Typowanie Gromda. Gdzie obstawiać i jakie pewniaki na najbliższą galę?

Typowanie Gromda to okazja do tego, by zagrać pewniaki na walki na gołe pięści. Gdzie można znaleźć kursy, bonusy i promocje na najbliższą galę? Sprawdź aktualne informacje na ten temat!

Typowanie Gromda. Gdzie obstawiać najbliższą galę z walkami na gołe pięści?
Typowanie Gromda. Gdzie obstawiać najbliższą galę z walkami na gołe pięści?

Gala Gromda 10. Kto będzie walczył?

Jubileuszowa gala Gromda 10 zaplanowana została na 2 września 2022 roku. Po raz kolejny impreza odbędzie się w GROMDA Fight Club w Pionkach. Kibice będą świadkami rywalizacji w tak zwanym turnieju zwycięzców, w którym wystąpią Mateusz „Don Diego” Lubiszyn, Vasyl Halych, Bartłomiej „Balboa” Domalik oraz Łukasz „Goat” Parobiec.

Wśród pozostałych uczestników Gromda 10 znalazło się miejsce dla wielu dobrze zapowiadających się młodych gwiazd. Walka o 100 tysięcy złotych, jak zawsze, będzie niezwykle ekscytująca i z pewnością chętnie obejrzą ją wszyscy żądni pięściarskich wrażeń.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus bez ryzyka + kod promocyjny BETONLINE

Losowanie walk Gromda 10 zaplanowano na 1 września, czyli czwartek dzień przed galą. To właśnie tego dnia kibice zostali poinformowani o tym, kto dokładnie i z kim będzie rywalizował w drabince turnieju głównego. Poniżej prezentujemy szczegóły na ten temat wraz z kursami bukmacherskimi, które pozwalają zagrać na Gromda 10 typy.

PojedynekKursyTypowanie
Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – Vasyl Halych1.85 – 1.85www.LvBET.pl >>
Miłosz „Wąsu” Wąsik – Sebastian „Scarface” Skiermański3.10 – 1.33www.LvBET.pl >>
Marcin „Żelo” Żelechowski – Jan „Tank” Sulecki3.10 – 1.33www.LvBET.pl >>
Liam „Davies – Mateusz „Niedźwiedź” Kopeć4.50 – 1.16www.LvBET.pl >>
Arkadiusz „Karabin” Sauter – Denis „Romuś” Romek1.28 – 3.30www.LvBET.pl >>
John „Big Bad John” Ferguson – Marcin „Wasyl” Wasilewski4.50 – 1.16www.LvBET.pl >>
Patryk „Gleba” Tołkaczewski – Krzysztof „Kaban” Mazurkiewicz1.16 – 4.50www.LvBET.pl >>
Brad „Dalton” Watson – Piotr „Bubu” Ćwik2.65 – 1.42www.LvBET.pl >>

Start wydarzenia Gromda 10 zaplanowano na 2 września na godzinę 20.

Gromda 10 typy bukmacherskie. Jakie pewniaki?

Odkąd tylko pojawiły się informacje na temat tego, kto będzie walczył podczas Gromda 10, typy bukmacherskie na to wydarzenie stały się głównym wątkiem dyskusji na forach bukmacherskich o sportach walki. Jakie są pewniaki, a komu raczej nie daje się zbyt dużych szans na sukces? Sprawdziliśmy, jakie dokładnie wygląda typowanie Gromda 10, a więc które starcia często są dodawane do kuponów, a jakie pojedynki są dla graczy sporym wyzwaniem i wolą je sobie odpuścić.

Każdy może zagrać swoje typy na Gromda 10, a w tym celu wystarczy, że odwiedzi www.LvBET.pl i przejdzie do zakładki „GROMDA” w dziale „MMA/Kick-boxing”. Na start obstawiania można z kodem promocyjnym „BETONLINE” odebrać 20 zł bez depozytu, a potem jest do zgarnięcia nawet 3333 zł ekstra!

