KSW 80 wyniki walk. Kto wygrał 17.03.2023?

KSW 80 wyniki walk. Kto wygrał, a kto przegrał? Już teraz możesz sprawdzić rezultaty pojedynków, które wpisane zostały do karty gali w Lubinie. Wydarzenie rozpoczęło się 17.03.2023 o godzinie 19. W walce wieczoru – pojedynek o pas tymczasowego mistrza wagi piórkowej.

KSW 80 wyniki walk. Kto wygrał w Lubinie 17.03.2023? [Relacja na żywo]
KSW 80 wyniki walk. Kto wygrał w Lubinie 17.03.2023? [Relacja na żywo]
Gala⭐️ KSW 80 ⭐️
Miejsce🏟️ Lubin 🏟️
Dzień i godzina startu🗓️ 17 marca 2023 (piątek), godzina 19 🗓️
Walki🥊 10 pojedynków, w tym 1 o pas mistrzowski 🥊

KSW 80 wyniki walk. Relacja na żywo 17.03.2023

Nie można powiedzieć, by fani MMA w naszym kraju mogli narzekać na nudę. Niemalże każdego weekendu odbywają się wydarzenia dla miłośników sportów walki. W połowie marca dla kibiców przygotowano galę KSW w piątek, a nie sobotę, dzięki czemu wcześniej, niż zwykle można było rozpocząć śledzenie zmagań zawodników.

Po gali KSW 80 wyniki walk na pewno dla wielu są interesujące, dlatego też dobrze jest sprawdzić, kto poradził sobie podczas gali, a komu nie udało się pokonać rywala. Łącznie organizatorzy wydarzenia przygotowali dziesięć pojedynków, z których jeden – main event – był starciem o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej.

KSW 80 Fortuna kod promocyjny
KSW 80 Fortuna kod promocyjny

Pojawienie się niepokonanych zawodników zawsze wzbudza duże emocje, dlatego też KSW 80 nie mogło narzekać na brak oglądalności ze strony kibiców. Wśród tych z zerem z tyłu w swoim rekordzie w Lubinie pojawili się: Robert Ruchała, Emilia Czerwińska, Oumar Sy, Wojciech Kazieczko i Kamil Szkaradek.

Chcesz wiedzieć na KSW 80 kto wygrał? Podane poniżej wyniki informują o tym, co dla każdego kibica powinno być najważniejsze. Czy faworyci zawiedli, czy poradzili sobie dokładnie tak, jak wiele osób się tego spodziewało? W zestawieniu poniżej znaleźć można odpowiedzi na wszystkie tego typu pytania.

PojedynekKSW 80 wyniki walk
Mateusz Janur – Andi VrtacićAndi Vrtacić
Patryk Chrobak – Kamil SzkaradekKamil Szkaradek
Damian Piwowarczyk – Bartek GładkowiczDamian Piwowarczyk
Wojciech Kazieczko – Danu TarchilaDanu Tarchila
Emilia Czerwińska – Yasmin GuimaraesYasmin Guimaraes
Henrique Da Silva – Oumar SyOumar Sy
Kacper Koziorzębski – Borys BorkowskiKacper Koziorzębski
Michał Michalski – Erikas GolubovskisMichał Michalski
Tom Breese – Bartosz LeśkoTom Breese
Lom-Ali Eskiev – Robert RuchałaRobert Ruchała

W tym miejscu dostępna jest z gali KSW 80 relacja na żywo. Oznacza to, że cały czas pojawiają się informacje związane z pojedynkami zaplanowanymi na 17.03.2023. W tym miejscu można natychmiast po ogłoszeniu werdyktu poznać triumfatora. Strona nie odświeża się automatycznie, trzeba robić to manualnie. Jeżeli przy jakimś starciu nie jest wskazany zwycięzca, oznacza to, że walka jeszcze nie została zakończona.

STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”

KSW 80 kto wygrał, kto przegrał w Lubinie?

Tabela przedstawiająca z gali KSW 80 wyniki walk jest aktualizowana na bieżąco. Można powiedzieć, że są to relacja na żywo, ponieważ na bieżąco dodajemy informacje na temat tego, co dzieje się w Lubinie. Można w bardzo szybkim czasie przekonać się o tym, jak poszło tym, za których najmocniej trzymaliśmy kciucki.

Na KSW 80 kto wygrał? W przypadku niektórych starć już przed pierwszym gongiem można było dość łatwo wskazać kandydata do zwycięstwa. Warto pamiętać również, iż Michał Michalski na nieco ponad dobę przed galą musiał zmienić rywala, a Robert Ruchała początkowo również miał walczyć nie z Eskievem.Mimo że mamy dopiero marzec, wiele osób już jest myślami przy czerwcowej gali KSW na Stadionie Narodowym. Bohaterów KSW 80 z pewnością jednak podczas niej w oktagonie nie zobaczymy, chociaż na pewno wielu z nich zdecyduje się zasiąść na trybunach obiektu w Warszawie.

Dzięki naszemu portalowi można sprawdzić w tabeli wszystkie z KSW 80 rezultaty walk i szybko poznać zwycięzcę danego starcia. To odpowiednie rozwiązanie dla tych, którzy nie mogli oglądać transmisji z gali w Lubinie.

KSW 80 wyniki walk na żywo 17.03.2023
KSW 80 wyniki walk na żywo 17.03.2023

Śledź wyniki KSW 80 – czy twój faworyt wygrał?

Śledzenie wyników meczów jest bardziej efektywne pod względem czasowym niż oglądanie całej transmisji. Często transmisje trwają wiele godzin, a oglądanie całej gali może zająć wiele czasu. Natomiast śledzenie wyników pozwala na szybkie i skuteczne uzyskanie informacji na temat wyniku, bez konieczności spędzania wielu godzin przed ekranem.

KSW 80 relacja na żywo może być też bez wątpienia uważana za bardziej wygodną, ponieważ można korzystać z niej z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Nie ma potrzeby siedzenia przed telewizorem lub komputerem, aby śledzić z KSW 80 wyniki, można to zrobić z łatwością za pomocą smartfona lub tabletu.

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Nie można też zapominać o tym, iż każdy z nas w życiu ma inne obowiązki i oglądanie transmisji nie zawsze jest rozwiązaniem, na które można sobie pozwolić. Dostępna lista z wynikami walk pozwala na szybsze uzyskanie informacji na temat przebiegu pojedynku bez wchodzenia w szczegóły. W ten sposób można na bieżąco sprawdzać informacje. To z pewnością bardziej emocjonujące niż korzystanie z retransmisji w późniejszym czasie.

4.8 / 5. Ocen: 241

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x