KSW 71 za darmo. Gdzie transmisja z gali w internecie? Start 18.06, g. 19!

Transmisja KSW 71 za darmo w internecie? Sprawdź już teraz, gdzie oglądać relację z gali w Toruniu, którą zaplanowano na 18.06.22. Start o godzinie 19.

KSW 71 za darmo. Gdzie transmisja z gali w internecie? Start 18.06, g. 19!
KSW 71 za darmo. Gdzie transmisja z gali w internecie? Start 18.06, g. 19!

Gala KSW 71 online. Gdzie oglądać?

Mimo że niektórzy z kibiców mieli co do tego obawy, KSW staje na wysokości zadania i mimo organizowania jednej gali w miesiącu robi naprawdę wiele, by zadowolić swoich fanów. Na KSW 71 przygotowano kartę walk składającą się z dziewięciu pojedynków. Znalazło się w niej miejsce zarówno dla weteranów oktagonu, jak i tych, którzy mają szansę w nieco dalszej przyszłości być za takich uznawani.

Wszystko wskazuje na to, że transmisja KSW 71 będzie mogła pochwalić się jednym z lepszych wyników oglądalności w historii federacji. Tym bardziej nie ulega wątpliwości, że dobrze jest nieco wcześniej przeczytać, gdzie oglądać KSW 71 online, by w ostatniej chwili nie zostać bez dostępu do jakiejkolwiek relacji wideo.

STS bonus + kod promocyjny BETONLINE
STS nowy bonus + kod promocyjny BETONLINE

Dla wielu istotne jest to, aby oglądać KSW 71 za darmo. W tym materiale sprawdzamy, czy to rzeczywiście jest możliwe, a jeśli tak, jakie kroki należy poczynić, by mieć szansę właśnie tak śledzić poczynania zawodników w klatce. Przypominamy, że podczas gali dojdzie do ośmiu walk w MMA oraz jednej w K1 w małych rękawicach. W tej wymienionej na końcu wystąpi Marcin „Różal” Różalski. Prawdopodobnie wielu chociażby dla jego występu będzie chciało zobaczyć KSW 71 w internecie.

Transmisja KSW 71 w TV. Czy będzie gala w telewizji?

W dzisiejszych czasach transmisje telewizyjne nie są już tak popularne, jak jeszcze ładnych parę lat temu. Wiele osób nie ma dostępu do TV z prawdziwego zdarzenia, a korzysta jedynie z aplikacji umożliwiających oglądanie wydarzeń pokazywanych przez popularne stacje. Czy będzie tak można obejrzeć KSW 71?

Nie mamy dobrych wieści, jeśli ktoś liczył na oglądanie KSW 71 w telewizji. Już nic się w tej sprawie nie zmieni i na pewno gala nie zostanie pokazana przez jakąkolwiek stację telewizyjną. Żadna z nich nie posiada obecnie praw do pokazywania Konfrontacji Sztuk Walki i już w tym roku się to nie zmieni. Biorąc pod uwagę to, jakiego charakteru nabiera dzisiejsza TV, raczej mało wskazuje na to, by jeszcze kiedykolwiek pokazywane było KSW w otwartym kanale którejkolwiek ze stacji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pewne jest więc na pewno to, że nie będzie można zobaczyć KSW 71 w telewizji. Tyczy się to zarówno relacji na żywo, jak i powtórki. Jeżeli ktoś chce śledzić poczynania zawodników w oktagonie na bieżąco, może sprawdzić to, co zawiera nasza KSW 71 relacja na żywo.

KSW 71 za darmo w internecie. Czy jest na to sposób?

KSW 71 transmisja. Jakie walki będzie można obejrzeć?
KSW 71 transmisja. Jakie walki będzie można obejrzeć?

Nie ma co owijać w bawełnę – kibice chcą głównie tego, by móc oglądać KSW 71 online za darmo. Na pewno tego typu transmisja mogłaby pochwalić się bardzo dużą liczbą oglądających. Gdzie ją znajdziemy w przypadku sobotniej imprezy?

Polscy bukmacherzy na swoich stronach internetowych potrafią zaoferować relacje na żywo w formie transmisji wideo. Dzięki temu typerzy mogą obstawiać wyniki meczów i jednocześnie je oglądać. Mimo że chociażby w Fortuna TV znajdziemy UFC za darmo, nie są w tym miejscu dostępne transmisje KSW.

Na ten moment nie wydaje się możliwe to, aby gdziekolwiek pokazywane było KSW 71 za darmo. Gala w legalny sposób nie będzie dostępna i to już się nie zmieni.

Oczywiście, na pewno nie będzie brakować stron, które będą reklamować się jako te posiadające KSW 71 za darmo bez opłat i tak dalej. Pamiętajmy jednak, że tego typu portale łamią przepisy i korzystanie z nich tylko poprawia sytuację szarej strefy na polskim rynku, natomiast zmniejsza zdolności federacji MMA do organizowania interesujących pojedynków ze znanymi zawodnikami. A przecież to je chcemy oglądać możliwie jak najczęściej!

KSW 71 w internecie. PPV, Viaplay w Polsce
KSW 71 w internecie. PPV, Viaplay w Polsce

KSW 71 – gdzie oglądać? PPV – cena + jak kupić?

Jeżeli interesuje nas KSW 71 w internecie pokazywane w sposób legalny, powinniśmy zainteresować się ofertą serwisu Viaplay. To właśnie w nim można zgodnie z przepisami oglądać wszystkie gale KSW, które organizowane są w tym roku. Nie jest to więc PPV z prawdziwego zdarzenia, tak jak to miało miejsce przy okazji KSW jeszcze ładnych kilkanaście miesięcy temu.

fuksiarz polsat go
Bonus bez obrotu + Polsat GO w Fuksiarz.pl

Aby wykupić dostęp do transmisji KSW 71, należy zaopatrzyć się w pakiet Total w serwisie Viaplay. Jego koszt to 34 złote miesięcznie. Opłata jest pobierana jako subskrypcja, z której można zrezygnować w dowolnym momencie. Pieniądze pobierane są z karty płatniczej automatycznie, a oglądający może korzystać ze wszystkich pozycji z oferty Viaplay. Znajdziemy tutaj nie tylko sport, ale również seriale i pełnometrażowe filmy.

Obecnie to Viaplay jest jedynym miejscem, które pozwala w Polsce oglądać KSW 71 online. Tak samo jest w innych krajach, gdzie ten serwis jest dostępny. W pozostałych przypadkach udostępnia się serwis KSW TV, gdzie koszt zakupu transmisji to 40 zł.

Przypominamy, że można na naszej stronie sprawdzić typy na KSW 71. Można je obstawiać również w trakcie trwania gali. Jej start zaplanowano na 19 w dniu 18 czerwca. 

4.8 / 5. Ocen: 754

Maksymilian Kotowski

Miłośnik sportów drużynowych. Spędzam najwięcej czasu na oglądaniu piłki nożnej i NFL. Na Sport1 odpowiedzialny jestem za wszystko oprócz gradobicia, tornado i PHP. Sporo czasu zajmuje mi także obstawianie meczów w zakładach sportowych, niestety jeszcze nie udało mi się wygrać! Zwariowany, chociaż nie za często uśmiechnięty ;)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x