Gdzie obstawiać Prime MMA? [Oferta, zakłady, bonusy]

Zastanawiasz się, gdzie obstawiać Prime MMA? Warto wiedzieć, na jakiej stronie dostępna jest oferta na te gale. Już teraz można sprawdzić aktualne zakłady, bonusy, a także przekonać się, jakie są dostępne kody promocyjne.

Gdzie obstawiać Prime MMA? [Oferta, zakłady, bonusy]
Gdzie obstawiać Prime MMA? [Oferta, zakłady, bonusy]

Prime MMA – federacja od „Don Kasjo”

Gale Prime MMA, czy inaczej Prime Show MMA, kojarzone są przede wszystkim z postacią Kasjusza Życińskiego, którego w sieci każdy zna pod pseudonimem „Don Kasjo”. To właśnie on jest twarzą tej organizacji, chociaż warto podkreślić, że to nie on jest jej bezpośrednim zarządcą, a tym bardziej prezesem.

Każdy, kto szuka informacji na temat tego, gdzie obstawiać Prime MMA, powinien wiedzieć, z czym dokładnie będzie miał do czynienia. Federacja powstała w roku 2021 we Wrocławiu i do dzisiaj właśnie w tym mieście ma swoją siedzibę. Znajduje się ona dokładnie przy ulicy Jerzego Bajana 24B/3.

Nie sposób nie porównywać Prime Show MMA z inną znaną federacją freak fightową w naszym kraju, a mianowicie FAME MMA. Ta druga to pierwowzór, z którego inspirację czerpią wszyscy pozostali w branży. Sam „Don Kasjo” nie ukrywał zresztą, że jego dołączenie do ekipy Prime MMA jest odpowiedzią na niezadowolenie wynikające z tego, jak potraktowany został przez włodarzy najbardziej znanej polskiej freakowej federacji. To dwie marki, które są dla siebie konkurencją i każda z nich robi wszystko, aby to właśnie o ich wydarzeniach mówiło się jak najwięcej.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus bez ryzyka + kod promocyjny BETONLINE

Prime Show MMA – właściciele. Kto stoi za federacją?

Wbrew powszechnemu przekonaniu, także tych, którzy interesują się galami freak fightowymi i szukają informacji typu: „gdzie obstawiać Prime MMA”, to nie wspominany już „Don Kasjo” jest właścicielem federacji Prime Show MMA. To istotne, aby o tym wiedzieć. Kto zatem stoi za całym tym projektem?

Aktualnie prezesem federacji Prime Show MMA jest Tomasz Bezrąk. Na jego temat w internecie pojawia się bardzo niewiele informacji. Przeczytać można chociażby o tym, że posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów, a obecnie jego zawodowy wysiłek skupia się przede wszystkim na freak fightach, które stały się w naszym kraju niezwykle popularne.

Warto zaznaczyć, że prezes zarządu Prime Show MMA nie jest nawet w jednym procencie właścicielem federacji. W tej udziały posiadają jedynie Bartosz Szuba oraz Kamil Birka. Osoby, które interesują się branżą nie od dzisiaj, z pewnością obu tych panów kojarzą z gal FEN. To właśnie, między innymi, oni stali za stworzeniem Fight Exclusive Night. Ta polska organizacja promująca walki na zasadach MMA oraz kick-boxingu działa prężnie do dzisiaj i cały czas słyszymy o niej w mediach. Swoją działalność rozpoczęła już w roku 2013, a więc trzeba przyznać, że nie jest to „świeżak” na rynku.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Prawdziwi właściciele Prime Show MMA:

 • Kamil Marcin Birka – 70% udziałów
 • Bartosz Szuba – 30% udziałów

Jak widać, a potwierdza to rzecz jasna wpis w KRS, „Don Kasjo” jest głównie osobą, która ma być twarzą federacji, a nie jest absolutnie jej właścicielem. Życiński jest jednak podobno odpowiedzialny chociażby za zestawianie zawodników, których w większości doskonale zna z szeroko pojętego show biznesu.

Gale Prime MMA – kontrowersje to podstawa

Wszystkie organizacje związane z freak fightami bazują na zainteresowaniu publiki. Ta z kolei, jak wiadomo, lubi kontrowersje. Każdy, kto pyta o to, gdzie obstawiać Prime MMA albo oglądać tę galę, na pewno robi to głównie dlatego, że sporo o niej słyszał i zna z internetu większość jej zawodników.