Gromda 10 typy bukmacherskie - kupon LV BET
Gromda 10 typy bukmacherskie – kupon LV BET

Na kogo stawia się najwięcej? Ogromnym powodzeniem cieszą się zakłady na wygrane Sebastiana Skiermańskiego oraz Jana Suleckiego. Dużym pewniakiem zdaje się także być Mateusz „Niedźwiedź” Kopeć. Co ciekawe, gracze także mocno wierzą w Mateusza Kubiszyna. Pogromca Danisa Załęckiego stał się na tyle popularną postacią, że obecnie nie musi narzekać na brak fanów.

Nie trzeba posiadać bardzo dużych środków na koncie, by mieć szansę zarobić całkiem spore pieniądze dzięki obstawianiu walk na gołe pięści. Przykładowy kupon zawierający najpopularniejsze typy bukmacherskie Gromda 10 to potencjalna wygrana w wysokości prawie 1350 zł, a to wszystko za zagranie za zaledwie 150 zł.

Gromda – bonusy bukmacherskie. Aktualne promocje!

Nie bez powodu jedne strony są chętnie wybierane przez fanów grania na MMA, boks czy walki na gołe pięści. Pokazujemy poniżej, na jakie bonusy można liczyć na najbardziej znanych stronach typerskich.

STS – zakład bez ryzyka 100 zł + gwarantowane 1560 zł!

Na stronie www.STS.pl można utworzyć konto typerskie za darmo, wypełniając krótki formularz rejestracyjny. Aktualny kod promocyjny do wpisania to słowo „BETONLINE„. W pakiecie na start gracze mogą otrzymać więcej niż tylko jeden standardowy bonus!

STS kod promocyjny na bonus
Rejestracja w STS z kodem promocyjnym BETONLINE

Na dobry początek STS proponuje nowo zarejestrowanym 100 zł w formie zakładu bez ryzyka. Można dzięki tej ofercie zagrać kupon i otrzymać albo wygraną, albo zwrot zagranej stawki. Wysokość premii zależy od tego, za ile postanowimy postawić pierwszy zakład. Zagrać możemy go nie tylko na MMA, ale również i inne sporty.

W promocji powitalnej od bukmachera STS znalazło się też miejsce dla doładowań od trzech pierwszych wpłat. Gracze mogą dzięki temu dostać do 1500 zł ekstra. W pakiecie powitalnym znajduje się również 60 zł, które można zgarnąć za wykonanie wyjątkowych zadań typerskich.

Jak odebrać bonus powitalny w STS?

 1. Zarejestrowanie konta za darmo na www.STS.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE
 2. Postawienie pierwszego kuponu bez ryzyka ze zwrotem do 100 zł
 3. Odebranie bonusu od pierwszej wpłaty 100% do 300 zł
 4. Zdobycie drugiej premii 50% do 500 zł
 5. Trzeci depozyt? 50% aż do 700 zł do zgarnięcia!
 6. Do wykonania są specjalne zadania, które pozwalają zdobyć jeszcze 60 zł ekstra!

Po utworzeniu konta u bukmachera STS można korzystać z promocji, jakie ta marka proponuje swoim klientom. Tutaj każdy jest w stanie coś dla siebie znaleźć i co do tego nikt nie powinien mieć wątpliwości.

Fortuna – bonus bez depozytu + 810 zł!

Każdy, kto zdecyduje się utworzyć profil gracza na www.eFortuna.pl, dostanie od tego bukmachera 20 zł bez depozytu. Toprezent, dzięki któremu można postawić pierwszy kupon i nie wydać przy tym ani złotówki z konta bankowego. Przy dwóch depozytach można tu z kolei zdobyć nawet 810 zł ekstra. To wszystko w następującej formie:

 • 600 zł jako zakład bez ryzyka
 • 10% zł przy I wpłacie
 • 50% do 200 zł jako doładowanie II wpłaty

To miejsce, gdzie można obstawiać High League oraz Prime Show MMA!

Fortuna kod bonusowy
Fortuna kod bonusowy

Dzięki zakładowi bez ryzyka postawimy kupon, który może przynieść zwycięstwo lub da nam możliwość zdobycia zwrotu zagranej stawki. To, co wyróżnia tę ofertę na tle konkurencji, to bez wątpienia fakt, że można zdobyć naprawdę spory zwrot. Umożliwia to zagranie na starcie na naprawdę spore pieniądze!

