Leszek Ojrzyński na wylocie z Korony Kielce!!!

Decyzją Zarządu Korona S.A. trener Leszek Ojrzyński z dniem 29 października 2022 roku został odsunięty od prowadzenia pierwszej drużyny Korony Kielce – poinformowano w oficjalnym komunikacie prasowym beniaminka PKO Bank Polski Ekstraklasy!

Leszek Ojrzyński na wylocie z Korony Kielce!!! (Fot.: Ekstraklasa SA/materiały prasowe)

Trener Ojrzyński odsunięty od pierwszego zespołu Korony Kielce

Decyzja o zmianie trenera w Koronie Kielce zapadła po kolejnym meczu bez zwycięstwa, już ósmym z rzędu! W sobotę byli już podopieczni Leszka Ojrzyńskiego tylko zremisowali 1:1 z Piastem Gliwice, tracąc gola w końcówce meczu. Po piętnastu seriach meczów sezonu 2022/23 PKO Bank Polski Ekstraklasy beniaminek ze stolicy województwa świętokrzyskiego mają na swoim koncie trzynaście punktów i zajmują miejsce w strefie spadkowej.

Przypominamy, że 50-letni szkoleniowiec wrócił do Kielc 17 grudnia 2021 roku po 8 latach przerwy. Poprowadził drużynę w 33 oficjalnych spotkaniach, na które złożyło się łącznie 11 zwycięstw, 10 remisów oraz 12 porażek. 29 maja 2022 roku, po dwóch latach absencji na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, trener Leszek Ojrzyński wprowadził Koronę Kielce do PKO BP Ekstraklasy. Zwycięstwo nad Chrobrym Głogów przejdzie do historii klubu, a bramka Jacka Kiełba w ostatniej minucie dogrywki będzie wspominana przez kolejne pokolenia kibiców. 

Trenerze, dziękujemy za pozostawione serce oraz zaangażowanie w rozwój naszego klubu. Życzymy powodzenia w kolejnych wyzwaniach zawodowych! – napisano w oficjalnym komunikacie prasowym Korony Kielce.

Pierwszą drużynę Korony Kielce w zaplanowanym na niedzielę 6 listopada spotkaniu z Lechem Poznań poprowadzi trener Kamil Kuzera. O kolejnych decyzjach klub będzie informował na bieżąco.

Źródło: meczyki.org

5 / 5. Ocen: 1

Bartosz Kamiński

Co ja robię na Sport1? Głównie zajmuje się wiadomościami ze świata siatkówki, gdyż to właśnie siatka to moja pierwsza miłość. Dodatkowo typuję w zakładach online, póki co bez sukcesów :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x