Martyna Grajber-Nowakowska dołączyła do ŁKS-u Commercecon Łódź!

Przed siatkarkami ŁKS-u Commercecon Łódź w sezonie 2022/23 jeszcze co najmniej dwa mecze wielkiego finału fazy play-off TAURON Ligi! Trzecie spotkanie z Developresem BELLA DOLINA Rzeszów „Łódzkie Wiewióry” rozegrają już dziś, w środę 10 maja. Podczas niego w biało-czerwono-białych barwach ponownie zobaczymy Martynę Grajber-Nowakowską, która wesprze drużynę na zasadzie transferu medycznego.

Martyna Grajber ponownie zagra w ŁKS-ie Commercecon (Fot.: FIVB/materiały prasowe)

Martyna Grajber-Nowakowska na ratunek „Łódzkim Wiewiórom”

Zakontraktowanie Martyny Grajber-Nowakowskiej przez ŁKS Commercecon na samym finiszu sezonu 2022/23, to oczywiście pokłosie poważnej kontuzji podstawowej przyjmującej „Łódzkich Wiewiór”, Zuzanny Góreckiej, o której pisaliśmy na łamach naszego portalu w dniu wczorajszym. Jest on o tyle zaskakujący, że we według wtorkowych doniesie medialnych bohaterką transferu medycznego do łódzkiego klubu miała być… Olivia Różański, która również zakończyła już rywalizację na włoskiej ziemi.

O powrocie Martyny Grajber-Nowakowskiej, która występowała w ŁKS-e Commercecon w poprzednim sezonie, klub poinformował w oficjalnym komunikacie prasowym na zaledwie siedem godzin przed rozpoczęciem trzeciego spotkania finałowego z Developresem BELLA DOLINA Rzeszów.

„W barwach ŁKS-u Commercecon Łódź wystąpi Martyna Grajber-Nowakowska, która nie odmówiła byłemu klubowi pomocy w trudnym momencie. Martyna wesprze Łódzkie Wiewióry na zasadzie transferu medycznego (…) W sezonie 2021/2022 przyjmująca reprezentowała ŁKS Commercecon Łódź w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski i CEV Cup. W TAURON Lidze wystąpiła w 29 meczach, zdobywając dla Łódzkich Wiewiór 198 punktów, w tym 16 z zagrywki i 24 blokiem. W ekstraklasie zanotowała średnie przyjęcie na poziomie 48,17% (24,94% perfekcyjnego). Brązowy medal mistrzostw Polski zdobyty z Łódzkimi Wiewiórami był piątym krążkiem w jej karierze” – przypomina łódzki klub.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Po wywalczeniu brązowego medalu z „Wiewiórami” Martyna Grajber-Nowakowska przeniosła się do Włoch, gdzie rozegrała pełen sezon w barwach Unionvolley Pinerolo, spełniając tym samym jedno ze swoich sportowych marzeń. Przyjmująca wystąpiła w 31 spotkaniach włoskiej ekstraklasy i zdobyła dla swojego klubu 230 punktów, o doskonałej postawie w elemencie przyjęcia nie wspominając.

Czytaj też:

Trzeci mecz finałowy TAURON Ligi 2022/23 ŁKS Commercecon Łódź – Developres BELLA DOLINA Rzeszów w środę 10 maja o godzinie 17:30 w Sport Arenie. Transmisja w Polsacie Sport.

Źródło: volley24.pl/ŁKS Commercecon Łódź

5 / 5. Ocen: 2

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

Back to top button