Kto nowym trenerem Rakowa Częstochowa? Kursy Bukmacherskie

Życie sportowe nie znosi próżni. Marek Papszun odchodzi z Rakowa Częstochowa, a my już teraz znamy kursy i możemy wytypować jego następcę.

Kto nowym trenerem Rakowa Częstochowa? Kursy Bukmacherskie
Kto nowym trenerem Rakowa Częstochowa? Kursy Bukmacherskie

Kto nowym trenerem Rakowa Częstochowa? Kursy Bukmacherskie

Na 19 kwietnia 2023 roku zwołana została konferencja prasowa z udziałem trenera Rakowa Częstochowy Marka Papszuna oraz prezesa klubu Michała Świerczewskiego. Podczas konferencji ujawniono, że Polak Papszun będzie trenerem drużyny do końca sezonu 2022/2023, po czym obowiązki przejmie następca.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Decyzja Marka Papszuna była dużym zaskoczeniem dla właściciela Rakowa Częstochowa. Jednak Właściciel klubu przygotowywał się na taką sytuację. Okazało się, że nowy trener Rakowa jest już wybrany.

Od kilku lat przygotowywaliśmy się do takiej sytuacji. W jakimś stopniu liczyłem się z taką decyzją. Ale był to dla mnie szok. Jeszcze podjąłem dwie próby przekonania Marka do zmiany decyzji, ale bez rezultatu. Marek wysyłał sygnały od kilku miesięcy, a ostateczną decyzję podjął przed kilkoma tygodniami. Żeby rozwiać wątpliwości, z kontraktem nigdy nie mieliśmy problemów. Czy to z jego długością, czy też odnośnie finansów. Chcemy, żeby Raków grał efektowną piłkę i potrzebny jest trener, który będzie kontynuować grę naszym systemem. Ten trener jest już wybrany, a wybór był konsultowany z Markiem

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Więcej szczegółów nie znamy. Dziennikarze próbowali dopytać, czy będzie to Polak, czy szkoleniowiec z zagranicy, jednak Michał Świerczewski odmówił odpowiedzi na to pytanie. Najlepsi bukmacherzy w Polsce jak zawsze bardzo szybko rozeznali się w sytuacji i przygotowali dla nas kursy bukmacherskie. Kto będzie trenerem Rakowa Częstochowa po Marku Papszunie? Poniżej przestawiamy faworytów firm bukmacherskich. Jeśli przyjrzymy się kursom, dosyć szybko zauważymy, kogo analitycy widzą jako następcę Marka Papszuna.

Raków Częstochowa – nowy trener. Kursy bukmacherskie

Asystent Marka Papszuna, Dawid Szwarga, wyłonił się jako główny pretendent do stanowiska jego następcy w mediach. Ponieważ właściciel Rakowa ceni sobie stabilizację, nic dziwnego, że siedmioletnia kadencja Papszuna jako pierwszego trenera zrobiła na nim wrażenie. Źródła sugerują, że Michał Świerczewski, właściciel Rakowa, mógł już wyrazić swoje preferencje dla Szwargi jako nowego trenera.

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 54 PLN freebety
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

Legalni bukmacherzy także widzą w nim faworyta do objęcia posady. Nic nie jest jednak przesądzone. Ważne, by pamiętać, że poniższe kursy dotyczą typu na stałego trenera, który przejmie schedę po Marku Papszunie. Zakład nie uwzględnia ewentualnego trenera tymczasowego.

Imię i nazwisko potencjalnego nowego szkoleniowca Rakowa CzęstchowaKurs bukmachera BetfanKurs bukmachera Fuksiarz
Dawid Szwarga3.004.00
Dawid Szulczek5.00
Janusz Niedźwiedź4.006.00
Adam Nawałka8.00
Daniel Myśiwiec6.50
Jerzy Brzęczek15.0015.00
Czesław Michniewicz25.0020.00
Goncalo Feio50.0030.00
Jacek Magiera50.00
Adam Majewski50.00
Raków Częstochowa – nowy trener. Kursy bukmacherskie

W eTOTO z kodem BETONLINE:
– 200% do 100 PLN bez obrotu!
– obstawianie zakładów bez podatku!

Rejestracja z kodem BETONLINE na www.eTOTO.pl

Znamy już kursy bukmacherskie i możemy wytypować następcę Marka Papszuna. Wracając jeszcze do obecnego w dalszym ciągu szkoleniowca Rakowa Częstochowa. Analitycy tuż po wspomnianej konferencji prasowej wystawili także na kursy na inny zakład. Jaka przyszłość czeka Marka Papszuna? Kursy bukmacherskie są już znane. Jeśli mamy zatem przeczucie, jaka może być najbliższa przyszłość tego szkoleniowca to, możemy postawić także taki zakład.


Czytaj także:

5 / 5. Ocen: 1

Mateusz Wolski

Kilkanaście lat w zawodzie dziennikarza sportowego, na Sport1.pl zajmuje się zapowiedziami meczów, analizami i aktualnościami ze świata sportu.

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x