Superbet – co warto wiedzieć?

Myślisz nad założeniem nowego konta bukmacherskiego? Czy warto zdecydować się na Superbet? Przeczytaj naszą analizę tego podmiotu hazardowego! To ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji w tym temacie.

Superbet - co warto wiedzieć

Czy ta firma bukmacherska jest legalna?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto odwiedzić rządowy portal https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/. Jest to najbardziej wiarygodne źródło informacji w tym aspekcie. Na pozycji numer siedem znajduje się właśnie Superbet. A to oznacza, że ta firma bukmacherska działa legalnie. Z informacji zawartych na tym rządowym portalu można dojść do wniosku, że klienci mają sposobność obstawiać nie tylko stacjonarnie, ale także online. Jeśli wybierasz ten drugi wariant, to wejdź na stronę główną tego podmiotu hazardowego (https://superbet.pl/). W prawym górnym rogu znajduje się czerwony przycisk „Rejestracja”. Jeśli chcesz założyć internetowe konto, to kliknij w niego. Potem będziesz musiał podać kilka istotnych danych na swój temat. Taka procedura jest oczywiście standardowa. W trakcie zakładania konta możesz również podać superbet kod promocyjny. Dzięki temu uzyskasz jeszcze lepsze bonusy na start. Co poza tym warto wiedzieć na temat podmiotu hazardowego Superbet? Główna siedziba tej firmy bukmacherskiej znajduje się przy ul. Wincentego Rzymowskiego 31 (02-697 Warszawa). Numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego to 0000666114. Co ciekawe, firma bukmacherska Superbet jest na co dzień promowana m.in. przez byłego znakomitego bramkarza Jerzego Dudka, który wraz z Liverpoolem FC wygrał rozgrywki Ligi Mistrzów.

Bukmacherzy i bonusy oferowane na start

Promocja powitalna robi bardzo duże wrażenie. W sumie nowy klient może zainkasować aż 3754 PLN. Co trzeba zrobić, aby rzeczywiście zdobyć te pieniądze? Promocja powitalna została podzielona na trzy części. Nierzadko można zauważyć takie praktyki. Dzięki temu topowi bukmacherzy (a do takich śmiało można zaliczyć Superbet) mają jeszcze więcej zadowolonych klientów. Co jest obecnie oferowane przez ten podmiot hazardowy? Możesz np. zdecydować się na gigantyczny cashback wynoszący nawet… 3500 PLN. Do tego jest oferowany freebet do 20 PLN. A to jeszcze nie wszystko! Firma bukmacherska Superbet zapewnia swoim klientom bonus od pierwszej wpłaty do 200 PLN plus kolejny freebet (tym razem do 34 PLN). Sumarycznie to daje istotnie 3754 PLN.

Jakie zakłady można obstawiać w firmie bukmacherskiej Superbet?

Ten podmiot hazardowy oferuje bardzo dużo opcji. Do Twojej dyspozycji są m.in. zakłady typu prematch oraz live. Zarejestrowani gracze mogą obstawiać spotkania z rozmaitych dyscyplin. Warto zaznaczyć, że ta nowoczesna firma bukmacherska nie zamyka się na różne opcje. Dzięki temu klienci mogą typować wiele wariantów. I to nawet chodzi o sporty, które są dość niszowe. W ofercie Superbet znajdują się również np. zakłady specjalne, czy rozmaite gry itd. Jest zatem sporo opcji do dyspozycji. A to bardzo ważne. Dzięki temu łatwiej jest wybrać coś, co będzie regularnie przynosiło pozytywne wyniki.

5 / 5. Ocen: 1

Jarosław

Redaktor naczelny Sport1.pl. W branży od ponad 15 lat, pasjonuje się nie tylko sportem i biznesem, ale także uwielbia astronomię i psychologię. Tutaj udziela się tylko jeśli w redakcji brakuje rąk do pracy :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x