Typy na KSW 65. Jakie pewniaki na galę?

Sprawdź już teraz typy na KSW 65, czyli to, jakie pewniaki grane są najczęściej – na które zakłady warto zwrócić uwagę, a jakie lepiej sobie darować. Jeżeli interesują cię zakłady bukmacherskie na KSW 65, trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Typy na KSW 65. Jakie pewniaki na galę?
Typy na KSW 65. Jakie pewniaki na galę?

KSW 65 karta walk. Hit za hitem!

Gala KSW 65 od dawna była zapowiadana jako jedna z lepszych, jakie czekają fanów MMA w Polsce w tym roku i to nie tylko na arenie krajowej, ale także przynajmniej europejskiej. Trzeba przyznać, że przygotowana na KSW 65 karta walk robi naprawdę dobre wrażenie, a wszystko dopełniają oczywiście dwie główne walki wieczoru – obie o pasy mistrzowskie.

To, co już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę, to bez wątpienia fakt, że zobaczymy podczas KSW 65 nie dziewięć, jak zazwyczaj, ale aż dziesięć pojedynków. Spodziewać się zatem można tego, że emocje trwać będą długo, a main event może rozpocząć się nawet tuż przed północą.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus bez depozytu

Jakie pojedynki najmocniej elektryzują fanów MMA w naszym kraju? Poza starciem Khalidov – Soldić spore zainteresowanie jest też walką o mistrzostwo kategorii piórkowej, w której Daniel Torres spróbuje po raz drugi pokonać Salahdine’a Parnasse’a, udowadniając wszystkim, że jego wcześniejsze zwycięstwo nie było tylko dziełem przypadku, a czymś więcej.

W Gliwicach zobaczymy również jedną walkę kobiet, a będzie to pojedynek w kategorii wagowej do 65,8 kilogramów. Zmierzy się w nim Anita Bekus oraz Magdalena Sormova. Imprezę otworzą z kolei dwie walki z udziałem młodych, początkujących adeptów MMA – Patryka Likusa z Aleksanderem Loofem, oraz Szamana Erzanukajewa z Bartoszem Rewerą.

Jakie walki na KSW 65? Oto pełna karta:

🏆 Walka wieczoru – o pas wagi średniej 🏆

  • 83,9 kg: Mamed Khalidov (35-7-2, 15 KO, 16 sub) – Roberto Soldić (19-3, 16 KO, 1 sub)

🏆 Walka o pas mistrzowski wagi piórkowej🏆

  • 68,5 kg: Daniel Torres (12-4, 6 KO, 1 sub) – Salahdine Parnasse (15-1-1, 2 KO, 5 sub)

Reszta walk:

  • 65,8 kg Damian Stasiak (18-5, 8 KO, 3 sub) – Lom-Ali Eskijew (17-5, 8 KO, 2 sub)
  • 70,3 kg: Roman Szymański (14-6, 2 KO, 3 sub) – Mateusz Legierski (7-0, 4 KO, 1 sub)
  • 77,1 kg: Adam Niedźwiedź (8-4, 1 KO, 7 sub) – Miroslav Broz (12-3, 1 KO, 2 Sub)
  • 93 kg: Damian Piwowarczyk (4-0, 1 KO, 2 sub) – Marc Doussis (7-0 1NC, 5 KO, 2 Sub)
  • 120,2 kg: Michał Kita (20-13-1) – Marek Samociuk (4-1)
  • 52,2 kg: Anita Bekus (4-2, 2 KO) – Magdalena Sormova (10-3, 2 KO, 5 sub)
  • 65,8 kg: Patryk Likus (1-0) – Hassan Shaaban Diaz (0-0)
  • 61,2 kg: Szamad Erzanukajew (0-0) – Bartosz Rewera (1-0, 1 KO)
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie oglądać transmisję z KSW 65?

Przy tak wielu hitowych starciach trudno dziwić się temu, że kibice cały czas pytają się o to, czy dostępne będzie KSW 65 za darmo oraz jak w ogóle ten pojedynek obejrzeć legalnie. W tej materii doszło do sporych zmian, dlatego trzeba było się przygotować na tego typu dylematy ze strony fanów. Organizatorzy stanęli jednak na wysokości zadania i odpowiednio przygotowali dostępne materiały ze sporym wyprzedzeniem, by nikt nie miał wątpliwości, w jaki sposób będzie można oglądać KSW 65 w internecie.