Przy pierwszym depozycie dostaje się też dodatkowe 10 zł, które przyznawane są w formie punktów FKP. Druga wpłata to za to 50% do 200 zł.

Fuksiarz – 500 zł i Polsat Box Go Sport za darmo!

Fan sportów walki powinien mieć zapewniony dostęp do wielu kanałów telewizyjnych, które transmitują rozmaite wydarzenia bokserskie i nie tylko. Jeżeli chcemy zapewnić sobie pakiet sportowy Polsat Box Go za darmo, wystarczy, że utworzymy konto na www.Fuksiarz.pl.

Bukmacher Fuksiarz dla naszych Czytelników przygotował promocję, która pozwala zdobyć dostęp do Polsat Box Go na 30 dni. W ramach oferty dostaje się możliwość oglądania takich kanałów jak Eurosport, wszystkie propozycje z gamy Polsat Sport, a do tego również Eleven, wybrane programy Canal+ i sporo więcej!

 1. Wejście na www.Fuksiarz.pl
 2. Zapisanie się do gry za darmo
 3. Wpłacenie na konto co najmniej 50 zł
 4. Otrzymanie dostępu do Polsat Box Go na 30 dni (pakiet sportowy)
 5. Możliwość zagrania pierwszego kuponu ze zwrotem 50% do kwoty 500 zł!
fuksiarz polsat go
Bonus bez obrotu + Polsat GO w Fuksiarz.pl

Polsat Box Go, jak widać, to tylko część tego, co można znaleźć w promocji powitalnej od Fuksiarz. W tym miejscu dla nowych klientów przygotowano także 500 zł bez ryzyka, które można wykorzystać na obstawianie dowolnych wydarzeń sportowych.

Gromda, czyli walki na gołe pięści

Podczas gal Gromda fani mają okazję oglądać brutalne pojedynki w ringu o wymiarach 4×4 metry. To, co wyróżnia te wydarzenia, to przede wszystkim fakt, że uczestnicy na swoje pięści nie zakładają jakiejkolwiek ochrony. To dostarcza kibicom widoku krwi i zapewnia jedyne w swoim rodzaju widowisko.

Walki na gołe pięści to ciekawe zasady, które różnią się od tych, z jakimi mamy do czynienia podczas niezwykle popularnych u nas ‌gal MMA. Przede wszystkim fighterzy nie mogą się powalać – nie ma tutaj walki w parterze. Jak czytamy na stronie federacji, zastosowano tutaj „pierwotną formę boksu opartą na honorowej, brutalnej i męskiej rywalizacji”. Dzięki temu, że nie ma podziału na kategorie wagowe, wszystko zdaje się być bardziej naturalne i pozbawione „współczesnych” reguł. Jakby tego było mało, zawodnicy walczą aż do nokautu. Jeżeli pierwsze cztery rundy po 2 minuty nie przynoszą rozstrzygnięcia, piąta odbywa się już aż do upadłego, czyli gdy jeden zawodnik nie będzie w stanie kontynuować starcia.

Najbliższa gala Gromda. Gdzie obstawiać?
Najbliższa gala Gromda. Gdzie obstawiać?

Kibice początkowo mogą mieć wątpliwości, czy będą w stanie zapamiętać to, co w walkach Gromda jest najważniejsze. Wydaje się jednak, że nie jest to nic skomplikowanego, z czym ktokolwiek mógłby sobie nie poradzić.

Zasady walk Gromda. Najważniejsze reguły:

 • Walki odbywają się bez podziału na kategorie wagowe
 • Zawodnicy rywalizują w ringu bokserskim o wymiarach 4×4 metry
 • Każdy z uczestników gal walczy na gołe pięści – bez jakichkolwiek rękawic i zabezpieczeń
 • Pojedynek trwa cztery rundy po dwie minuty każda. W przypadku braku rozstrzygnięcia w tym czasie następuje odsłona numer 5, która trwa aż do nokautu

Jeżeli interesuje cię obstawianie Gromda, na pewno zasady walk w tej organizacji powinny być ci doskonale znane. Na szczęście, w każdej chwili możesz do nich wrócić, by sobie przypomnieć.

