Move Federation wyniki meczów. Kto wygrał, kto przegrał?

Sprawdź z Move Federation wyniki. Relacja na żywo to coś w sam raz dla tych, którzy chcą wiedzieć, kto wygrał podczas gali w Arenie Gliwice w dniu 19.11.22.

Move Federation wyniki meczów. Kto wygrał, kto przegrał?
Move Federation wyniki meczów. Kto wygrał, kto przegrał?

Move Federation wyniki meczów. Kto sobie poradził?

Move Federation to okazja do zobaczenia w akcji celebrytów grających w piłkę nożną. Jest owocem współpracy między innymi włodarzy FAME MMA oraz osób związanych z Kanałem Sportowym. W planach są na pewno trzy edycje imprezy i prawdopodobnie dopiero wtedy będzie można obwieścić, czy jest ona sukcesem, czy też kompletną porażką.

Piłkarska gala numer jeden Move Federation zaplanowana została na 19.11.22. Już od momentu jej ogłoszenia wiadomo było, iż odbędzie się w Arenie Gliwice. To obiekt, który miał już okazję gościć uczestników wielu głośnych eventów. Wiele wejściówek na Move sprzedało się szybko, co nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę, kogo zaproszono do udziału w imprezie.

Wydarzenie⚽️Move Federation⚽️
Data🗓️19.11.22🗓️
Miejsce🏟️Arena Gliwice🏟️
Wyniki⬇️Sprawdź poniżej!⬇️

Move Federation – stawianie kuponów na żywo!

Legalny bukmacher www.eFortuna.pl posiada w swojej ofercie zakłady na gale Move Federation. Na tej stronie internetowej znajdziemy nie tylko ofertę przedmeczową, ale także na żywo. Dzięki temu można stawiać kupony nawet wtedy, gdy mecze piłkarskie czy walki MMA już się rozpoczęły.

Jak postawić na Move Federation w Fortunie?
⬇️ ⬇️ ⬇️

  1. Wejście na www.eFortuna.pl
  2. Założenie konta z kodem „BETONLINE
  3. Odebranie 20 PLN bez depozytu!
  4. Przejście do „Zakłady live”, a następnie „Move Federation”
  5. Wybranie typów, które nas interesują
Move Federation obstawianie w Fortunie
Move Federation obstawianie w Fortunie

Nowi gracze mogą wykorzystać w Fortunie kod promocyjnyBETONLINE„, a w pakiecie na start otrzymują nie tylko wspomniany już 20 PLN bonus bez depozytu, ale także zakład bez ryzyka do 600 PLN i premię 10 PLN przy pierwszej wpłacie. Nie mogło też tu, oczywiście, zabraknąć bonusów na mundial 2022.

Z Move Federation wyniki to na pewno dla wielu będzie coś interesującego. To okazja do tego, by przekonać się, jak poradziły sobie gwiazdy internetu i nie tylko w zupełnie innej dla siebie roli. Jak poradził sobie na boisku Wojciech Gola, Boxdel czy chociażby Maciej Turski znany z komentowania walk MMA? Na te oraz inne pytania odpowie przygotowana z Move Federation relacja na żywo, która jest dostępna w tym wpisie.

Move Federation relacja na żywo

Move Federation relacja na żywo jest dla każdego, nawet tych osób, które nie do końca orientują się, czym jest ta impreza oraz jakie są jej najważniejsze zasady. Niemniej jednak warto znać przynajmniej podstawy reguł, jakie rządzą na arenie Move. Arenie, która ma kształt elipsy, a więc nie przypomina standardowego boiska.

Podczas Move Federation mecze trwają łącznie 20 minut, czyli każda połowa to 10 minut rywalizacji. Drużyny składają się z sześciu zawodników i podczas pojedynku nie mogą dokonywać żadnych zmian, a wyjątek stanowi tutaj przywołanie superbohatera. Ten ostatni może być na placu gry jedynie przez 120 sekund.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Niektórych może zaskoczyć to, jak wysokie padły w Move Federation wyniki. Powód jest prosty i nie chodzi tylko o to, iż mowa tu o spotkaniach z udziałem amatorów. Przede wszystkim w Move Federation można za celne trafienie do bramki zdobyć więcej niż jeden punkt. Wszystko zależy od sposobu pokonania bramkarza. I tak, na przykład, za bramkę z drugiej połowy otrzymuje się 2 punkty, a za gola po „supermove” – aż 3. Do tych najlepiej wycenianych zagrań należą: przewrotka, szczupak i nożyce.

Przygotowana przez naszą redakcję z Move Federation relacja to odpowiedź na potrzeby wszystkich tych, którzy z jakiegoś powodu nie będą mogli obejrzeć tej imprezy na własne oczy.

Move Federation kto wygrał, kto przegrał?

Move Federation kto wygrał, kto przegrał?
Move Federation kto wygrał, kto przegrał? (fot. screen/YouTube)

Ważne jest dla kibiców, aby dowiedzieć się na Move Federation kto wygrał, a także komu się nie powiodło. Przygotowane w tym miejscu wyniki na żywo są najlepszym sposobem na to, aby w ciągu chwili dowiedzieć się więcej na temat tego, jak potoczyła się gala. Czy były niespodzianki, czy raczej wszystko odbyło się zgodnie z tym, co większość przewidywała?

Jeżeli chcesz sprawdzić z Move Federation wyniki, wystarczy, że obejrzysz tabelę zamieszczoną poniżej. Zawarte są w niej wszystkie najistotniejsze dane związane z rezultatami, jakie padły podczas Move Federation.

W nawiasie podajemy wyniki do przerwy.

MeczWynik
Team Tromba – Team WK5:1 (3:1)
Team Boxdel – Team Gola3:1 (1:0)
Team Bungee – Team Crusher1:15 (0:7)
Team X – Team Natsu World1:12 (0:5)
Mecz o Big Final: Team Boxdel – Team Tromba3:1 (0:0)

Ekipy Team Crusher oraz Team Boxdel awansowały do turnieju Big Final. Wystąpi w nim także Team Natsu World.

W tabeli nic się nie pojawiło? Przypominamy, że jest tutaj dostępna Move Federation relacja na żywo, a to oznacza, iż wyniki są dodawane na bieżąco. Jeżeli jeszcze nic nie zostało zmienione, prawdopodobnie żaden mecz nie został zakończony.

Czy sprawdziły się kursy, jakie wstawiał przed galą chociażby bukmacher Fortuna? A może jednak faworytom nie udało się stanąć na wysokości zadania? Wydaje się, że wszystko to widać dość wyraźnie. Na wnioski szczegółowe przyjdzie jednak z pewnością jeszcze czas.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 493

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x