Po raz pierwszy w historii KSW nie będzie można gali obejrzeć za pośrednictwem KSW TV czy serwisów związanych z Polsatem. W Polsce jedyną legalną relację wideo przeprowadzi Viaplay – portal streamingowy, który znany jest chociażby z transmisji Bundesligi. Kibice nie muszą się czuć tym faktem zawiedzeni, gdyż abonament miesięczny w tym miejscu jest kosztem niższym, niż dotychczas pojedyncza gala w PPV.

Jeżeli ktoś chce wykupić dostęp do KSW 65 online, będzie mógł to zrobić nawet na kilka godzin przed startem wydarzenia. Oczywiście, dobrze jest nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Szczególnie, iż w Viaplay nie ma okresu próbnego, a więc nie ma możliwości, by oglądać galę bez jakichkolwiek opłat.

KSW 65 transmisja online - w Polsce tylko w Viaplay!
KSW 65 transmisja online – w Polsce tylko w Viaplay!

Typy na KSW 65. Sprawdź pewniaki!

Zapowiadają się nam naprawdę solidne starcia, dlatego też typy na KSW 65 to hit, wśród typerów w naszym kraju. Na kogo konkretnie stawia się najczęściej? Które pojedynki zdają się nie mieć wyraźnego faworyta? Przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych zestawienie, które powinno przybliżyć sylwetki bohaterów gliwickiego wydarzenia.

61,2 kg: Szamad Erzanukajew (0-0) – Bartosz Rewera (1-0, 1 KO)

Erzanukajew po raz pierwszy na zawodowej ścieżce stanie do walki, więc dla niektórych osób niezwiązanych mocno z MMA jest on wielką niewiadomą. Jest on jednak wyraźnym faworytem bukmacherów i nie jest to nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że mówimy o jednym z największych talentów polskiego MMA. Na co dzień Szamad trenuje w WCA Fight Team, a na koncie ma już sporo sukcesów na amatorskiej ścieżce – wygrywał na Armia Fight Nich czy Slava Republic.

Kursy bukmacherskie nie pozostawiają złudzeń, że w tym pojedynku powinien wygrać zawodnik wpisywany najczęściej jako pierwszy, czyli właśnie Szamad Erzanukajew. Bartosza Rewerę skazuje się tu na porażkę.

Typ: wygra Erzanukajew – kurs 1.22 na www.eFortuna.pl

65,8 kg: Patryk Likus (1-0) – Alexander Loof (2-0, 1 KO)

W tym pojedynku przeciwko polskiemu zawodnikowi wystąpić miał Luke Santarelli. Norweg zmuszony był wycofać się z powodu kontuzji i dlatego na ostatnią chwilę szukano za niego zastępstwa. Wybór padł na innego Skandynawa – Aleksandera Loofa.

Szwed od roku występuje na zawodowych galach MMA. Jak na razie ani razu nie przegrał, a stoczył dwa starcia – obie miały miejsce podczas imprez organizacji Fight Club Rush. Z kolei Likus jak na razie na koncie ma jedno zawodowe zwycięstwo, które miało miejsce podczas KSW 59. Urodzony w Katowicach fighter w swoim debiucie poradził sobie z Cyprianem Wieczorkiem.

Typy na Likus - Loof (KSW 65)
Typy na Likus – Loof (KSW 65)

Zdecydowanie więcej osób wybiera w tym przypadku zakład na to, że wygra Likus i wydaje się to być jak najbardziej uzasadnione. Ten zawodnik, co prawda, da nam zarobić mniej, niż jego rywal, ale jego zwycięstwo wydaje się być dość pewne, chociaż tutaj trzeba podkreślić, że Loof nie jest wcale uważany za jednego z najsłabszych uczestników gali KSW 65.

Typ: wygra Likus – kurs 1.45 na www.STS.pl

52,2 kg: Anita Bekus (4-2, 2 KO) – Magdalena Sormova (10-3, 2 KO, 5 sub)

Dla Anity Bekus będzie to najtrudniejszy sprawdzian w MMA do tej pory. Polka związana jeszcze do niedawna ze sportami sylwetkowymi od 2018 stara się wkroczyć do świata najlepszego MMA i jak na razie jest na dobrej drodze, by w końcu swój cel osiągnąć. Podczas KSW 65 będzie musiała powalczyć jednak z doświadczoną Magdaleną Sormovą, dlatego tutaj jej zwycięstwo nie wydaje się być szczególnie prawdopodobne.

Bekus jak na razie na koncie ma cztery wygrane i dwie przegrane. Na co dzień trenuje w Łodzi w klubie Octopus. I chociaż jest tylko rok młodsza od swojej oponentki, nie może pochwalić się tyloma stoczonymi – i jednocześnie wygranymi – pojedynkami. Sormova walczyła chociażby dla Invicta FC – jednej z najbardziej znanych organizacji kobiecego MMA. 32-latka z czeskiej Pragi w swoim portfolio ma występy na eventach nie tylko w Europie, ale także Azji czy Ameryce Północnej.