Turniej Gromda. Do wygrania jest aż 100.000 złotych!

Podczas gali Gromda jesteśmy zawsze świadkami rywalizacji w specjalnie przygotowanym turnieju, w którym nagroda główna to aż 100 tysięcy złotych. Ten, komu uda się zwyciężyć, otrzymuje pieniądze, a także może liczyć na angaż przy kolejnych galach. Wielu zawodników znanych współczesnemu kibicowi zaczynało właśnie od zwycięstwa turnieju Gromda.

Na czym polega turniej? Zawodnicy nie walczą w nim systemem „każdy z każdym”, ale rozlosowywani są do drabinki. Zwycięzca przechodzi dalej, natomiast przegrany odpada z gry. Ze względu na to, że walki na gołe pięści są bardzo brutalne, nierzadko mają miejsce kontuzje, a wówczas następuje zastępstwo. Zawsze przed galą pojawia się lista uczestników składająca się z blisko szesnastu nazwisk, mimo że ostatecznie najczęściej nie wszystkich wojowników mamy okazję oglądać w akcji.

Turniej Gromda to szansa dla zawodników na wygranie 100.000 zł!
Turniej Gromda to szansa dla zawodników na wygranie 100.000 zł!

Drabinka turniejowa rozpoczyna się od etapu 1/4 finału. Zwycięzcy przechodzą do półfinałów, gdzie walczą o miejsce w bezpośrednim pojedynku o 100 tysięcy złotych. Pomiędzy walkami wpisanymi do drabinki odbywają się jeszcze inne, z góry znane, starcia. Związani z galą Gromda są nie od dzisiaj raperzy Popek oraz Peja, bokser Artur Szpilka i nie tylko. Podczas gal jest okazja do tego, by zobaczyć wiele gwiazd znanych ze świata sportu i nie tylko.

Turniej Gromda – jakie są zasady?

 • Przed galą odbywa się losowanie, kto z kim będzie walczył
 • Rywalizacja oparta jest na drabince turniejowej
 • Przegrany odpada z gry, a zwycięzca melduje się w kolejnym etapie imprezy
 • Zwycięzca turnieju zdobywa 100 tysięcy złotych

Zasady walk w przypadku turnieju wyglądają tak samo, jak wszystkich innych starć podczas gal Gromda. Niewielki ring, tylko gołe pięści i walka aż do nokautu – to podoba się każdemu miłośnikowi brutalnych sportów!

Gromda – kto jest jej właścicielem?

Polski kibic sportów walki lubi, gdy dostarcza mu się jedyne w swoim rodzaju emocje. Im brutalniej, im więcej kontrowersji, im więcej gwiazd – tym lepiej. Gale Gromda zdają się świetnie wpasowywać w aktualny trend w branży MMA, freak fightów i tym podobnych. To jedna z tych imprez, na które czeka każdego roku bardzo wiele osób. Czym jest Gromda, kto za nią stoi, czego dokładnie można się spodziewać po jej najbliższej i w zasadzie każdej innej gali? Dobrze jest znać odpowiedź na tego typu pytania, zanim przystąpi się do oglądania – a tym bardziej do obstawiania – wydarzeń z cyklu Gromda.

Za federacją Gromda stoi przede wszystkim jedna postać – Mariusz Grabowski. Posiada on 70% udział w spółce. Pozostała część należy do jego syna, Marcela. Obaj panowie są jedynymi udziałowcami Gromda. Warto wspomnieć, że założyciel federacji organizującej walki na gołe pięści to postać niezwykle kontrowersyjna. Mariusz Grabowski ma za sobą odsiadkę w więzieniu, a sąd skazał go, między innymi, za pomoc w porównaniu pewnego biznesmena z Pomorza. Sam zainteresowany do zarzutów się nie przyznaje i uważa, że są jedynie oszczerstwami wysuniętymi przez niewiarygodnego świadka koronnego.

Zakłady bukmacherskie na Gromda. Obstawianie gal – gdzie?

Obstawianie Prime MMA oraz innych podobnych imprez pokazuje doskonale to, że w Polsce nie brakuje chętnych do grania zakładów na kontrowersyjne wydarzenia związane ze sportami walki. Jak to wygląda w przypadku gal Gromda, które również z pewnością zaliczyć można do tych wzbudzających duże, nieraz bardzo skrajne, emocje?

