Kto za Jurasa i Janisza? Już wiemy, kto skomentuje KSW 65!

Kibice w Polsce długo czekali na tę wiadomość. Wiemy już, kto skomentuje KSW 65 na platformie Viaplay. Podano nazwiska osób, które mają zastąpić za mikrofonami Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego oraz Andrzeja Janisza.

Kto za Jurasa i Janisza? Już wiemy, kto skomentuje KSW 65!
Kto za Jurasa i Janisza? Już wiemy, kto skomentuje KSW 65!

Komentatorzy KSW 65 w Viaplay

KSW 65 będzie pierwszą galą cyklu pokazywaną przez platformę Viaplay. Nie jednak ostatnią, gdyż w przyszłym roku organizacja ma przygotować dla kibiców aż dwanaście imprez, z czego przynajmniej cztery mają być zagranicznymi (o ile będzie taka możliwość). Kibiców czeka więc spora rewolucja i nie chodzi tutaj tylko o częstotliwość odbywania się gal.

Podczas KSW 65 będziemy świadkami zmiany za mikrofonami. Tej imprezy nie skomentują już Andrzej Janisz oraz Łukasz „Juras” Jurkowski. Duet z Polsatu ze względu na zobowiązania kontraktowe nie mógł podjąć współpracy z Viaplay i dlatego trzeba było poszukać osób, które będą w stanie go zastąpić.

Podczas konferencji KSW i Viaplay nie podano nazwisk nowych komentatorów. Trzeba przyznać, że z ich ogłoszeniem czekano bardzo długo, gdyż kibice poznali je na dużo mniej niż tydzień przed galą. Wszystko ze względu na fakt, że szukano odpowiednich kandydatów i prowadzono rozmowy z tymi, którzy znaleźli się na celowniku federacji oraz jego nowego partnera ze Skandynawii.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Kto zastąpi Jurasa i Janisza? Mamy nazwiska!

Jednego z dwóch nazwisk w zestawieniu komentatorskim można było się spodziewać, gdyż z dużym uznaniem wypowiadał się o nim Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW. Mowa o Dominiku Durniacie. Wraz z nim usłyszymy podczas KSW 65 Macieja Turskiego.

Wszystko jest już zatem jasne – komentatorzy KSW 65 to Maciej Turski oraz Dominik Durniat. Nie wiadomo na razie, czy przy okazji kolejnych gal będą sprawdzane inne zestawienia czy jest to już duet docelowy, który będzie pracował przy wszystkich najbliższych galach KSW organizowanych przy współpracy z Viaplay.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Niektórzy uważali, że jest szansa na to, by KSW 65 skomentował Mateusz Borek pracujący w Viaplay. Dziennikarz ten znany jest jednak przede wszystkim z relacjonowania piłki nożnej i raczej jego zaangażowanie w pracę przy mikrofonie przy transmisji KSW 65 wydawało się mało realne. Tę postać też jednak zobaczymy w trakcie gali w tej samej roli, co swego czasu przy imprezach MMA pokazywanych w PPV współtworzonym z Polsatem.

Gala KSW 65 pełna hitów

KSW 65 typy zachęcają do obejrzenia tej imprezy, gdyż w niektórych starciach trudno o wskazanie faworyta (bukmacherzy online kursy wystawili już dawno), a mamy także takie zestawienia, gdzie można spodziewać się ciekawych nokautów czy poddań.

Nie będzie można obejrzeć KSW 65 za darmo. Viaplay zniosło możliwość skorzystania z okresu próbnego, więc za skorzystanie z usług tego portalu trzeba uiścić opłatę wraz z pierwszym dniem oglądania .

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kotowski
Maksymilian Kotowski
Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Podobne do: Kto za Jurasa i Janisza? Już wiemy, kto skomentuje KSW 65!

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P