Dźwignie tej fighterki poczuło już wiele przeciwniczek. Niestety, wydaje się, że Bekus będzie tutaj kolejną z nich i Polce nie uda się wygrać tego występu.

Typ: wygra Sormova – kurs 1.30 na www.LvBET.pl

120,2 kg: Michał Kita (20-13-1) – Marek Samociuk (4-1)

Marek Samociuk miał okazję pokazać się szerszemu gronu kibiców KSW podczas gali KSW 60, kiedy wygrał z Izu Ugonohem. 25-latek wygrał wówczas, pokazując charakter i wolę walki i od samego początku w zasadzie kontrolował przebieg tamtego pojedynku. Było to o tyle zadziwiające, że na występ zgodził się w ostatniej chwili.

Jeżeli Samociuk chce na dłużej zagościć w kartach walk KSW, będzie musiał pokazać się z dobrej strony w pojedynku z dużo bardziej doświadczonym od niego rywalem. Michał Kita ma za sobą pojedynki z największymi w najbardziej znanej polskiej organizacji MMA, między innymi z Philem De Friesem. 20 wygranych walk i 13 porażek, a do tego jeden remis – to pokazuje, z jaką postacią przyjdzie się zmierzyć Samociukowi.

Dla wielu Polak przeciwko Izu nie pokazał nic poza zaangażowaniem. Mimo że mierzył się z rywalem w zasadzie niedoświadczonym w MMA, nie był w stanie szybko zakończyć pojedynku. I chociaż ten zawodnik wzbudza naprawdę sporą sympatię wśród fanów, na ten moment wydaje się, że to jeszcze nie pora na to, by czekały go main eventy z najbardziej znanymi.

Typ: wygra Kita – kurs 1.37 na www.eFortuna.pl

93 kg: Damian Piwowarczyk (4-0, 1 KO, 2 sub) – Marc Doussis (7-0 1NC, 5 KO, 2 Sub)

W tym pojedynku, jeśli tylko nie dojdzie do remisu, zobaczymy pierwszą porażkę w karierze jednego z uczestników. Piwowarczyk ma jak na razie 4 wygrane na koncie, a jego najbliższy rywal – 7. To może być naprawdę gorące starcie, które może mieć ciekawy przebieg.

24-letni Piwowarczyk zadebiutował w KSW podczas gali z numerem 64, więc jego grudniowy występ będzie drugim w tej organizacji w tym roku. Po tym jak w efektowny sposób pokonał Marcina Trzcińskiego wydaje się, że jest gotowy na to, by zmierzyć się z Doussisem. Jego rywal do łatwych nie należy, jednak wydaje się, że Polak jest w stanie ten pojedynek wygrać.

32-letni reprezentant Niemiec na co dzień trenuje pod okiem Martina Zawady, którego nie trzeba przedstawiać nikomu zainteresowanemu KSW. Pięć nokautów oraz dwa poddania robią wrażenie, ale to – według nas i rynku bukmacherskiego – za mało, by poradzić sobie z Piwowarczykiem.

Typ: wygra Piwowarczyk – kurs 1.30 na www.STS.pl

77,1 kg: Adam Niedźwiedź (8-4, 1 KO, 7 sub) – Miroslav Broz (12-3, 1 KO, 2 Sub)

Niedźwiedź - Broz (KSW 65) typy na walkę
Niedźwiedź – Broz (KSW 65) typy na walkę

To miała być walka z drugim dnem, jeśli ktoś lubi konflikty poza oktagonem. Surdu w mediach społecznościowych zaatakował swojego rywala, że ten – podczas jednego z odcinków programu Top Model – pocałował transseksualistę. Pozasportowe aspekty nie powinny jednak interesować tych, którzy chcą po prostu poważnie podejść do obstawiania. Zresztą, ostatecznie Surdu i tak doznał kontuzji, więc nie będzie mógł wystąpić na KSW 65.

Adam Niedźwiedź to przede wszystkim jeden z najlepszych polskich grapplerów. Debiutował w KSW na gali o numerze 61, podczas której rozprawił się z Jakubem Kamieniarzem. Trójkąt rękoma prawdopodobnie do dzisiaj śni się rywalowi tego zawodnika. Teraz reprezentant Silesia Cage Club stoi przed kolejnym wyzwaniem. Celem jest pokonanie doświadczonego zawodnika zza naszej południowej granicy.

