Prime MMA 3: typy i kursy bukmacherskie na galę [01.10.22]

Jakie grać na galę Prime MMA 3 typy bukmacherskie? Już teraz każdy może sprawdzić aktualne kursy na wydarzenie oraz popularne pewniaki. Start imprezy już 01.10.22, a więc na obstawianie już niewiele czasu!

Prime MMA 3: typy i kursy bukmacherskie na galę [01.10.22]
Prime MMA 3: typy i kursy bukmacherskie na galę [01.10.22]

Gala Prime MMA 3 – kto będzie walczył?

Wydarzenie Prime MMA 3 rozgrzewa kibiców do czerwoności. Odbędzie się już 01.10.22, a odsłonięte zostały przez organizatorów niemalże wszystkie karty. Tak przynajmniej się wydaje, chociaż nawet do startu imprezy nie będzie można być tego pewnym na sto procent – wystarczy fakt, że na nieco ponad tydzień do startu gali ogłoszono, że walka z udziałem Łukasza „Kamerzysty” Wawrzyniaka z Jakubem Lasikiem odbędzie się w… budce telefonicznej mającej wymiary zaledwie metr na metr.

W walce wieczoru gali Prime Show MMA 3 dojdzie do starcia, w którym wystąpią Martyna „Pysia” Zbirańska oraz Paulina Hornik. Wspomniane starcia to tylko cześć tego, co można znaleźć w oficjalnej karcie walk. Poniżej prezentujemy, to jak dokładnie się ona prezentuje. To istotna informacja nie tylko dla tych, którzy planują grać na Prime MMA 3 typy, ale równie i osób chcących jedynie tę galę obejrzeć na ekranie telewizora czy innego urządzenia.

Prime Show MMA: kod promocyjny Fortuna
Prime Show MMA: kod promocyjny Fortuna

Kto będzie walczył na Prime Show MMA 3?

 • Pysia – Hornik
 • Pająk – Rutek (na zasadach bokserskich)
 • Kamerzysta – Lasik (w budce telefonicznej)
 • Robalini – Bagietson
 • Dagmara – Dominika Rybak
 • McKsiąże – Kubaoxo
 • Rataj – Ztrolowany
 • Olejnik – Vandalek (na zasadach K-1)
 • Maluba – Wiolka
 • Cichy – Cios
 • Tarzan – Kajmano

Kiedy gala Prime MMA 3? Jej początek zaplanowano na 01.10.22 na godzinę 20. Wcześniejsze edycje organizowane były w Łodzi oraz Gdyni, natomiast teraz postawiono na obiekt w Radomiu. Samo wydarzenie otrzymało podtytuł „Street Fighter”, a więc pełna nazwa gali brzmi Prime Show MMA 3: Street Fighter.

Zakłady na Prime MMA 3 tylko w Fortunie!

Jeżeli ktoś chce obstawiać na Prime MMA 3 typy bukmacherskie, może to zrobić tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. To jedyne miejsce w internecie, gdzie jest możliwe zawieranie zakładów na tę galę. Już teraz można znaleźć na stronie www.eFortuna.pl pełną ofertę zakładów na wszystkie walki zaplanowane na 01.10.22 w Radomiu.

Osoby, które jeszcze nie mają konta w Fortunie, powinny wiedzieć, że można obecnie u tego bukmachera odebrać specjalny bonus powitalny z kodem promocyjnymBETONLINE” i zgarnąć na dobry początek nawet ponad 800 PLN, w tym w postaci bonusu bez depozytu!

Jak dokładnie wygląda obstawianie Prime MMA 3 w Fortunie? To tylko kilka punktów do wykonania:

 1. Wejście na www.eFortuna.pl
 2. Utworzenie konta za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. Znalezienie w ofercie „Prime Show MMA” – zakłady są dostępne w dziale z polecanymi wydarzeniami, a także w tym o nazwie „MMA”
 4. Wybranie typów, które nas do siebie przekonują
 5. Postawienie kuponu za stawkę już od 2 PLN!

Dla tych, którzy zdecydują się zagrać na Prime MMA 3 typy u bukmachera Fortuna, przygotowano kilka bonusów powitalnych. Dostępne są tutaj następujące promocje:

 • 20 PLN jako bonus bez depozytu
 • 10 PLN przy I wpłacie
 • Zakład bez ryzyka do 600 PLN przy pierwszym kuponie
 • 50% do 200 PLN za II wpłatę na konto typerskie

Dla swoich klientów bukmacher Fortuna regularnie przygotowuje akcje specjalne, a wśród nich mamy chociażby typowanie bez podatku z wygranymi powiększanymi automatycznie o 14 procent.

Fortuna kod bonusowy
Fortuna kod bonusowy

Prime MMA 3 typy. Na kogo postawić?

