedynek w parterze i szukać wyrafinowanych sposobów na zwycięstwo. Powinniśmy więc raczej być tutaj świadkami typowego KO lub TKO.

KSW 64 karta walk
KSW 64 karta walk

Jeżeli ktoś chce zagrać na to, iż Pudzianowskiemu uda się wygrać dość szybko, może zagrać chociażby na jego wygraną w 1. rundzie – kurs na taki wariant to 1.60.

Typowanie KSW 64. Ile można zarobić?

Jeżeli Mariusz Pudzianowski wygra na KSW 64, to przy postawieniu na niego u legalnego bukmachera 1000 złotych można zdobyć 1144. Jego rywal daje szansę na zdobycie większej fortuny – to prawie 3500 zł!

Jeżeli ktoś zagra na to, iż walka rozstrzygnie się w 1. rundzie i tak się rzeczywiście stanie, to będzie mógł wygrać 1232 złote przy stawce 1000 zł. W przypadku kolejnych rund potencjalne wygrane wyglądają następująco:s

  • 2. runda – wygrana 3080 zł
  • 3. runda – wygrana 6160 zł

Notowania cały czas ulegają zmianie, dlatego też trzeba na bieżąco monitorować, gdzie i ile można zgarnąć. W przypadku KSW 64 nie ma problemu z dostępem do oferty bukmacherskiej, tak jak ma to miejsce z FAME MMA 12, gdzie typować można tylko i wyłącznie w jednym miejscu.

Kto jeszcze wygra podczas KSW 64?

Nie tylko Pudzianowskiego można uznać za niemal murowanego faworyta do zwycięstwa podczas łódzkiej gali KSW 64. Na byłego strongmana kurs jest najniższy ze wszystkich pojedynków w ofercie, co nie znaczy, iż w każdym innym starciu nie będzie uczestnika mającego znacznie większe szanse na wygranie pojedynku od rywala.

Albert Odzimkowski powinien poradzić sobie z Jasonem Radcliffem, a Cezary Kęsik wydaje się być dość pewnym kandydatem do zwycięstwa w starciu z Marcinem Krakowiakiem. Eksperci stawiają też na Karolinę Owczarz, która powalczy z Sylwią Juśkiewicz mającą na koncie aż sześć przegranych w zawodowej karierze (dziewięć wygranych).

Jeżeli chodzi o najbardziej wyrównane walki na papierze, zdecydowanie można zaliczyć do nich starcie Roberta Ruchały z Patrykiem Kaczmarczykiem oraz Adama Tomasika z Oumarem Sy. Wynika to oczywiście z faktu, że każdy z wymienionych fighterów nie przegrał jeszcze starcia w swojej karierze i prawdopodobnie ten pierwszy raz nastąpi właśnie w sobotę, 23 października.

Gala KSW 64 zostanie pokazana w systemie PPV. Transmisji z tego wydarzenia nie będzie można zobaczyć w otwartej telewizji w sposób bezpłatny. Bilety uprawniające d wejścia na trybuny Atlas Areny ciągle są do nabycia.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button