Fighter trenujący w Pradze przed KSW 65 walczył głównie dla federacji Oktagon. W ostatnich pięciu pojedynkach doznał zaledwie jednej porażki, a połowa jego wygranych kończyła się przed czasem. Ciekawostką jest fakt, że rywal Niedźwiedzia kiedyś uważany był za spory talent… hokejowy. Zresztą, Broz do dzisiaj trenuje tę dyscyplinę i swoje umiejętności przekazuje młodym zawodnikom.

Ale klatka to nie lodowisko – inne umiejętności tutaj będą miały znaczenie. Wydaje się, że wygrać powinien Niedźwiedź.

Typ: wygra Niedźwiedź – kurs 1.60 na www.Betfan.pl

70,3 kg: Roman Szymański (14-6, 2 KO, 3 sub) – Mateusz Legierski (7-0, 4 KO, 1 sub)

Sporo ekspertów zauważa, że ten pojedynek ma spore szanse na to, by otrzymać bonus za walkę wieczoru. Roman Szymański zawsze gwarantuje sporo emocji, a teraz zmierzy się z niepokonanym Lagierskim o pseudonimie „Dynamit”, więc w klatce będzie musiało dziać się wyjątkowo dużo!

Szymański to były pretendent do pasów wagi piórkowej oraz lekkiej. Ma za sobą wygrane chociażby z Filipem Pejiciem czy ostatnio z Donovanem Desmae. W karierze pokonał również Daniela Torresa, który na KSW 65 wystąpi w co-main evencie.

Lagierski ostatni raz występował w KSW na gali 56. Było to już więc dość dawno, ale to nie znaczy, że zawodnik ten od tamtej pory niewiele robił. Ma on zresztą na koncie spore doświadczenie w trudnych pojedynkach, o czym może świadczyć fakt, że w 2020 roku został mistrzem organizacji Oktagon MMA.

To jednak na Szymańskiego stawia się częściej i to jak najbardziej uzasadniony wybór.

Typ: wygra Szymański – kurs 1.40 na www.BetClic.pl

65,8 kg Damian Stasiak (18-5, 8 KO, 3 sub) – Lom-Ali Eskijew (17-5, 8 KO, 2 sub)

Pewniaki na KSW 65 - Stasiak vs Eskiev
Pewniaki na KSW 65 – Stasiak vs Eskiev

Po tym jak Stasiakowi nie udało się sięgnąć po tytuł w kategorii koguciej, postanowił „przebranżowić” się i znalazł się wśród zawodników z wagi piórkowej. Tam jak na razie idzie mu bardzo dobrze, gdyż ma na koncie dwa zwycięstwa z rzędu. To jednak teraz czeka go tak naprawdę najtrudniejszy test.

Lom-Ali Eskijew to zawodnik, który jest uznawany za jednego z lepszych w Europie w kategorii piórkowej. Zawodnika UFD Gym mieliśmy już okazję oglądać podczas KSW 62, kiedy to pewnie pokonał Gilbera Ordoneza.

Serce chce, by wygrał to starcie Polak, jednak rozum podpowiada, że będzie to naprawdę trudne. Faworytem jest rywal Stasiaka.

Typ: wygra Lom-Ali Ekijew – kurs 1.38 na www.STS.pl

68,5 kg: Daniel Torres (12-4, 6 KO, 1 sub) – Salahdine Parnasse (15-1-1, 2 KO, 5 sub)

Podczas gali KSW 58 Daniel Torres dość niespodziewanie poradził się z niepokonanym wówczas Salahdinem Parnassem i sięgnął po tytuł mistrzowski. Tamto rozstrzygnięcie uważane jest przez wielu za jedną z największych niespodzianek w historii polskich gal MMA.

Teraz Torres ma za zadanie udowodnić, że to nie wypadek przy pracy oraz nie gorsza dyspozycja jego rywala miały wpływ na to, iż został mistrzem. Czy będzie łatwo? Oczywiście, że nie, bo Francuz jest z drugiej strony głodny pokazania tego, że jemu dwa razy wpadki się nie zdarzają i wyciągnął odpowiednie wnioski przed rewanżem.

Tak naprawdę dla Parnasse’a to ostatni dzwonek na to, by jeszcze cokolwiek na ten moment osiągnąć w KSW. Jeżeli nie uda mu się wygrać 18 grudnia w Gliwicach, prawdopodobnie na dość długo będzie mógł zapomnieć o walce rangi mistrzowskiej. Eksperci zdają się być jednak zdania, że taki scenariusz nie będzie miał miejsca. Kursy zresztą też wyraźnie pokazują, iż to Francuz jest faworytem, chociaż występuje on tutaj w roli pretendenta.