Można było być przekonanym o tym, że na Prime MMA 3 pewniaki będą chętnie poszukiwane przez graczy i to nawet na wiele dni przed startem tej imprezy. Warto zapoznać się z pojedynkami, jakie będą miały miejsce podczas gali i znaleźć takie, które będą nas do siebie przekonywały, a jednocześnie pozwolą zarobić pieniądze. Na kogo grać Prime Show MMA 3 typy? Pora sprawdzić trendy wśród fanów freak fightów i przyjrzeć się uważniej najciekawiej zapowiadającym się starciom.

Martyna „Pysia” Zbirańska – Paulina Hornik

Typy na walkę Martyna "Pysia" Zbirańska - Paulina Hornik
Typy na walkę Martyna „Pysia” Zbirańska – Paulina Hornik

Walka wieczoru, a w niej dwie absolutne debiutantki jeśli chodzi o sporty walki. Obie panie wywodzą się z tego samego środowiska – są influencerkami prężnie działającymi w rozmaitych mediach społecznościowych. Tak naprawdę po każdej można spodziewać się tutaj wszystkiego, a kursy wskazują na to, że wyraźnej faworytki nie ma. To twardy orzech do zgryzienia dla każdego typera, ponieważ tak naprawdę nie do końca wiadomo, jakie umiejętności stoją za jedną i drugą z gwiazd internetu. Na kogo postawić? W naszej redakcji wybór padł na Paulinę Hornik, chociaż nie ma co ukrywać, że trudno doszukiwać się jakichś konkretnych sportowych argumentów.

Typ: wygra Paulina Hornik – kurs 1.80

Mikołaj „Vandal” Rdzanek – Tomasz Olejnik

Typy na walkę Mikołaj "Vandal" Rdzanek - Tomasz Olejnik
Typy na walkę Mikołaj „Vandal” Rdzanek – Tomasz Olejnik

Dla Mikołaja Rdzanka występ na gali Prime Show MMA 3 będzie wyjątkowy ze względu na fakt, iż wejdzie do oktagonu w swoim rodzinnym mieście. Od samego początku podkreśla, że zależy mu na zwycięstwie i jak najlepszym pokazaniu się przed własnymi kibicami. Jego rekord 0-1 do imponujących nie należy, ale rywal ma za sobą jeszcze więcej porażek i to bez ani jednego zwycięstwa. Co więc by nie mówić, będzie to coś w rodzaju walki przegranych – kto zostanie zdominowany przez oponenta, prawdopodobnie już we freak fightach nie wystąpi. Stawka jest więc spora. Zdaje się, że sięgnie po nią przedstawiciel gospodarzy.

Typ: wygra Mikołaj „Vandal” Rdzanek – kurs 1.18

Kacper „Kajmano” Kabara – Mateusz „Tarzan” Leśniak

Kacper "Kajmano" Kabara - Mateusz "Tarzan" Leśniak
Kacper „Kajmano” Kabara – Mateusz „Tarzan” Leśniak

Kabara jeszcze nie przegrał we freak fightach. Do tej pory odniósł zwycięstwa z Konradem Piechaczkiem, a ostatnio udało mu się pokonać Szymona „Goryla” Pilanca. Jak na razie „Kajmano” zawsze prezentował się znakomicie w oktagonie i dla wielu powinien być uznawany za jednego z najlepszych freaków w kraju. Jeżeli wygra z „Tarzanem” na pewno będzie mógł liczyć na kolejny angaż i z pewnością przygotowany mu zostanie następny wymagający rywal. Czy Mateusz Leśniak jest w stanie stawić czoła rywalowi? Zgadzamy się z kursami i uważamy, że tutaj każdy inny rezultat niż wygrana Kabary będzie sensacją.

Typ: wygra Kacper „Kajmano” Kabara – kurs 1.20

Magdalena „Maluba” Lubacz – Wiola Kotelecka

Typy na walkę Magdalena "Maluba" Lubacz - Wiola Kotelecka
Typy na walkę Magdalena „Maluba” Lubacz – Wiola Kotelecka

Gdy w grę wchodzi konflikt przeniesiony z realnego świata, w tym fighterskim powinno być bardzo gorąco. W tej walce tak właśnie być powinno, a obie zawodniczki tak naprawdę stać tutaj na wygraną. Magdalena „Maluba” Lubacz to zwyciężczyni trzeciej edycji programu telewizyjnego „Projekt Lady”, jej rywalka jest z kolei znaną instagramerkc, którą swego czasu nazywano psychofanką Kruszwila, a potem Kamerzysty.

O ile „Wiolkę” mieliśmy już okazję oglądać w oktagonie, „Maluba” wystąpi w takiej roli po raz pierwszy. Więcej zdaje się, mimo wszystko, przemawiać za Kotelecką, chociaż musi mieć się na baczności, bo jej rywalce z pewnością nie można odmówić zadziorności.