Pierwsza edycja cyklu Prime Show MMA odbyła się 19 lutego 2022. Organizatorzy wybrali Atlas Arenę w Łodzi, a w walce wieczoru można było zobaczyć starcie Kamerzysta vs Lord Kruszwil. Nie mogło też zabraknąć „Don Kasjo”, który zmierzył się w boksie z Mateuszem Murańskim. A na tym nie koniec „gorących” nazwisk i zestawień, bo przed galą numer jeden sporo mówiło się również o pojedynku… politycznym. To było pierwsze takie zestawienie w historii freak fightów, a w oktagonie zmierzyli się ze sobą Jaś Kapela oraz Ziemowit Piast Kossakowski. Mimo że to przedstawiciela prawicy uważano za faworyta, zaprezentował się on poniżej oczekiwań, a jego rywal zaskoczył wszystkich przygotowaniem i determinacją do odniesienia zwycięstwa.

Obstawianie Prime MMA - zakłady bukmacherskie
Obstawianie Prime MMA – zakłady bukmacherskie

Po debiucie na rynku Prime Show MMA zorganizowało galę numer dwa w wakacje 2022, a dokładnie 9 lipca. Tym razem wydarzenie odbyło się w Gdyni. W co-main evencie Damian „Stifler” Zduńczyk podjął rękawicę i spróbował swoich sił w pojedynku z Senegalczykiem, Serigne Ousmane Dią. „Bombardier” w Polsce zyskał sławę za sprawą pojedynku z Pudzianowskim dla KSW, a raczej głównie tym, że został przez byłego strongmana znokautowany w ekspresowym czasie i w zasadzie bez podjęcia jakiejkolwiek walki. Jeżeli chodzi o walkę wieczoru, podczas Prime Show MMA 2 mogliśmy zobaczyć w niej Normana Parke’a, byłego mistrza KSW. Irlandczyk zmierzył się z Grzegorzem „Szulim” Szulakowskim i pokazał to, czego raczej większość się spodziewała – zwyciężył.

Kontrowersji nie zabrakło także podczas trzeciej edycji. Zapowiedziano, że pojedynek Kamerzysta – Lasik odbędzie się podczas niej w… budce telefonicznej. Do tego nie będzie obowiązywał limit czasu, a więc zawodnicy toczą pojedynek tak długo, aż któryś z nich się nie podda lub nie zostanie znokautowany. To takie pojedynki sprawiają, że tematy jak, gdzie obstawiać Prime MMA, oglądać tę galę, kupić bilety itp., nigdy nie wychodzą z internetowej mody.

Możemy być pewni, że opisywana federacja nie będzie prędko zamykać swojej działalności. Tym samym pojawiać się jeszcze będzie wiele okazji do tego, aby obstawiać gale Prime MMA oraz je oglądać. Warto zatem przyjrzeć się bliżej kilku istotnym aspektom przy graniu zakładów. Nie tylko temu, gdzie obstawiać Prime MMA, ale także w jaki sposób się to odbywa, na co zwracać uwagę oraz jakich zawodników można znaleźć w ofercie.

Kto walczy na Prime Show MMA?

Gale Prime Show MMA organizowane są bardzo regularnie, dlatego też w internecie zawsze przed każdym wydarzeniem z tego cyklu można przeczytać o tym, kogo będzie można obejrzeć w oktagonie. Włodarze robią wszystko, co mogą, aby mówiło się o ich imprezie jak najwięcej. Dla nikogo nie jest więc zaskoczeniem, kiedy nielubiący celebryci biją się w klatce albo… w budce telefonicznej, o której była już mowa.