Dobrze jest przed kolejną edycją wiedzieć to, gdzie obstawiać walki Gromda oraz co dokładnie należy zrobić, by postawić kupon. Nie bez znaczenia dla wielu będzie również to, jakie przygotowane zostały promocje bukmacherskie, bonusy dla nowych klientów i czy jest możliwość, by typować bez podatku, ale jednocześnie w stu procentach legalnie!

Przed wybraniem bukmachera należy zawsze mieć na uwadze to, by kierować się przepisami prawa obowiązującego w naszym kraju. Nie wszystkie strony oferujące zakłady na sporty walki są dozwolone w Polsce. Dobrze wiedzieć, gdzie można zawierać zakłady, by nie popaść w konflikt z prawem i jednocześnie nie stracić pieniędzy, które wpłacimy na niesprawdzoną stronę.

Najczęściej gale, które w mniejszym lub większym stopniu nazwać można freak fightami, typować można tylko i wyłącznie u jednego bukmachera. Wynika to z faktu, że do wykorzystywania wyników w zakładach potrzebne jest wykupienie stosownej licencji. Tym samym dość często zdarza się to, że dana firma bukmacherska chce oferować zakłady na wyłączność na konkretne wydarzenie. Dzięki temu łatwiej jej wyróżniać się z tłumu, a obecnie mamy już przecież ponad dwadzieścia legalnych firm bukmacherskich.

Jeżeli więc nie znajdziesz w jednym miejscu kursów na Gromda, nie oznacza to, że w innym będzie tak samo. To wygląda zupełnie inaczej, niż w przypadku rozgrywek piłkarskich czy tenisowych, które są w zasadzie standardem na rynku bukmacherskim.

Gdzie obstawiać Gromdę? To ważne pytanie i dobrze jest znać na nie odpowiedź. Ta dostępna jest poniżej.

Jak obstawiać gale Gromda u bukmachera?

Co osoby interesujące się galami Gromda powinny wiedzieć na pewno? Z pewnością muszą być świadomi tego, że nie ma wielu stron internetowych, które oferowałaby zakłady na Gromda. Obstawianie gal z tego cyklu jest możliwe, ale nie wszędzie i dobrze jest jak najszybciej zdać sobie z tego sprawę. Tym bardziej, że nie brakuje w sieci informacji o rzekomej ofercie na typy Gromda.

Obstawianie gal Gromda możliwe jest na www.LvBET.pl. To legalny bukmacher, który na polskim rynku działa już od wielu lat. Warto wspomnieć, że mowa tutaj nie tylko o marce działającej online, ale także i stacjonarnie. Punkty LV BET można znaleźć na terenie całego kraju.

Obstawianie GROMDA w LV BET. Kod promocyjny
Obstawianie GROMDA w LV BET. Kod promocyjny

Jeżeli chcemy obstawiać walki Gromda w internecie, możemy w kilka chwil zrobić to właśnie w LV BET. Co jest do tego potrzebne? Przede wszystkim konto typerskie. Na szczęście, jego założenie to kwestia kilku chwil. Jakby tego było mało, na dobry początek odebrać można wiele premii na start – łącznie to aż 3333 zł z kodem promocyjnym „BETONLINE„!

Zakładanie konta LV BET do obstawiania gal Gromda

 1. Wejście na stronę internetową www.LvBET.pl
 2. Kliknięcie żółtego przycisku „Rejestracja”
 3. Wypełnienie formularza rejestracyjnego z kodem promocyjnym „BETONLINE” oraz podając kilka danych na swój temat
 4. Korzystanie z konta wedle uznania + odebranie bonusów powitalnych!

Na bieżąco przyglądamy się temu, co związane jest z obstawianiem gal Gromda. Chcemy, byście byli cały czas informowani, gdy cokolwiek się w tej kwestii zmieni. Śledźcie uważnie ten wpis, który jest aktualizowany na bieżąco. Można w nim przeczytać o zbliżających się galach, a także o tych archiwalnych.