Jeżeli ktoś wierzy w umiejętności Torresa i będzie miał rację, naprawdę sporo zarobi. Logika podpowiada jednak, że wygra tu fighter z Francji.

Typ: wygra Parnasse – kurs 1.25 na www.Betfan.pl

83,9 kg: Mamed Khalidov (35-7-2, 15 KO, 16 sub) – Roberto Soldić (19-3, 16 KO, 1 sub)

Kibice w Polsce bardzo długo czekali na ten pojedynek. Na grafikach KSW 65 widzimy głównie tych zawodników. Nie bez powodu, bo już dawno nie było takiego main eventu!

Khalidov to niekwestionowana legenda polskiego MMA. Z KSW jest związany od samego początku, a obecnie jest najstarszym mistrzem tej organizacji. W swojej karierze sięgał po tytuł mistrzowski aż trzykrotnie – pokonywał między innymi Michała Materlę czy niedawno Scotta Askhama. Tego drugiego posłał na deski w ciągu 36 sekund, a jego wygrana została uznana jednym z najlepszych nokautów MMA na świecie roku 2020!

Soldić w wieku 22 lat został mistrzem KSW, po tym jak w swoim debiucie dla tej organizacji poradził sobie z Borysem Mańkowskim. Chorwat o pseudonimie „Robocop” to postać, która jest uznawana za jedną z największych gwiazd MMA na Starym Kontynencie, a jednocześnie to obecnie jeden z najlepszych zawodników w szeregach KSW.

Możemy spodziewać się tutaj ciekawego pojedynku, bo zarówno Khalidov, jak i Soldić pokazali wielokrotnie, że potrafią efektownie kończyć swoje walki. Według bukmacherów, większe szanse na wygraną ma Soldić, co może wynikać chociażby z różnicy wieku. Kibice zdają się jednak nie mieć co do tego aż tak dużej pewności.

Typ: wygra Soldić – kurs 1.50 na www.eFortuna.pl

Typy KSW 65. Pewniaki to nawet 5400 zł do wygrania!

Typy KSW 65 w STS. Duża kasa do wygrania!
Typy KSW 65 w STS. Duża kasa do wygrania!

Przygotowane w tym materiale pewniaki na KSW 65 to okazja do wygrania ponad 5400 złotych przy stawce wynoszącej 200 zł. Przykładowy kupon zagraliśmy na www.STS.pl, gdzie obecnie z kodem promocyjnym „BETONLINE” na dobry początek otrzymać można aż 29 PLN bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie – do 1200 PLN ekstra!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Gdzie obstawiać typy KSW 65?

W ofercie wielu bukmacherów online oraz stacjonarnych znajdziemy ofertę na tę galę. Należy jednak pamiętać, by grać tylko tam, gdzie jest to w stu procentach legalne. Bonus na obstawianie oferuje chociażby www.eFortuna.pl, gdzie można otrzymać 20 PLN bez depozytu przy rejestracji. To oficjalny bukmacher KSW 65!

Jakie są największe pewniaki na KSW 65?

W niektórych pojedynkach trudno jest o wskazanie faworyta, ale znajdziemy też w ofercie takie starcia, gdzie wydaje się, iż pewniak może być tylko jeden. Co ciekawe, w dwóch głównych wydarzeniach wieczoru kursy na kandydatów do zwycięstwa są niekoniecznie wysokie.

Czy przygotowano bonusy na KSW 65?

Zakłady bukmacherskie na KSW 65 to wiele bonusów do odebrania. Przy rejestracji na www.STS.pl odebrać można 29 PLN bez depozytu za podanie kodu promocyjnego „BETONLINE„. Przy pierwszym depozycie do zgarnięcia jest jeszcze 100% do 1200 PLN ekstra!

Jakie są typy na walkę Khalidov – Soldić?

Ten pojedynek zapowiada się naprawdę dobrze. Kibice mają tutaj faworyta w postaci Khalidova, jednak tylko i wyłącznie kiedy pytani są o to, komu kibicują. Zdaje się jednak, że to Chorwat ma obecnie większe szanse na wygraną.

Ile dają zarobić typy na KSW 65?

Pewniaki na KSW 65 grać można na jednym lub kilku kuponach – wszystko zależy od gracza. W zależności od kursów oraz struktury kuponu można zarobić od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Nasz przykładowy kupon z pewniakami w STS to ponad 5400 zł do zdobycia!

5 / 5. Ocen: 6

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Back to top button