Typ: wygra Wiola Kotelecka – kurs 1.70

Michał „Bagietka” Gorzelańczyk – Patryk „Robalini” Śliwa

Typy na walkę Michał "Bagietka" Gorzelańczyk - Patryk "Robalini" Śliwa
Typy na walkę Michał „Bagietka” Gorzelańczyk – Patryk „Robalini” Śliwa

O tej walce sporo mówi się w mediach, bo jej uczestnicy nie dają o sobie zapominać i ciągle zwracają na siebie uwagę. Patryk Śliwa jak na razie w Prime MMA nie miał okazji występować, a „Bagietka” jak najbardziej i w swoim debiucie udało mu się nawet zaliczyć zwycięstwo. Chociaż „Robalini” zdaje się być zdeterminowany, by odnieść sukces, jego rywal zdaje się mieć więcej atutów po swojej stronie.

Typ: wygra Michał „Bagietka” Gorzelańczyk – kurs 1.15

Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak – Kuba Lasik

Typy na walkę Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak - Kuba Lasik
Typy na walkę Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak – Kuba Lasik

„Kamerzysta” na ostatniej prostej przed rozpoczęciem gali dowiedział się o tym, że nie będzie mógł się zmierzyć z pierwotnie przygotowanym dla niego przeciwnikiem. Szukanie zastępcy nie było łatwe, ale zakończyło się ostatecznie sukcesem. Tym samym z Wawrzyniakiem walczyć będzie Kuba Lasik. Sam pojedynek odbędzie się jednak w bardzo nietypowej formule – w walce bez limitu czasowego i do tego w budce telefonicznej rodem z londyńskich ulic. Jak na razie w historii odbyła się tylko jedna taka walka i nie było to w Polsce. Wówczas starcie trwało zaledwie 15 sekund. Teraz może być podobnie i wydaje się, że cało z tej bijatyki powinien wyjść „Kamerzysta”.

Typ: wygra Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak – kurs 1.30

Prime MMA 3: kursy bukmacherskie. Kto faworytem?

Wszystkie walki obstawiać można na stronie www.eFortuna.pl. Jeżeli ktoś jest ciekawy, jakie wystawiono kursy na poszczególnych uczestników gali, może to sprawdzić poniżej. Notowania pochodzą z oferty z dnia 26 września z godziny 12.30.

Walka12
Kuba „Kubaoxo” Armada – McKsiąże 1.552.15
Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak – Kuba Lasik 1.302.92
Michał „Bagietka” Gorzelańczyk – Patryk „Robalini” Śliwa 1.154.14
Dagmara Szewczyk – Dominika Rybak 3.431.22
Magdalena „Maluba” Lubacz – Wiola Kotelecka1.911.70
Adrian Cios – Michał Cichy1.422.46
Martyna „Pysia” Zbirańska – Paulina Hornik 1.801.80
Kacper „Kajmano” Kabara – Mateusz „Tarzan” Leśniak1.203.60
Mikołaj „Vandal” Rdzanek – Tomasz Olejnik 1.173.90
Maciej Rataj – Sebastian „Ztrolowany” Nowak 2.061.60
Piotr Pająk – Daniel „Rutek” Rutkowski4.281.14

Jak widać, mamy kilka nazwisk, które według kursów powinny znaleźć się w gronie zwycięzców walk gali Prime Show MMA 3. Bardzo niski kurs jest na Daniela Rutkowskiego czy Michała „Bagietkę” Gorzelańczyka. Również wspomniany przed chwilą „Kamerzysta” uważany jest za sporego faworyta do zwycięstwa. Kto jeszcze raczej nie zawiedzie? Dominika Rybak, a także Kacper „Kajmany” Kabara.

Jeżeli chodzi o pojedynki bardzo wyrównane, do takich na pewno zaliczają się starcia Magdaleny Lubacz i Wioli Koteleckiej, także Martyny Zbirańskiej z Pauliną Hornik. Trudno też o wskazanie murowanego kandydata do zwycięstwa w pojedynku Macieja Rataja z Sebastianem Nowakiem ps. „Ztrolowany”.

Typowanie Prime MMA 3. Kupon warty 3917 PLN!

Wiemy już, na kogo można obstawiać na Prime MMA w Radomiu. Teraz pozostaje jeszcze kwestia, ile dzięki temu jest do zarobienia. Każdy ma możliwość zagrania swojego kuponu, ale chcieliśmy pokazać, jaka jest potencjalna wygrana w przypadku stawiania tylko na faworytów. W przykładowym zakładzie pominięty został typ na walkę „Pysi” z Pauliną Hornik, gdyż to starcie zapowiada się na bardzo wyrównane, a kursy nie faworyzują żadnej z zawodniczek.

Typowanie Prime MMA 3 - kupon bukmacherski
Typowanie Prime MMA 3 – kupon bukmacherski

Stawka 400 PLN zagrana na kuponie na galę Prime MMA 3 to szansa na wygranie 3917 PLN (minus podatek). Przypominamy, że obowiązuje w Fortunie na start premia bez ryzyka na start do 600 PLN, a więc przy utworzeniu konta można pozwolić sobie na jeszcze większą stawkę!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 541

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x