Łącznie nowi klienci mogą otrzymać na dobry początek nawet 3333 złotych w postaci różnego rodzaju premii. Dokładnie pokazujemy poniżej, co można w tym miejscu zyskać oraz w jaki sposób.

1500 zł bonusu LV BET za I wpłatę

Każdy, kto zdecyduje się na założenie darmowego konta w LV BET, na dobry początek dostaje klasyczny bonus powitalny od pierwszej wpłaty. Dzięki tej promocji otrzymać można doładowanie 100% wartości przelewu nawet do kwoty 1500 zł. Jak to działa? Nie ma tu nic skomplikowanego:

 1. Utworzenie darmowego konta na www.LvBET.pl
 2. Dokonanie pierwszej wpłaty z zaznaczeniem opcji „Klasyczny Bonus Powitalny 1500 PLN”
 3. Odebranie nawet 1500 zł ekstra na typowanie!

Druga wpłata do LV BET z premią 1500 zł ekstra

Jeżeli po pierwszej wpłacie uznamy, że LV BET to bukmacher dla nas, będziemy mogli ponownie skorzystać z premii od depozytu. Przy drugim transferze środków do odebrania jest znów nawet 1500 zł ekstra. W pakiecie powitalnym już zatem na samym początku można zgarnąć nawet 3000 zł dodatkowych środków na obstawianie! To ogromne pieniądze, które wykorzystać można na obstawianie Gromda lub granie na inne wydarzenia sportowe.

 1. Logowanie na konto w LV BET
 2. Dokonanie drugiej wpłaty środków, wybierając opcję „Klasyczny Bonus 1500 PLN od drugiego depozytu”
 3. Otrzymanie nawet 1500 zł dodatkowych środków na typowanie!

Zakład bez ryzyka LV BET do 333 zł

A co powiecie na obstawianie walk Gromda bez ryzyka? W LV BET również i to jest możliwe! Na stronie internetowej www.LvBET.pl dla nowych klientów przygotowano pakiet powitalny, w którym znajduje się także zakład bez ryzyka. Można dzięki niemu odzyskać nawet 333,30 zł w przypadku porażki.

 1. Wejście na konto typerskie u bukmachera LV BET
 2. Wpłacenie pieniędzy po raz trzeci, zaznaczając jednocześnie „Zakład bez ryzyka 333 PLN”
 3. Możliwość postawienia bez ryzyka pierwszego kuponu po wpłacie
 4. Wygrana lub zwrot do 333 zł. Aby otrzymać maksymalną premię, należy zagrać za 333,30 zł

W tym materiale pojawiać się będą informacje o nowych promocjach, jakie pojawią się przy okazji najbliższej gali Gromda.

Jak grać typy na Gromda w LV BET?

Jeżeli chcemy grać typy na Gromda, wiemy już, iż potrzebujemy do tego jedynie konta bukmacherskiego w LV BET. Minusem grania na gale z walkami na gołe pięści jest to, że pojedynki odbywają się w systemie turniejowym, dlatego też przed startem imprezy nie zawsze jest wiele starć do postawienia. Starcia rozlosowywane są dopiero na dobę przed galą.

Obstawianie Gromda w LV BET
Obstawianie Gromda w LV BET

Chcesz obstawiać gale Gromda w LV BET? Nie ma w tym nic skomplikowanego. Wystarczy wejść na stronę bukmachera, a następnie wykonać kilka prostych kroków. Każdy sobie z tym poradzi, a poniżej prezentujemy wszystko bardzo dokładnie – od początku do końca.

 1. Gracz wchodzi na www.LvBET.pl
 2. Loguje się na swoje konto lub rejestruje je za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. W menu po lewej stronie wybiera dział „MMA/Kick-boxing”
 4. Następnie „Polska”
 5. I ostatnie kliknięcie na „Gromda”
 6. W celu zagrania konkretnego typu, wystarczy kliknąć na kurs, który jemu odpowiada

Zakłady bukmacherskie Gromda z powodzeniem grać można nie tylko na tradycyjnej stronie internetowej, ale również w aplikacji mobilnej bukmachera LV BET. Oferta na hitowe starcia często publikowana jest na wiele dni przed galą.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

4.8 / 5. Ocen: 941

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x