KSW 80 za darmo. Gdzie oglądać galę? Transmisja 17.03.2023

KSW 80 za darmo. Gdzie oglądać galę, która 17.03.2023 w Lubinie? Transmisja startuje już o godzinie 19, chociaż najważniejsze walki wieczoru odbędą się znacznie później!

KSW 80 za darmo. Gdzie oglądać galę? Transmisja 17.03.2023
KSW 80 za darmo. Gdzie oglądać galę? Transmisja 17.03.2023

KSW 80 za darmo. Darmowa transmisja

Po raz kolejny nie udało się organizatorom uniknąć zawirowań w karcie walk. Tym samym przed KSW 80 doszło do mniej oraz bardziej znaczących zmian. Ta najbardziej istotna miała miejsce w momencie, gdy Dawid Śmiełowski nabawił się kontuzji i musiał zrezygnować z udziału w walce wieczoru. Tym samym szansę na to otrzymał Lom-Ali Eksiev. Od samego początku wiadomo było, iż w main evencie wystąpi Robert Ruchała.

Wydarzenie🔥 KSW 80 🔥
Dyscyplina👊🏻 MMA 👊🏻
Data🗓️ 17.03.2023 (piątek) 🗓️
Godzina⌚️ Start o 19:00 ⌚️
Walka wieczoru:🏆 Lom-Ali Eskiev (20-6) – Robert Ruchała (8-0) 🏆

Już w dniu ważenia nowego rywala poznał Michał Michalski. Przeciwnikiem Polaka będzie Erikas Golubovskis, a nie Giorgi Kvelidze. Ten drugi podczas zbijana wagi w saunie… poślizgnął się i doznał kontuzji, która wyeliminowała go z udziału w wydarzeniu w Lubinie.

Jakie jeszcze pojedynki pozwoli oglądać kibicom z gali KSW 80 transmisja? Tuż przed najważniejszym starciem wieczoru, jednocześnie pojedynkiem o pas tymczasowego mistrza wagi piórkowej, do oktagonu wejdą Tom Breese oraz Bartosz Leśko. Jeszcze wcześniej skrzyżują ze sobą rękawice Henrique Da Silva oraz Oumar Sy. Na naszej stronie można w dowolnej chwili sprawdzić sylwetki bohaterów gali KSW 80 i tym samym dobrze przygotować się do śledzenia tej imprezy.

Oficjalnym sponsorem gali KSW 80 jest legalny bukmacher Fortuna. Za pośrednictwem Fortuna TV na www.eFortuna.pl można śledzić transmisje z wielu wydarzeń. Jak to się odbywa. Oto poradnik wideo:
W jaki sposób można obejrzeć galę KSW 80 za darmo? Darmowa transmisja to coś, co na pewno jest w stanie zainteresować wielu z tych, którzy zacierają ręce na samą myśl o najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki.

Transmisja KSW 80 rozpoczyna się w dniu 17.03.2023 o godzinie 19. Tym razem fanów MMA czeka 10 pojedynków, a nie 9, jak to zazwyczaj ma miejsce. Wydaje się zatem, że emocji brakować nie powinno, a najważniejsze starcia wieczoru powinny rozpocząć się dopiero po 22.

STS bonus na MMA - kod promocyjny "BETONLINE"
STS bonus na MMA – kod promocyjny „BETONLINE”
Gdzie oglądać KSW 80 za darmo❌ Brak transmisji ❌

Transmisja KSW 80. Gdzie oglądać za darmo?

Gala KSW 80 w Lubinie to mała przystawka przed tym, co czeka nas w czerwcu. Podczas XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym dojdzie do wielu hitowych starć. Jednym z bohaterów tego wydarzenia ma być Salahdine Parnasse – obecny czempion wagi piórkowej, który w czerwcu spróbuje zdobyć mistrzostwo kategorii lekkiej w pojedynku z Marianem Ziółkowskim.

Czy dostępna jest z gali KSW 80 transmisja za darmo? W sieci można przeczytać, że jak najbardziej. Często przewijają się jednak w tym przypadku nazwy portali, które nie mają nic wspólnego z legalną działalnością. Należy pamiętać, aby zawsze korzystać tylko i wyłącznie z miejsc, które nie łamią praw autorskich. Do takich na pewno nie zalicza się popularna strona Strumyk TV. Nie polecamy korzystania z tego typu źródeł, natomiast zachęcamy do tego, by sprawdzić ofertę Viaplay – to jedyne miejsce, gdzie po opłaceniu subskrypcji możliwe jest oglądanie KSW 80. Niestety, obecnie cena miesięcznego pakietu w tym miejscu wzrosła, co dla wielu będzie złą wiadomością – szczególnie dla tych, którzy korzystali z tej platformy tylko po to, by podziwiać w oktagonie zawodników KSW.