Kogo można zobaczyć podczas Prime MMA? Podajemy listę zawodników:

 • Adam Soroko
 • Stifler
 • Kruszwil
 • Kamerzysta
 • Medusa
 • Dawid Narożny
 • Paweł Tyburski
 • Łukasz Lupa
 • Don Kasjo
 • Jaś Kapela
 • Bombardier
 • Ziemowit Kossakowski
 • Sergiusz Zając
 • Wiola Kotelecka
 • Queen of the Black
 • Dominika Rybak
 • Marcin Polish Zombie Wrzosek
 • Michał Bagietka Gorzelańczyk
 • Klaudia Kapuśniak
 • Grzegorz Szuli Szulakowski
 • Norman Parke
 • Maciej Rataj
 • Jakub Hecman Rygie
 • Konrad Skolim Skolimowski
 • Martyna „Pysia” Zbirańska
 • Paulina Hornik
 • Mateusz „Tarzan” Leśniak
 • Kacper „KaJMaNo” Kabara
 • Dagmara Szewczyk
 • Sebastian „Ztrolowany” Nowak
 • Tomek Olejnik
 • Piotr Pająk
 • Daniel Rutkowski

Niektórych z wymienionych zawodników zobaczymy w oktagonie tylko jeden raz, a innych – znacznie częściej. Najważniejsze jest jednak to, by sobie uświadomić, że podczas gal Prime Show MMA zawsze występują gorące nazwiska. Co więcej, w zakładach bukmacherskich potrafią ich zwycięstwa przynieść całkiem spore wygrane. To właśnie dlatego, gdzie obstawiać Prime MMA oraz na kogo konkretnie stawiać to tematy budzące ogromne zainteresowanie.

Tak wyglądała karta walk Prime Show MMA 2
Tak wyglądała karta walk Prime Show MMA 2

Prime MMA – zakłady bukmacherskie

Nie wszyscy chcą i w ogóle powinni obstawiać freak fighty. Granie zakładów na takie imprezy jak te od Prime Show MMA to specyficzne zajęcie, które ma swoje wady oraz zalety. Czy tych drugich jest więcej? O czym dokładnie należy pamiętać? Na pewno są takie tematy, obok których przy typowaniu tego eventu nie można uciec.

Gale freakowe to występy osób, które na co dzień nie mają dużo wspólnego ze sportem. Najczęściej gwiazd telewizji czy internetu nie widzimy w oktagonie i tak naprawdę do ich występu bardzo trudno jest przewidzieć, jak mogą uprzykrzyć życie swojemu oponentowi. Organizowane są, rzecz jasna, media treningi, ale to jedynie pokaz i prężenie muskułów przed kamerami – nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością.

Jeżeli ktoś decyduje się już na to, by grać zakłady bukmacherskie na Prime MMA, powinien zacząć od tego, by sprawdzić swoją wiedzę na temat konkretnych uczestników, a przynajmniej przyjęć się im uważnie. Kursy bukmacherskie mają znaczenie, ale pamiętajmy, że to nie one występują w klatce, a ich wartość nie decyduje o tym, kto wygra, a kto nie. Sport to także niespodzianki, a we freak fightach niekoniecznie trudno o zaskakujące rozstrzygnięcia.

Przy graniu na konkretną galę sprawdzajmy to, jaka jest waga poszczególnych zawodników oraz czy na co dzień są dość aktywni fizycznie. Walki nieprofesjonalnych fighterów to często test wytrzymałości i ostatecznie wygrywa ten, kto zachowa więcej siły od swojego rywala. A na kondycję wpływ ma nie tylko doświadczenie, ale są także inne czynniki – chociażby waga. Zawodnik z imponującą muskulaturą i niewielkim poziomiem tkanki tłuszczowej wcale nie musi poruszać się sprawniej od tego, kto jest po prostu szczupły. Będzie miał za to więcej siły, a więc już jeden jego cios może być decydujący.

We freak lightach zdarzają się konflikty, które często ostatecznie wyjaśniane są w ringach. Kiedy do walki dokładany jest aspekt pozasportowy, można spodziewać się dosłownie wszystkiego. Takie walki często dają sporo zarobić, ale trzeba pamiętać, że przewiezienie rezultatu także może być sporo trudniejsze.

