Polska – Meksyk: Oficjalne składy. Znamy „11” Polski na mecz z Meksykiem!

Już o godz. 17:00 reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata w Katarze. Znamy już oficjalne składy obu zespołów. Zobacz jakim składem Polska rozpocznie swój mecz z Meksykiem w grupie C Mundialu w Katarze.

Oficjalne składy Polska Meksyk

Polska – Meksyk to drugi mecz grupy C. W końcu poznaliśmy oficjalne składy Polski i Meksyku. Nie brakuje kilku niespodzianek. Do tej pory reprezentacje Polski i Meksyku mierzyły się ze sobą 8-krotnie. Co ciekawe obecnie bilans ten jest równy – 3 zwycięstwa Polski i Meksyku, 2 remisy. Bilans bramkowy jest na korzyść Meksyku (13-9).

Mamy ogromną nadzieję, że „11” wybrańców Czesława Michniewicza pokaże się z dobrej strony i poprawi bilans na korzyść Polski. Oto jaki skład przygotował selekcjoner na mecz z Meksykiem.

Polska – Meksyk: Oficjalne składy

🇵🇱 Skład reprezentacji Polski na mecz z Meksykiem 🇵🇱

Polska: Szczęsny – Bereszyński, Kiwior, Glik, Cash – Krychowiak, Sebastian Szymański, Zalewski, Zieliński, Kamiński – Lewandowski (c)

Polska - Meksyk: Oficjalny skład reprezentacji Polski

🇲🇽 Skład reprezentacji Meksyku na mecz z Polską 🇲🇽

Meksyk: Ochoa – Sanchez, Montes, Moreno, Gallardo – Alvarez, Herrera, Guardado – Lozano, Martin, Vega

UWAGA MUNDIAL 2022! Sprawdź nasze typy na MŚ 2022 od legendarnych typerów. Nie wiesz, gdzie grać zakłady? Sprawdź ofertę i bonusy na Mundial 2022, jakie oferują popularni i legalni w Polsce bukmacherzy na Mundial!

Polska – Meksyk: W jakim ustawieniu zagramy z Meksykiem?

Polska - Meksyk: Ustawienie, Formacja

Czesław Michniewicz zdecydował się zgodnie z naszymi zapowiedziami na formację 1-4-5-1. Zagęszczenie pola boiska wydaje się być głównym planem na to spotkanie. Wyjście jednym napastnikiem może być ofensywnie ryzykowne, natomiast jak wyjdzie w praniu – zobaczymy!

V2: Czesław Michniewicz zdecydował się na wyjście na Meksyk ustawieniem 1-4-4-2. Mało kto spodziewał się, że Polska wyjdzie na Meksyk aż 2 napastników!

V3: A więc jednak. Czesław Michniewicz wyrolował wszystkich i finalnie wyjdziemy w doskonale znanym nam ustawieniu 1-3-5-2. „Doskonale” to może pewne nadużycie, ale w zdecydowanej większości meczów graliśmy właśnie tego typu ustawieniem. Do boju Polsko!

Polska – Meksyk: Co warto wiedzieć?

🇵🇱 Polska – Meksyk: Godzina meczu 🇲🇽17:00
🇵🇱 Polska – Meksyk: Kiedy mecz 🇲🇽22.11.2022
🏟️ Polska – Meksyk: Na jakim stadionie? 🏟️974 Stadium
📺 Gdzie obejrzeć mecz Polska – Meksyk? 📺TVP, TVP Sport, sport.tvp.pl
🎤 Kto komentuje mecz Polska – Meksyk? 🎤Mateusz Borek, Janusz Michallik

Nie znalazłeś tu interesujących Cię informacji? Zerknij do innych tekstów związanych z meczami Polski na Mundialu w Katarze!

4.8 / 5. Ocen: 18

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x