Nadzieja umiera ostatnia – 350 PLN za gola Lecha w rewanżu z Crveną!

Maksymilian KotowskiMaksymilian Kotowski
11 sierpnia 2025 09:47
Nadzieja umiera ostatnia – 350 PLN za gola Lecha w rewanżu z Crveną!

Po porażce 1:3 w pierwszym meczu w Poznaniu, „Kolejorz” w rewanżu w Belgradzie będzie musiał zagrać odważnie i skutecznie w ofensywie. Jeżeli ktoś wierzy w mistrza Polski, może skorzystać z ciekawej opcji u bukmachera Superbet i zarobić dodatkowe 350 PLN za gola zdobytego przez jedenastkę Lecha!

Bonus 350 PLN za bramkę Lecha z Crveną

  1. Założyć konto na www.Superbet.pl, używając kodu promocyjnego BETONLINE.
  2. Wpłacić pierwszy depozyt w wysokości minimum 50 PLN.
  3. Odebrać bonus powitalny – 100% od wpłaty do 200 PLN oraz dodatkowe 35 PLN.
  4. Postawić pierwszy kupon singiel na to, że Lech Poznań strzeli gola w meczu z Crveną Zvezda (rynek przedmeczowy – „Lech strzeli gola: TAK” lub „Liczba goli drużyny – Lech Poznań – powyżej 0.5”). Minimalna stawka to 2 PLN z salda depozytowego.

Warto pamiętać, że w tej akcji liczy się wyłącznie pierwszy zakład postawiony po rejestracji i musi on zostać zawarty za środki z depozytu. Kupony zagrane za freebety lub inne bonusy nie będą brane pod uwagę.

Dodatkowym atutem dla nowych graczy jest fakt, że Superbet w pierwszym tygodniu gry oferuje cashback do 3500 PLN, a zainstalowanie aplikacji mobilnej w ciągu 7 dni od rejestracji przynosi kolejne 20 PLN bonusu.

Udostępnij artykuł:

Komentarze (0)

Publikując komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie podanej nazwy i treści, które będą widoczne publicznie. Zobacz Politykę prywatności.

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!