Kto walczy na FAME MMA 12? Karta walk pełna hitów!

Na 20 listopada zaplanowano galę FAME MMA 12, o której już teraz jest w internecie bardzo głośno. Co trzeba wiedzieć? Najważniejsze to informacja, kto będzie walczył. Karta walk wygląda naprawdę ciekawie!

Kto walczy na FAME MMA 12? Karta walk pełna hitów!
Kto walczy na FAME MMA 12? Karta walk pełna hitów!

FAME MMA 12 – kolejne hity już w listopadzie!

Osoby organizujące gale z cyklu FAME już nieraz udowodniły, że warto im zaufać pod względem ciekawych zestawień w MMA, ale także i różnych eventów specjalnych. Tym razem będzie podobnie i już teraz wydaje się, że gala FAME MMA 12 ma szansę być hitem pod względem oglądalności, ale także i zainteresowania tych, którzy decydują się na obstawianie u bukmacherów tego typu wydarzeń. Co już wiadomo, o czym trzeba pamiętać?

Na pewno bardzo istotna jest FAME MMA 12 data. Ta została ogłoszona już oficjalnie, dlatego można napisać, iż na pewno wydarzenie to będzie miało miejsce 20 listopada. Początek zaplanowany jest na godzinę 20, a więc od tego czasu będzie można obejrzeć transmisję z wydarzenia. Oczywiście, w przypadku walk nie wszystkie karty zostały odkryte od razu, chociaż te najważniejsze pojedynki były znane od dość dawna. Pewne jest to, iż większości fanów freak fightów zawieść nie powinny.

Kto będzie walczył na FAME MMA 12? Oto karta walk!

W przypadku FAME MMA 12 karta walk składa się z dziesięciu pojedynków. Po raz kolejny w main evencie zobaczymy Don Kasjo, czyli Kasjusza Życińskiego. Jego rywalem ma być Marcin Wrzosek mający za sobą pojedynki w KSW i to z takimi osobistościami jak chociażby Borys Mańkowski czy Norman Parke. Ten drugi ostatnio często występuje podczas imprez z celebrytami w rolach głównych, a Wrzosek nie ukrywa, że jest żądny rewanżu na Irlandczyku za przegraną z KSW 50 w Londynie, której doznał w 2019 roku.

Wiadomo już kto walczy na FAME MMA 12 w starciu wieczoru, ale na tym jeszcze nie wszystko. Jeżeli zawodnikom planów nie pokrzyżują kontuzje i inne tym podobne przeciwności losu (co dość często zdarza się przy amatorskich walkach), to 20 listopada zobaczymy walkę o pas, w której „Polak”, tj. Adrian Polański, powalczy z Maksymilianem Wiewiórką ps. „Wiewiór”. Na FAME MMA 11 potwierdzono też oficjalnie, że Karolina „Zusje” Smogulecka powalczy z Martą „Martirenti” Rentel.

Nie będzie brakować kibiców, których interesować będzie podczas FAME MMA 12 Krzysztof Radzikowski. Były strongman właśnie w listopadzie ma zadebiutować w klatce w formule MMA. To może być dla niego spora szansa, bo już Mariusz Pudzianowski udowodnił, że w mieszanych sztukach walki siła i masa mają ogromne znaczenie. „Radzik” nie jest jednak uznawany za faworytów u bukmacherów – na jego rywala, którym jest Piotr Piechowiak „Bestia”, kursy to zaledwie 1.40, czyli o prawie dwa razy mniej niż na Radzikowskiego.

Walka wieczoru nie odbędzie się w formule MMA. Kto śledzi poczynania Don Kasjo w sporcie ten nie powinien być tą informacją szczególnie zaskoczony. Dla Marcina Wrzoska to będzie nowość, dlatego też zdecydowanie więcej osób stawia na to, iż wygra jego rywal.


FAME MMA 12 fight card. Oficjalna karta walk – 20.11.2021:

  • Kasjusz Don Kasjo Życiński – Marcin Wrzosek (walka wieczoru)
  • Adrian Polak Polański – Maksymilian Wiewiór Wiewiórka (walka o pas)
  • Krzysztof Radzikowski – Piotr Bestia Piechowiak
  • Karolina Zusje Smogulecka – Marta Martirenti Rentel
  • Patryk Ryba Karaś – Kornel Koro Regel
  • TBA – TBA
  • TBA – TBA
  • TBA – TBA
  • TBA – TBA
  • TBA – TBA

Osoby stojące za przygotowaniem FAME MMA 12 cały czas informują fanów o nowych zestawieniach. Pełna FAME MMA 12 karta walk powinna zamknąć się dopiero gdzieś na początku listopada.

Ze względu na wciąż panującą pandemię, trudno jest zakładać, że aby na pewno gala FAME MMA 12 będzie mogła odbyć się w hali wypełnionej kibicami po brzegi. Prawdopodobnie jednak nie będzie jednak tak, iż to wydarzenie będzie jedynie udostępnione online. Organizatorzy starają się zrobić wszystko, by przygotować event dostępny dla każdego zainteresowanego fana – bez względu czy preferuje on oglądanie na żywo na trybunach, czy przed telewizorem lub komputerem.

Gdzie obejrzeć FAME MMA 12?

Nie tylko wśród internautów często pada pytanie, gdzie obstawiać FAME MMA 12, ale także, gdzie tę galę oglądać. Tutaj po raz kolejny mamy do czynienia ze sprawdzonym już rozwiązaniem w postaci systemu PPV. Nie ma najmniejszych szans na to, by w jakiejś telewizji pokazana była transmisja FAME MMA 12 bez opłat, a jednocześnie pragniemy przestrzec przed stronami z nielegalnymi streamami, które łamią przepisy, często są szybko wyłączone i najczęściej nie oferują dokładnie tego, czym się reklamują.

Płatność za FAME MMA 12 PPV możliwa jest do dokonania za pomocą karty, BLIKa oraz innych dobrze wszystkim znanych metod. Bardzo często można wykupić PPV w wyjątkowych pakietach. Dla kibiców przygotowano dwa warianty – ten najbardziej podstawowy oraz z wieloma materiałami dodatkowymi oraz relacją w jakości 1080p HD.

Aby sprawdzić, kto jest faworytem według bukmacherów na galę FAME MMA 12, można sprawdzić kursy na stronie oficjalnego sponsora gali, czyli www.Betclic.pl. W Polsce jest to obecnie jedyna marka, która pozwala na granie typów na galę FAME MMA 12.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button