Chcesz obstawiać Prime Show MMA? Pamiętaj:

 • Freak fighty to coś, co nie zawsze łatwo przewidzieć
 • Konflikty pozasportowe mają wpływ na to, co będzie miało miejsce w ringu
 • Upewnij się, czy walka, którą chcesz obstawiać, odbywa się na zasadach MMA czy może przygotowano specjalne reguły
 • Boks w małych rękawicach, walka w budce telefonicznej? Skoro szukasz informacji, gdzie obstawić Prime MMA, musisz wiedzieć, że tu jest możliwe w zasadzie wszystko
 • Nie zawsze potężna muskulatura jest atutem
 • Sprawdź, czy konkretny zawodnik był w przeszłości związany ze sportami walki (nawet w małym stopniu)
 • Nie ignoruj kursów bukmacherskich, ale też miej na uwadze, że to nie one decydują o tym, kto wygra
 • Wybór odpowiedniego bukmachera to już połowa sukcesu
Prime SHOW MMA zakłady tylko w Fortunie
Prime SHOW MMA zakłady tylko w Fortunie

Bardzo wiele napisane zostało o tym, co związane ze sportem, ale pora przejść już do najistotniejszego aspektu – zakładów na Prime. Czy w tym przypadku zestawienie najlepszych bukmacherów ma sens? Jak wybrać miejsce, gdzie obstawiać Prime MMA i zrobić to w taki sposób, aby nie żałować? Przedstawiamy wszystko w przejrzysty sposób. Pokazujemy nie tylko to, gdzie obstawiać Prime MMA, ale również, jak można odebrać bonus bukmacherski, wykorzystać kod promocyjny i tak dalej.

Gdzie obstawiać Prime MMA?

Decydowanie o tym, gdzie obstawiać Prime MMA ma ogromne znaczenie. Wybranie bukmachera to spora część sukcesu, ponieważ to właśnie decyduje, ile będziemy mogli zarabiać, jak często przyznawane nam będą bonusy itp.

Wystarczy spojrzeć na to, jak często padają pytanie o granie typów na GROMDA i inne podobne wydarzenia. Widać, że w Polsce freak fighty oraz inne kontrowersyjne projekty związane ze sportami walki to coś, co typerzy bardzo lubią. Z Prime MMA jest dokładnie tak samo.

Niestety, nie mamy też dobrej wiadomości. Odpowiedź na pytanie, gdzie obstawiać Prime MMA, to brak ogromnego wyboru stron do grania zakładów. Bukmacherów z ofertą na te gale nie jest na tyle dużo, by można było przebierać w bonusach. Na bycie wybrednym także nie ma miejsca w tym przypadku. To nie jest dobra wiadomość dla tych, którzy zawsze starają się szukać dla siebie rozwiązań niemal idealnych.

Co jest na pewno bardzo istotne – obstawianie Prime MMA powinno się w stu procentach odbywać jedynie tam, gdzie jest to legalne. Chodzi o strony z licencją Ministerstwa Finansów. W naszym kraju uzyskanie zgody na przyjmowanie zakładów ma już za sobą ponad dwadzieścia podmiotów z Polski i zagranicy. Które z nich pozwalają grać zakłady na Prime MMA? To miejsce, aby się o tym przekonać!

Typowanie Prime MMA. Gdzie oferta bukmacherska na gale?

Bez względu na to, na jaką edycję Prime Show MMA szukasz bukmachera, musisz wiedzieć, że w Polsce oferta tylko jednego zawiera zakłady właśnie na ten cykl gal freak fightowych. Mowa o marce Fortuna, która na swojej stronie www.eFortuna.pl posiada zakłady na Prime MMA na wyłączność.

Oferta bukmacherska w Fortunie dostępna jest dla wszystkich tych, którzy zarejestrują u niej konto na eFortuna, czyli oficjalnym portalu online. Po utworzeniu konta można korzystać z całej oferty, a tym samym stawiać zakłady na pojedynki organizowane przez „Don Kasjo” i włodarzy federacji Prime Show MMA.

Odpowiedź na pytanie: „Gdzie obstawiać Prime MMA?” jest zatem tylko jedna i mowa o legalnej firmie Fortuna. U niej znajdziemy zawsze zakłady na wszystkie gale tej federacji – tak było od samego początku jej istnienia. Co bardzo ważne, na start można otrzymać bonusy!

Co dokładnie można obstawać na Prime Show MMA? Przede wszystkim to, kto zwycięży dany pojedynek. W ofercie zakłady pojawiają się na wiele dni przed startem gali, dzięki czemu można postawić na swojego faworyta nawet na długo przed jego występem. Często pierwotna oferta kursowa to dobre warunki z wysokimi potencjalnymi zyskami.

