Napastnik Realu Madryt broni Djokovicia

Serbski tenisista ma za sobą bardzo trudny okres. Niezaszczepiony przeciw COVID-19 Novak Djoković nie zagra w zbliżającym się wielkoszlemowym turnieju Australian Open. W obronie sportowca stanął piłkarz Realu Madryt, Luka Jović.

Napastnik Realu Madryt broni Djokovicia

Piłkarze z Bałkanów wspierają Djokovicia

Skończyła się walka o to, czy lider światowego rankingu tenisistów będzie mógł zagrać w tegorocznym Australian Open. Wiza serbskiego sportowca została anulowana i tym samym Djoković został zmuszony do opuszczenia kraju. Dodatkowo 34-latek otrzymał karę trzyletniego zakazu wjazdu do Australii. Nie jest jednak pewne, że ta decyzja nie zostanie unieważniona w przyszłości.

Wsparcie tenisiście okazał Luka Jović. 24-letni piłkarz na swoim profilu instagramowym opublikował ilustrację przedstawiającą kort tenisowy. Po jednej stronie siatki znajdują się postacie symbolizujące przeciwników Djokovica, australijskie władze oraz wyobrażenie koronawirusa. Z kolei po drugiej stronie znajduje się serbski tenisista. Ponadto, zawodnik „Królewskich” wymieniał dobroczynne gesty Djokovicia.

Jović nie jest jedynym piłkarzem, który stanął po stronie 34-letniego sportowca. Były obrońca Liverpoolu, Dejan Lovren, zamieścił na Twitterze tę samą grafikę, co Serb na swoim Instagramie.

5 / 5. Ocen: 1

Najnowsze wiadomości

Back to top button