Chcesz obejrzeć galę KSW 80 za darmo? Będziesz musiał obejść się smakiem. Nie będzie to możliwe także i w Viaplay. Ten serwis nie oferuje już miesięcznego okresu próbnego, a więc od razu po założeniu w nim konta należy zdecydować się na zakup subskrypcji, by korzystać z dostępnych materiałów.

KSW 80 na Viaplay. Jaka jest cena?

KSW 80 transmisja tylko i wyłącznie w Viaplay jest legalna. Żadna walka w Lubinie nie zostanie oficjalnie pokazana bez opłat – czy to na YouTube, czy to w innym miejscu. Jeżeli ktoś chce obejrzeć KSW 80 na Viaplay, musi liczyć się z kosztami, które się z tym wiążą. Jest to na ten moment nawet 55 złotych miesięcznie!

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

Mimo że platforma Viaplay proponuje kilka pakietów, a tylko jeden kosztuje ponad 50 złotych, nie ma możliwości oglądania gal KSW w tych propozycjach za niższą cenę. Innymi słowy – jedynie opłata subskrypcyjna 55 złotych na miesiąc daje nam możliwość oglądania walk KSW. Oczywiście, oprócz tego będzie można skorzystać też z filmów i seriali. Nie można zapominać też o tym, iż w Viaplay mamy transmisje F1 w tym sezonie.

KSW 80 transmisja online dzięki Viaplay to zatem koszt 55 złotych. Jeżeli ktoś liczył na to, że będzie mógł obejrzeć galę za darmo, chociażby w ramach okresu próbnego, będzie raczej niemile zaskoczony.

Aby oglądać KSW 80, należy:

  • Założyć konto na platformie Viaplay
  • Wybrać pakiet „Total”
  • Uiścić pierwszą opłatę subskrypcyjną w wysokości 55 PLN (będzie pobierana co miesiąc, by przedłużyć ważność pakietu)

Rezygnacja z pakietu jest możliwa w dowolnym momencie, tak więc po jednej gali KSW można anulować subskrypcję i włączyć ją ponownie dopiero przed kolejnym wydarzeniem największej polskiej federacji MMA. Tym sposobem unika się dłuższych „okienek” między wydarzeniami i niekiedy można otrzymać w ramach jednej opłaty dostęp do transmisji z dwóch gal, np. jeżeli w połowie maja odbędzie się KSW, subskrybenci będą mogli wykupując do niego dostęp, automatycznie uzyskać także możliwość oglądania gali na Narodowym.

Fortuna i promocja EKSPERT+ na galę KSW 80
Fortuna i promocja EKSPERT+ na galę KSW 80

KSW 80 YouTube za darmo. Jak obejrzeć?

Niektóre federacje MMA umożliwiają śledzenie części gal za pośrednictwem serwisu YouTube. Ma to być swego rodzaju „promocja” przed najważniejszymi momentami danego wydarzenia. Czy będzie tak z KSW 80 i będzie można tę galę zobaczyć częściowo na YouTube za darmo?

Możemy już teraz zapewnić o tym, iż nie ma najmniejszych szans, aby w legalnym źródle zostało pokazane KSW 80 za darmo. Jedyną możliwością oglądania transmisji z tego wydarzenia jest subskrybowanie pakietu Viaplay Total, którego miesięczny koszt to 55 PLN.

Na YouTube za darmo transmitowana była ceremonia ważenia oraz tzw. face to face przed KSW 80. Zapis z tego wydarzenia można zobaczyć poniżej:


Serwis YouTube umożliwia nagrywanie transmisji na żywo, a dokładniej mówiąc – streamowanie na żywo. Funkcja ta jest dostępna dla użytkowników, którzy mają zweryfikowane konto i spełniają określone wymagania dotyczące liczby subskrypcji i wyświetleń kanału. W przypadku KSW i Viaplay jak najbardziej byłoby to możliwe, jednak postanowiono z tego nie korzystać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 421

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button

Kurs 200.0 na West Ham lub Fiorentinę. Możesz zagrać!

This will close in 0 seconds

0
Dodaj swój komentarz.x