 • Gdzie obstawiać Prime MMA? Tylko na www.eFortuna.pl
 • Co można obstawiać? Kto wygra walkę
 • Ile można zarobić? Wszystko zależy od kursów – te cały czas się zmieniają
 • Czy to jest legalne? Tak, wszystko odbywa się zgodnie z przepisami
 • Czy trzeba grać na stronie internetowej? Nie, bo można wykorzystać do obstawiania również darmową aplikację mobilną
 • Jakie bonusy przygotowała Fortuna dla grających na Prime MMA? O tym wszystkim można przeczytać poniżej!
Przykłady kupon na Prime Show MMA
Przykłady kupon na Prime Show MMA

Jak obstawiać Prime MMA w Fortunie?

 1. Wejście na stronę www.eFortuna.pl
 2. Kliknięcie „Rejestracja” i utworzenie darmowego konta z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. Logowanie
 4. Przejście do zakładki „MMA” > „Prime Show MMA”
 5. Wybranie swoich faworytów poprzez kliknięcie na kurs
 6. Wpisanie stawki
 7. Postawienie kuponu

Zasada jest taka, że im wyższy oferowany kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Niekiedy nawet przy niewielkich stawkach można powalczyć o bardzo duże pieniądze. A na tym nie koniec – Fortuna proponuje zakład bez ryzyka, czyli można postawić z ubezpieczeniem – w razie przegranej niczego się nie traci!

Obstawianie Prime MMA: bonusy bukmacherskie + kod promocyjny

Wiemy już to, gdzie obstawiać Prime MMA, a teraz nie pozostaje nic innego jak sprawdzić dostępne bonusy bukmacherskie. Jest ich trochę, dzięki czemu nie można narzekać na brak prezentów. Co dokładnie jest oferowane na stronie www.eFortuna.pl? Pora to sprawdzić i to bardzo dokładnie!

Prime MMA: bonus bez depozytu 20 PLN

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl każdy nowo zarejestrowany ma szansę otrzymać 20 PLN bez depozytu. Pamiętać należy o tym, że chodzi o utworzenie konta u bukmacherka, a aktualny kod promocyjny do wpisania to słowo „BETONLINE„.

Dzięki bonusowi powitalnemu bez wpłaty można otrzymać pieniądze, które otrzymuje się na konto bez konieczności przelewania czegokolwiek z banku. To niezwykle proste, a jednocześnie pozwala na zagranie kuponu za darmo i to z szansą na wygranie prawdziwych środków!

Prime Show MMA: kod promocyjny Fortuna
Prime Show MMA: kod promocyjny Fortuna
 1. Wejść na www.eFortuna.pl
 2. Utworzyć konto za darmo – kod promocyjny to „BETONLINE
 3. Zweryfikować dane
 4. Otrzymać 20 PLN, które można wykorzystać na obstawianie Prime Show MMA

Tylko od nas samych zależy to, na kogo zdecydujemy się postawić. Bardzo ważne jest jednocześnie, iż wygrana jest od razu gotówką – nie trzeba jej obracać przed wypłatą!

Prime MMA: zakład bez ryzyka 600 PLN

A może tak zakład bez ryzyka na obstawianie Prime MMA? Jest to okazja do postawienia kuponu, który przyniesie nam albo wygraną, albo pełny zwrot stawki. To działa na nieskomplikowanych zasadach:

 1. Postawienie kuponu w Fortunie
 2. Odebranie wygranej, gdy wszystkie typy okażą się trafione
 3. Zgarnięcie zwrotu stawki do 600 PLN, gdy nie uda nam się prawidłowo wskazać zwycięzców

Oferta z zakładem bez ryzyka dostępna jest dla nowych klientów marki Fortuna. Premię otrzymuje się po dokonaniu pierwszej wpłaty. W razie wygranej środki są gotówką, z którą można robić to, co tylko się chce. W promocyjnym kuponie nie muszą znajdować się zakłady bukmacherskie na gale organizowane przez federację Prime Show MMA.

Fortuna kod bonusowy
Fortuna kod bonusowy

Prime Show MMA: dodatkowe 10 PLN na obstawianie

Jeżeli jesteśmy nowymi klientami bukmachera Fortuna, możemy na start otrzymać od niego także dodatkowe 10 PLN na granie kuponów. Skoro wiemy już teraz, gdzie obstawiać Prime MMA, być może będziemy chcieli wykorzystać te środki właśnie na postawienie na tę galę.

Kto i jak może otrzymać dodatkowe 10 PLN na obstawianie? Te środki należą się każdemu, kto zdecydował się na utworzenie konta z kodem promocyjnym „BETONLINE” i dokonał przynajmniej jednej wpłaty w odpowiedniej wysokości.

Bonusowe pieniądze mogą, ale nie muszą, być wykorzystane na granie na Prime Show MMA. Tutaj każdy decyduje sam o tym, co chce typować oraz w jaki sposób.

 1. Wejście na stronę bukmachera Fortuna
 2. Zalogowanie na konto
 3. Dokonanie pierwszej wpłaty pieniędzy
 4. Odebranie dodatkowych 10 PLN oraz możliwość zagrania bez ryzyka do 600 PLN

Ofertą specjalną objęty jest tylko depozyt numer jeden, ale to nie oznacza, że za drugi przelew do bukmachera nie ma już wyjątkowych prezentów. Są, a jest to 50% do 200 PLN!

Prime MMA: bonus 50% do 200 PLN od Fortuny!

U bukmachera Fortuna jest na tyle dużo zakładów, że pierwsza wpłata jest zazwyczaj dopiero początkiem. Kiedy ktoś zdecyduje się przelać pieniądze do bukmachera po raz drugi, również ma szansę zgarnąć bonus. I to całkiem spory, bo 50% do 200 PLN!

Dzięki dodatkowej premii 200 PLN możliwe jest postawienie kuponów na Prime MMA i nie tylko, a to wszystko za środki pochodzące z kieszeni firmy bukmacherskiej. Dla wielu osób to niezwykła okazja do tego, by móc grać z jeszcze większym przytupem.

Chcesz odebrać taki bonus na obstawianie Prime MMA albo granie na coś zupełnie innego? Wystarczy wykonanie kilku kroków:

 1. Wejście na www.eFortuna.pl
 2. Zalogowanie na konto
 3. Dokonanie drugiej wpłaty
 4. Automatycznie odebranie 50% wartości przelewu aż do kwoty 200 PLN w formie premii specjalnej!
Prime MMA: bonus Fortuna 50% do 200 PLN
Prime MMA: bonus Fortuna 50% do 200 PLN

Odebranie bonusów powitalnych to krok do tego, by zostać graczem Fortuny pełną parą. Nie oznacza to jednak jednocześnie tego, iż nie można odbierać później już żadnych innych promocji. Wręcz przeciwnie – zawsze jest ich bardzo dużo u tego bukmachera!

Typowanie Prime MMA bez podatku. 14% wygranych ekstra!

Grając bez podatku, nie odczuwamy opłaty wnoszonej przy zawieraniu zakładów. Tym samym odebrać można 14% wygranych więcej, niż normalnie. Bukmacher Fortuna proponuje tego typu promocje bardzo regularnie i to również w przypadku gal Prime Show MMA.

Obstawianie bez podatku w Fortunie dostępne jest w zakładach na żywo przez 7 dni w tygodniu i to aż 24 godziny na dobę. Do zagrania w ten sposób potrzebny jest kupon o następujących parametrach:

 • Stawka co najmniej 2 zł
 • Kurs każdego typu wynoszący minimum 1.30
 • Co najmniej 3 typy na kuponie
 • Granie na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej oraz punktach przyjmowania zakładów

W przypadku oferty przedmeczowej zakłady bez podatku także są możliwe, ale tylko przy okazji niektórych wydarzeń. Zawsze Fortuna informuje o tym wystarczająco wcześnie, aby można było przygotować się do obstawiania.

Jeżeli uważnie śledzisz to, co dzieje się w branży freak fightów, nie będziesz zupełnie zaskoczony faktem, że banery bukmacherów to nieodłączny element tego typu imprez. Fortuna jest zawsze obecna przy eventach Prime Show MMA i to najlepszy dowód, że to właśnie tylko i wyłącznie w tym miejscu możliwe jest zawieranie zakładów na gale z tego cyklu. Tak samo jest zresztą przy obstawianiu High League – kolejnego konkurenta dla FAME.

A jakie jest wasze doświadczenie z typowaniem Prime MMA? Udało wam się kiedyś dzięki tej gali zarobić spore pieniądze?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

4.8 / 5. Ocen: 621

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x